Pozycjonowanie E-Marketing

ZAUTOMATYZOWANE KAMPANIE ONLINE I POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Reklama internetowa, Pozycjonowanie stron www
Więc posiadasz już nową stronę www? Miło ale co z tego skoro nikt poza znajomymi jej nie widzi? Tylko dobrze widoczny w sieci serwis www będzie przyciągał zainteresowanych, potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie i E-marketing są uznawane za jedne z najskuteczniejszych metod reklamy, które mogą przynieść wymierny zwrot z inwestycji w niedługim czasie.
Zakładając iż efektem każdej reklamy powinno być jak najwięcej zapytań ze strony klientów a z nich idąc dalej „za ciosem” sprzedanych im produktów i usług to na podstawie wieloletnich działań możemy uznać iż pozycjonowanie i marketing w wyszukiwarkach wiedzie prym w relacji koszt-docelowość-efekt.
Aby dobrze wypozycjonować czy zareklamować stronę w wyszukiwarkach musi być spełnione kilka czynników, które wiele firm pozycjonerskich pomija.
Przede wszystkim strona www musi być atrakcyjna, dobrze „napisana” tj zachęcać potencjalnego klienta swoją ofertą, następnie należy ją odpowiednio zoptymalizować pod odpowiednie słowa kluczowe.
Dopiero kiedy te podstawowe założenia zostaną spełnione, można przystąpić do procesu pozycjonowania.
Mówiąc w skrócie pozycjonowanie opiera się o kilka podstawowych etapów, z których każdy jest procesem, składającym się z kolejnych wielu elementów składowych.

E-marketing w 3 krokach

01 | Optymalizacja www

Wykonamy i zoptymalizujemy Twoją stronę www tak aby zachęcała użytkownika do zapoznania się z ofertą i działała niezawodnie w wyszukiwarkach internetowych oraz urządzeniach mobilnych.

02 | Generowanie ruchu

Przyciągniemy docelowych klientów na twoją stronę www poprzez marketing w wyszukiwarkach i kampanie sponsorowane.

optymalizacja

03 | Nowi kontrahenci

Zaczniesz zbierać zapytania mailowe i telefoniczne od klientów, co skutkuje wzrostem sprzedaży i pojawieniem się nowych kontrahentów

Dlaczego my?

01 | Kilkadziesiąt skutecznie prowadzonych kampanii

Klienci współpracujący z nami od lat i cieszący się wynikami sprzedażowymi to najlepsza wizytówka dla naszej firmy. Dlatego zamiast słuchać obietnic „gruszek na wierzbie” warto zaufać wykonawcy, który działa w temacie pozycjonowania i kampanii od kilkunastu lat. W dodatku jest w stanie udokumentować skuteczność solidnym portfolio wypozycjonowanych słów kluczowych i pozyskanych kontrahentów dla swoich klientów.

02 | W pełni mierzalne efekty pracy

Efekty pracy – nasze efekty pracy można zmierzyć bardzo szybko w formie wzrostu zapytań o produkty i usługi a bardziej szczegółowo w formie raportów odwiedzin i klarownych statystyk dostarczanych przez naszą firmą regularnie w ciągu miesiąca.

03 | Znajomość technologii webowych

Jest to jeden z kluczowych elementów udanej współpracy. Proszę sobie wyobrazić agencję SEO, która stworzy listę 100tek rzeczy do poprawy na stronie po czym zleca je do wykonania klientowi. Ten dziwi się, czemu on sam ma robić coś za co wydawało mu się, że zapłacił. Następnie otrzymuje często typową odpowiedź „bo podpisał Pan umowę z agencją SEO a nie firmą tworzącą strony www”. Klient zostaje sam z problemem i musi wydawać dodatkowe budżety i oraz angażować swj czas na poszukiwanie fachowca od stron internetowych. A czy nie lepiej byłoby mieć agencję SEO, która dysponuje również projektantami stron internetowych oraz webmasterami, dzięki czemu może zająć się kompleksowo wdrażaniem optymalizacji? Pewnie, że tak, dlatego też warto nawiązać współpracę z nami, nie zostawiamy klientów z problemami typu „zrób sobie sam” i przeprowadzamy optymalizacje od a do z, odciążając w pełni klienta.

