Strony www Wieluń

TWOJE MIEJSCE KU TWORZENIU PROFESJONALNYCH STRON INTERNETOWYCH W WIELUNIU!

Marzysz o niepowtarzalnej witrynie, która nie tylko przykuwa wzrok, lecz także zwiększa widoczność online i przekłada się na sprzedaż? W naszej firmie zespół ekspertów pragnie zrealizować Twoje marzenia o perfekcyjnej stronie internetowej!

TWÓJ ZNAKOMITY NAWIGATOR W LABIRYNCIE INTERNETU – TWORZYMY STRONY Z MYŚLĄ O TOBIE!

Oryginalny Design: Kreujemy projekty wyróżniające się z tłumu. Nasze oryginalne podejście do projektowania sprawi, że Twoja strona będzie wyjątkowa, przyciągając uwagę od pierwszego spojrzenia.

Responsywność Bez Kompromisów: Nasze strony są elastyczne, dopasowując się do każdego urządzenia. Niezależnie od korzystanego sprzętu – komputerów stacjonarnych, tabletów czy smartfonów – Twoja strona zawsze prezentuje się doskonale.

Optymalizacja SEO na Wysokim Poziomie: Zatroszczymy się o Twoją obecność na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Nasze wszechstronne podejście do optymalizacji SEO ułatwi odnalezienie Cię przez potencjalnych klientów.

Skuteczność Sprzedażowa w Centrum Uwagi: Kreujemy witryny, które nie tylko przyciągają, lecz także konwertują. Troska o skuteczność sprzedażową jest naszym priorytetem. Z nami Twoja strona stanie się potężnym narzędziem generującym zyski.

 

KREOWANIE STRON INTERNETOWYCH W WIELUNIU – REKLAMA TWEGO PRZEDSIĘBIORSTWA NA DRODZE DO SUKCESU!

 • W obecnych, dynamicznych czasach posiadanie własnej strony internetowej to nie jedynie luksus, lecz kluczowa inwestycja w sukces i rozpoznawalność każdego przedsiębiorstwa czy jednostki. Poniżej przedstawiamy analizę, dlaczego posiadanie witryny jest niezbędne.
 • W erze cyfrowej, strona internetowa to wirtualny wizytówka każdego biznesu. Jest to pierwsze miejsce, do którego klienci sięgają, szukając informacji o produkcie, usłudze czy firmie. Posiadanie profesjonalnej strony to nie tylko standard, lecz konieczność dla tych, którzy chcą być widoczni i konkurujący.
 • Strona internetowa otwiera przed przedsiębiorstwem drzwi do światowego rynku. Nieskrępowany zasięg internetu pozwala na dotarcie do klientów na całym globie. Bez względu na lokalizację, firma może prezentować swoje produkty czy usługi, zdobywając nowych klientów i powiększając rozpoznawalność marki na skalę światową.

Co powinieneś wiedzieć o stronie internetowej

Etapy projektowania strony www

aktualnosci

01 | Konsultacje

Konsultacje stanowią kluczowy etap, w trakcie którego nasi eksperci blisko współpracują z klientem, aby zrozumieć jego cele, oczekiwania i unikalne potrzeby biznesowe. To strategiczny moment, w którym wypracowujemy wspólną wizję projektu, określamy funkcjonalności, a także określamy estetykę i strukturę witryny.

02 | Projekt graficzny strony www

Proces projektowania graficznego witryny to spójne podejście, w którym kreatywność, funkcjonalność i zrozumienie klienta odgrywają kluczowe role. Współpraca pomiędzy różnymi ekspertami, takimi jak projektanci graficzni i deweloperzy, jest kluczowa dla osiągnięcia końcowego sukcesu projektu. Obejmuje ono szereg kluczowych kroków, które mają na celu stworzenie estetycznego, funkcjonalnego i zgodnego z oczekiwaniami klienta produktu.

