fbpx

Strony
Joomla


Tworzymy, administrujemy, programujemy
strony Joomla

strony na joomla

Joomla

Strony Joomla budujemy na systemie CMS, który towarzyszy nam praktycznie od początku działalności naszej firmy.
Intuicyjne zarządzanie, modularna budowa, możliwości programistyczne, to tylko część zalet, które zdecydowały o wyborze systemu CMS JOOMLA w naszej codziennej pracy.

Strony Joomla opierają się o system z serii otwartych cmsów (Open Source), który przez lata działalności dostosowaliśmy do naszych potrzeb technologicznych.

Stąd tworząc strony www na Joomla wzbogacamy je dzięki własnym, autorskim rozwiązaniom programistycznym. Tym samym zapewniamy maksymalną funkcjonalność i wydajność stron. Ma to istotne znaczenie zwłaszcza kiedy zachodzi potrzeba wykonania dedykowanego mechanizmu, którego Joomla w standardzie nie posiada. Modularna budowa systemu umożliwia łatwą integrację z dodatkowymi aplikacjami programowanymi zewnętrznie oraz integrowanymi z Cmsem w kolejnym etapie.

Dlaczego wybraliśmy tworzenie stron na Joomla jako alternatywę w naszych usługach web designu?

  • Joomla to doskonała alternatywa dla klientów, którzy szukają budżetowych rozwiązań w porównaniu do tzw. rozwiązań autorskich “szytych na miarę”
  • System skupia ogromną społeczność developerów i programistów na całym świecie. Dzięki temu znalezienie specjalisty do administracji tego systemu nie jest równoznaczne z cudem:)
  • Joomla jest systematycznie rozwijana i aktualizowana o nowe wersje, dzięki czemu aktualizowanie witryny www jest proste i bezproblemowe
  • Tworzenie dedykowanych rozwiązań na Joomlę jest rozwiązaniem tańszym w relacji koszt-efekt od rozwiązań na dedykowanym oprogramowaniu
  • System Joomla wspiera najnowsze technologie oraz daje nieograniczone możliwości w projektowaniu zarówno rozszerzeń oraz responsywnych szablonów stron www

Powyższe zalety to tylko niewielka część plusów jakie niesie za sobą Joomla. Strony Joomla budujemy z największą starannością dbając o funkcjonalność systemu, dostosowaną do potrzeb klienta. W naszej pracy staramy posługiwać się autorskimi rozwiązaniami już na etapie projektowania graficznego. W efekcie standardowa strona Joomla, która nie odróżnia się niczym od konkurencji, w naszym rękach staje się oryginalnym i funkcjonalnym projektem.
Jeśli chcą Państwo poznać więcej zalet lub przekonać się do systemu zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Ocena Strony
wycena

Czym jesteś zainteresowany? X

(możesz wybrać więcej niż jedną opcję)

Wybierz