04 | Administracja strony w cenie kampanii

Z udogodnienia płynącego z naszych umiejętności webmasterskich wynika kolejne, tj. zdjęcie z klienta jakichkolwiek obowiązków związanych z administrowaniem stroną na czas kampanii. W ramach naszych usług pozycjonowania stron to my zajmiemy się zmianami administracyjnymi na nich, aktualizacją treści oraz ich optymalizacją na potrzeby reklamy. Dzięki temu klient może w pełni cieszyć się rosnącym ruchem na stronie a my „za kulisami” robimy co trzeba.

Widoczność twojej strony internetowej w sieci to kluczowy i najbardziej efektywny kosztowo sposób na przyciągnięcie potencjalnych klientów

Wciągniemy Cię na szczyt przez:

Pozycjonowanie stron internetowych

Nasza firma od wielu lat zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych na wyszukiwarki polskie i zagraniczne. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w kierowaniu docelowego ruchu na strony www klientów. Poza tym jako agencja zajmująca się od lat usługą pozycjonowania stron posiadamy masywne zaplecze narzędziowe, budowane od blisko 8 lat, co z pewnością przekłada się na efekty dla naszych klientów. Przy pozycjonowaniu stron internetowych wykorzystujemy tylko techniki nieinwazyjne tzw White Hat Seo co niweluje możliwość nałożenia przez Google kar na witrynę.

Zamawiając usługę pozycjonowania w naszej firmie możesz być  pewien:

 • darmowej analizy Twojego serwisu
 • darmowego badania konkurencji
 • darmowej propozycji i wyceny fraz kluczowych
 • prostej, przejrzystej i korzystnej umowy
 • darmowej optymalizacji SEO serwisu
 • darmowego wsparcia i konsultacji
 • skuteczności popartej wieloletnim doświadczeniem

Linki sponsorowane

Linki Sponsorowane są idealną reklamą, dopełniającą pozycjonowanie stron www, zwłaszcza w sytuacjach kiedy zwłoka nie wchodzi w grę i potrzebujesz wypromować swój produkt lub usługę w krótkim czasie.

Dzięki kampanii linków sponsorowanych otrzymują Państwo kilka kluczowych korzyści:

 • elastyczność prowadzenia kampanii
 • proste zarządzanie budżetem
 • dopasowanie częstotliwości reklamy do budżetu
 • uruchamianie, zamykanie budżetu reklamowego w dowolnej chwili
 • natychmiastowe wyświetlanie reklamy po konfiguracji i uruchomieniu kampanii

Zamawiając u nas kampanię linków sponsorowanych dla serwisu www, otrzymujesz od Nas kupon o wartości 250 zł na start gratis + darmowe uruchomienie oraz optymalizację kampanii.

Video marketing

Jest idealną formą działań reklamowych, którą stosujemy dla budżetowych klientów, którzy chcą w bardziej wizualny sposób budować wizerunek swojej firmy w sieci.
Robimy to w oparciu o zaprojektowanie spotu video wg ustalonego scenariusza a następnie publikacji i promowania go na najpopularniejszych serwisach video typu Youtube.
W trakcie ustawiania kampanii, dokładnie wybieramy częstotliwość reklamy oraz grupę docelową, której ma być wyświetlana, zapewniając tym samym maksymalne zainteresowanie spotem ze strony potencjalnych klientów.

Korzyści płynące z video reklamy to m.in.:

 • intensywniej zapadający w pamięć wizerunek firmy dzięki reklamie wizualnej
 • możliwość pozyskiwana subskrybentów, stale śledzących ofertę firmy
 • zwiększona ilość przekierowań ze spotów na docelową stronę internetową.

Wyceń kampanie, wypełnij formularz, odezwiemy się jak najszybciej.  Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest firma AJMER Daniel Gębura z siedzibą pod adresem: ul. Polna, nr 30/32, 26-600 Radom. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celu odpowiedzi na pytanie zadane w formularzu oraz do celów wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego zgodnie z Polityką prywatności. Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO/PUODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.

  Zostaw swój numer telefonu

  Szymon

  Opiekun Klienta

  Dzień Dobry, jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami to zadzwoń do nas 501 308 974, lub zostaw swój adres e-mail i numer telefonu , a oddzwonię w ciągu 24 godzin aby skonsultować Twoją potrzebę.