03 | Tworzenie strony internetowej

Po zaakceptowaniu projektu graficznego przechodzimy do procesu tworzenia strony internetowej. Nasz zespół programistów i developerów korzysta z najnowszych technologii i najlepszych praktyk, aby zapewnić wysoką jakość i funkcjonalność strony. Kreujemy responsywny układ, który dostosowuje się do różnych urządzeń, zapewniając optymalne doświadczenie użytkownika niezależnie od używanego sprzętu. Dbamy również o optymalizację pod kątem wyszukiwarek (SEO), co pomaga w osiągnięciu lepszej widoczności strony w wynikach wyszukiwania. W tym momencie regularnie informujemy o postępach i dajemy możliwość zgłaszania ewentualnych uwag i sugestii, aby dostosować stronę do preferencji klienta.

Co wyróżnia nasze projekty stron
i dlaczego są one optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie

Oryginalny Design

Uwzględniamy kreatywność! Gwarantujemy, że każdy element Twojej strony jest tworzony od podstaw przez naszą firmę. Unikamy gotowych szablonów i powtarzalnych schematów, starając się dostosować projekty do unikalnych potrzeb klientów.

Intuicyjna nawigacja

Intuicyjna nawigacja stanowi kluczowy składnik projektowania strony internetowej, zapewniający użytkownikom łatwe i naturalne poruszanie się po witrynie. Zależy nam na zapewnieniu bezproblemowego korzystania z Twojej strony, co wspiera dynamiczny rozwój Twojego biznesu.

Responsywność

Responsywność, jako pierwszy element, pozwala stronie doskonale funkcjonować na różnych urządzeniach – od komputerów stacjonarnych, przez laptopy, tablety, aż po smartfony. Dzięki temu eliminujemy potrzebę przewijania i skalowania treści na mniejszych ekranach, co zwiększa wygodę i zadowolenie odwiedzających.

strony internetowe

Optymalizacja SEO

Zatroszczymy się o to, aby Twoja strona zajmowała czołowe pozycje w wynikach wyszukiwania. Nasze kompleksowe podejście do optymalizacji SEO ułatwi potencjalnym klientom odnalezienie Twojej strony.

Skuteczność sprzedażowa

Strona internetowa często stanowi pierwszy kontakt między klientem a firmą. Efektywna strona tworzy pozytywne pierwsze wrażenie, co może wpłynąć na decyzję klienta o pozostaniu na stronie i zainteresowaniu się ofertą, wspierając w ten sposób skuteczność sprzedażową Twojego biznesu.

Rodzaje stron internetowych jakie wykonujemy dla klientów z Wielunia i okolic

Dla jakich branż pracowaliśmy w Wieluniu, okolicach

Przemysłowa

Od wielu lat wspieramy branże przemysłową, tworząc strony usługowo- produktowe. Stworzyliśmy kilkadziesiąt stron zoptymalizowanych pod wyszukiwarki dla producentów, podwyższając tym samym skuteczność sprzedażową

Medyczna

Tworzymy strony www dla lekarzy, przychodni, placówek medycznych. Wykorzystujemy najskuteczniejsze narzędzia jak systemy rezerwacji wizyt, czy prezentacje profilów lekarskich i specjalizacji.

Prawna

Projektowanie stron internetowych dla prawników, kancelarii prawnych, to kolejny element naszej działalności. Nasze projekty ułatwiają potencjalnym klientom kontakt z kancelarią i załatwienie problemu prawnego także online.

Handlowa

Tworzymy strony internetowe dla firm handlowych, zajmujących się dystrybucją produktów. Wykonywaliśmy zarówno strony dla hurtowni jak również firm detalicznych.

Ubezpieczeniowa

Mamy kilkanaście projektów stron www dla ubezpieczeń za nami. Pracowaliśmy dla brokerów ubezpieczeniowych jak również dla multiagencji i agencji ubezpieczeń. Wykorzystując mechanizmy briefingowe do wyceny ubezpieczenia, znacząco podnosimy konwersje sprzedażowe stron w tej branży.

Edukacyjna

Tworzymy również projekty www dla edukacji, tj. szkół, placówek szkoleniowych, językowych, prywatnych firm edukacyjnych. Dzięki mechanizmom e-learningowym ułatwiamy firmom szkolenia podopiecznych także online.

Informatyczna

Współpracujemy z kilkunastoma firmami z branży IT w tym bezpieczeństwa cyfrowego, zabezpieczeń informatycznych, firmami programistycznymi oraz outsourcingowymi. Za nami jest już kilkanaście udanych projektów dla branży informatycznej.

Gastronomiczna

Wspieramy małą i dużą gastronomię w zakresie działań poprzez realizacje stron internetowych wyposażonych w interaktywne menu jak również systemy zamawiania dań na wynos. Pracowaliśmy dla barów, restauracji, pizzeri, sieci fastfood.

Księgowa

Księgowość to kolejna branża w której posiadamy realizacje strony www. Strony wizytówkowe dla usług księgowych, ułatwiające kontakt potencjalnego klienta z biurem księgowym to droga do wzrostu zapytań i zainteresowania ze strony podatników, poszukujących wsparcie w rozliczeniach.

Transportowa

Pracowaliśmy dla kilkunastu firm z branży transportu lądowego jak i morskiego. Tworzyliśmy realizacje dla firm zajmujących się przeprawami śródziemnomorskimi, transportem chłodniczym, jak również producentów oprogramowania do obsługi flot.

Turystyczna

Turystyka to rozbudowana branża, w której posiadamy bogate portfolio klientów. Tworzyliśmy strony dla hoteli, organizatorów wycieczek, baz noclegowych i turystycznych jak również pośrednictwa wizowego.

Dlaczego warto projektować strony www z nami:

 • Nasze projekty stron dla klientów z Wielunia wyróżnia

 • Tworzymy

 • Zapewniamy

 • efektowne wykonanie
 • prostota nawigacji
 • optymalizacja pod wyszukiwarki
 • funkcjonalny system cms
 • zabezpieczenie przed włamaniami
 • bezawaryjność
 • wysoka konwersja sprzedażowa strony
 • obsługa i zarządzanie w cenie hostingu
 • strony internetowe dla firm z Wielunia, okolic i całej Polski
 • portale internetowe
 • systemy cms
 • sklepy internetowe
 • modyfikacje serwisów www
 • optymalizacje stron www pod wyszukiwarki
 • audyty użyteczności stron
 • audyt witryny
 • obsługę powdrożeniową strony www
 • funkcjonalny i niezawodny hosting
 • doradztwo techniczne, konsultacje
 • płynny kontakt i profesjonalną współpracę
 • darmowe szkolenie z obsługi strony
 • gwarancję i wsparcie
 • instalację na serwerze

Realizacje stron internetowych oraz wdrożone funkcjonalności - Wieluń, Cała Polska

System CMS

pozycjonowanie

Zoptymalizowana pod wyszukiwarki

Oryginalny projekt graficzny

System CMS

pozycjonowanie

Optymalizacja pod wyszukiwarki

Oryginalny projekt graficzny

Oryginalny design

System zarządzania treścią

Autorski mechanizm galerii

pozycjonowanie

System do optymalizacji seo pod wyszukiwarki

System CMS

Oryginalny projekt graficzny

pozycjonowanie

Zoptymalizowana pod wyszukiwarki

System CMS

Oryginalny projekt graficzny

pozycjonowanie

Zoptymalizowana pod wyszukiwarki

Secret Key

Strona Internetowa dla agencji detektywistycznej z Wielunia, specjalizującej się w dochodzeniach, obserwacji i wywiadzie gospodarczym. Strona została wykonana na oryginalnym designie graficznym i zoptymalizowana pod wyszukiwarki.

Aster

Realizacja dla firmy, wykonującej automatykę przemysłową dla branży galwanicznej.

Strona www została zbudowana na autorskim designie oraz systemie cms do zarządzania treścią. Została również wdrożona mapa sieci partnerskiej z prostą edycją wizytówek firmowych z poziomu panelu administracyjnego.

Lakiernia Autovetus

Strona www typu „One Page” dla lakierni samochodowej. Celem projektu było zaprezentowanie produktów i usług lakierni dla wymagających klientów, posiadających nietypowe auta do odrestaurowania.

Profit Vector

Strona www dla firmy zajmującej się doradztwem finansowym

Inter Optima

Strona www dla firmy działającej w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej

Strony Internetowe Wieluń - FAQ - Często zadawane pytania i odpowiedzi

1 Czy do współpracy przy budowie strony internetowej w Wieluniu z Państwem potrzebna jest jakaś wiedza techniczna?

Nie. Do współpracy klient nie potrzebuje posiadać żadnej wiedzy technicznej. Wystarczy wstępne określenie swoich potrzeb a nasi specjaliści prowadzą przez cały proces od projektu po instalację strony i doradztwo.

2 Ile kosztuje strona www?

Koszt strony internetowej w Wieluniu zależy od jej rozmiaru oraz poziomu zaawansowania. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie na podstawie specyfikacji i wymagań klientów.

Szacunkowo strony wykonujemy w dwóch pakietach:

 • standardowym – dla prostszych stron np. do 15 podstron w budżecie między 2500 – 3000zł netto.
 • premium – dla stron rozbudowanych, sklepów, portali, o wyższym stopniu zaawansowania pod względem graficznym i mechanicznym w budżetach od 4000zł netto.

Jakkolwiek zawsze staramy się tworzyć wyceny indywidualne, ponieważ każdy projekt jaki otrzymujemy do oszacowania to inna historia, wymagania oraz cele.

 

 

3 Co potrzebne jest do budowy strony internetowej dla klienta w Wieluniu?

Do budowy strony www potrzebujemy materiałów tj treści, opisów produktów, usług, danych teleadresowych firmy, generalnie wszystkich informacji jakie klient sobie życzy pokazać na stronie.

W finalnym etapie będzie potrzebny dostęp do serwera (hostingu) i wykupiona domena.

4 Kto organizuje hosting i domenę do strony www?

Zalecamy aby klient zakupił serwer i domenę do strony internetowej na własność i przekazał nam dane do panelu celem instalacji. W sprawie serwera i domeny możemy doradzić i podać konkretne wytyczne jak dokonać zakupu krok po kroku.

5 Jakie są etapy tworzenie strony www w Wieluniu?

W zależności od wybranej oferty, proces tworzenia przebiega następująco:

 • konsultacje z naszym grafikiem
 • opracowanie koncepcji graficznej strony i przekazane do uwag
 • na podstawie zaakceptowanej koncepcji graficznej wdrażamy i programujemy finalny serwis internetowy
 • wgrywamy zakończony serwis internetowy na domenę docelową

6 Czy muszę posiadać zdjęcia i grafiki do strony?

W większości przypadków klienci mają zdjęcia realizacji tudzież siedziby firmy lub produktów, które z racji oferty chcieliby umieścić na stronie. Resztę dobieramy my z naszych repozytoriów. W przypadku braku jakichkolwiek zdjęć po stronie klienta, używamy wszystkich zdjęć i grafik z naszych repozytoriów.

7 Czy grafiki i materiały, proponowane na stronie są legalne?

Wszystkie materiały graficzne, jakich używamy do budowy strony internetowej są legalne, pobrane licencyjnie z baz photostock, z możliwością użytkowania do celów komercyjnych na potrzeby strony firmowej.

8 Co jeśli jakaś grafika lub element mi się nie spodoba?

Przed każdą realizacją  strony www dla klientów z Wielunia proponujemy projekt graficzny, na który klient może nanieść swoje poprawki, które następnie wprowadzamy do projektu. Jeśli chodzi o zdjęcia licencjonowane i grafiki, umieszczamy je ze znakiem wodnym. Dopiero jak klient je zaakceptuje to pobieramy wersje licencjonowane bez znaków wodnych.

9 Czy muszę posiadać tekst i treści do strony www?

W tej kwestii mamy kilka modeli współpracy do ustalenia:

 • klient dostarcza nam wszystkie treści stworzone samodzielnie
 • klient nie dostarcza nam treści ale chce mieć możliwości ich samodzielnego uzupełnienia później. W tym przypadku wdrażamy predefiniowane pola tekstowe, z tekstem zaślepkowym, w którego miejsce będzie można dostawić własny tekst.
 • klient zleca nam stworzenie tekstów. Wówczas prosimy o podstawowe informacje, niezbędne informacje na temat firmy, resztę treści tworzy nasz copywriter.

10 Jak długo trwa realizacja strony internetowej?

Czas trwania realizacji zależy od stopnia zaawansowania strony internetowej, ilości podstron tudzież mechanizmów jakie mają się znaleźć na stronie.

 • Szacunkowo dla standardowych stron do 10 podstron ten czas wynosi 4-5dni roboczych łącznie z projektem graficznym.
 • Dla stron kilkudziesięciostronicowych    do 10-12 dni roboczych.

Czas realizacji również zależy od płynności kontaktu z klientem i kompleksowości treści merytorycznej dostarczonej do strony przez klienta.

 

11 Czy będę mógł samodzielnie zarządzać stroną www?

Tak. Każdą stronę tworzymy na systemie CMS do zarządzania treścią. Wraz ze stroną wydajemy instrukcje zarządzania, która jasno i klarownie opisuje jak edytować poszczególne treści strony.

12 Jak wygląda szkolenie z obsługi strony?

Po zakończeniu i zaakceptowaniu strony internetowej, klient otrzymuje instrukcje w formacie pdf, opisującą działanie i zarządzanie poszczególnymi elementami strony. Dokumentacja w większości przypadków wyjaśnia wszystkie niezbędne kwestie. W przypadku dalszych niejasności można umówić się na bezpłatne szkolenie online na żywo z naszym programistą lub w siedzibie naszej firmy.

13 Czy płacę z góry za całość projektu przed jego rozpoczęciem?

Nie, klient płaci niewielką zaliczkę w wysokości 10% na rozpoczęcie projektu, resztę dopiero po zaakceptowaniu strony. Na wszystko jest umowa zabezpieczająca interes obu stron, którą można podpisać z nami zdalnie.

14 Czy mam jakieś wsparcie i gwarancję na stronę?

Tak, na stronę jest udzielana roczna gwarancja i wsparcie przy aktualizacji, pomoc w zagadnieniach technicznych i konsultacje na życzenie.

Po upływie roku, można dalej zlecać nam opiekę nad stroną. Wówczas pracujemy zleceniowo w zależności od zakresu prac.

15 Czy moja strona będzie dostosowana do urządzeń mobilnych?

Tak każdą stronę, którą projektujemy dostosowujemy do urządzeń mobilnych i testujemy na różnych urządzeniach od tabletów po smartfony i iphone’y.

16 Czy moja strona internetowa będzie dostosowana do wyszukiwarek?

Tak w ramach projektowania stron przeprowadzamy wstępną optymalizacje witryny na słowa kluczowe, dbamy o jej lekkość i maksymalnie dostosowanie do wymagań wyszukiwarek. Na koniec indeksujemy stronę w Google. Jeśli chodzi o dalsze bardziej zaawansowane pozycjonowanie i optymalizacje, tworzymy je na życzenie klienta w ramach abonamentowej oferty pozycjonowania.

17 Czy jesteście w stanie pozycjonować moją stronę internetową?

Tak każdą stronę internetową jesteśmy w stanie skutecznie reklamować i pozycjonować w Internecie. Dodatkowym atutem takiej współpracy jest to, że w ramach pozycjonowania dokonujemy niezbędnych dodatkowych zmian za darmo i prowadzimy stronę internetową. Dlatego warto pozycjonować w firmie, która stronę robiła. Wpływa to na bezpłatną optymalizację i płynne dokonywanie zmian.

Strony www Wieluń - Polecane treści

Vlog