Strony www dla branży prawnej

Nasze strony internetowe dla prawników, adwokatów, kancelarii adwokackich, kancelarii prawnych to:

 • Indywidualny projekt graficzny dopasowany do branży
 • Intuicyjna nawigacja
 • Responsywność (dostosowanie do urządzeń mobilnych)
 • System CMS WordPress (system zarządzania treścią)
 • Optymalizacja SEO
prawnicy-waga

Co powinieneś wiedzieć o stronie internetowej

Nasze realizacje stron dla branży prawnej

Poniżej znajdują się przykładowe projekty stron internetowych dla kancelarii adwokackich, kancelarii prawnych, które stworzyliśmy.

Pełne portfolio

Cennik stron internetowych dla branży prawnej - kancelarii adwokackich, kancelarii prawnych

Strona stronie nie równa… Dlatego oferujemy dwa rodzaje stron dla branży prawnej. Wersja standard to nasz autorski szablon, w który wpasowujemy treści i elementy graficzne, odchodzi koszt projektowania graficznego. Strona jest wizualnie prostsza. Wersja premium ma bardziej zaawansowany projekt graficzny tworzony od podstaw. Oferta premium jest dla kancelarii adwokackich i kancelarii prawnych, które chcą się mocno wyróżnić na tle konkurencji, oferta standard natomiast dla kancelarii, które chcą mieć funkcjonalną stronę na prostszym wyglądzie. Przy stronach premium mamy też większe możliwości w pozycjonowaniu i dostosowywaniu wyglądu do zmieniających się trendów w Google, dobudowywaniu bardziej zaawansowanych podstron np. do wyróżniania poszczególnych produktów i usług na przyszłość.

Standard

od od 3000 zł/netto
 • Do 8 podstron
 • Nasz autorski szablon graficzny
 • Dostosowanie do urządzeń mobilnych
 • Blog
 • Formularz kontaktowy
 • Odnośniki do social mediów
 • Szkolenie z obsługi panelu administracyjnego
 • 360 dni wsparcia powdrożeniowego

Premium

od od 6000 zł/netto
 • Do 20 podstron
 • Indywidualny, zaawansowany graficznie projekt strony stworzony przez naszego web designera
 • Analiza konkurencji
 • Dostosowanie do urządzeń mobilnych
 • Blog
 • Formularz kontaktowy
 • Odnośniki do social mediów
 • Szkolenie z obsługi panelu administracyjnego
 • Wstępna optymalizacja SEO
 • 360 dni wsparcia powdrożeniowego

Strona internetowa dla kancelarii prawnych - Dlaczego warto?

Każda szanująca się kancelaria prawna, kancelaria adwokacka powinna istnieć również w Internecie – posiadać swoją stronę internetową. Umożliwia ona łatwy dostęp do informacji dla potencjalnych klientów, którzy mogą dowiedzieć się o specjalizacji, doświadczeniu i usługach prawnika, co przyczynia się do budowania profesjonalnego wizerunku i zaufania. Dodatkowo, przez stronę można udostępnić wartościowe treści prawne, takie jak artykuły, poradniki czy informacje na temat najnowszych zmian w prawie, przyciągając uwagę potencjalnych klientów i umożliwiając łatwy kontakt z prawnikiem poprzez formularze kontaktowe, chaty online czy informacje teleadresowe, co ułatwia nawiązanie i utrzymanie relacji biznesowej.

Wizytówka firmy, która wzbudza zaufanie

Bardzo możliwe, że Klient po zapoznaniu się ze stroną Twojej kancelarii adwokackiej, kancelarii prawej wybierze akurat Ciebie ponieważ wzbudzisz jego zaufanie. Możesz umieścić na stronie opinie od Klientów, co będzie kolejnym solidnym dowodem, że warto z Tobą współpracować.

Reklama, której nie zabrania kodeks etyki adwokackiej

Jak wiadomo adwokaci nie mogą się reklamować, jednak strona nie jest formą reklamy zabronioną przez kodeks etyki adwokackiej. Odpowiednio wykonana może przynosić Ci zapytania od potencjalnych Klientów.

Wygoda Klienta

Potencjalny klient Twojej kancelarii może za pomocą kliku kliknięć sprawdzić jakie usługi oferujesz, w jakich godzinach czynna jest kancelaria, czy jak do niej dojechać. Oszczędzasz przy tym mnóstwo czasu zmarnowanego na odbieranie telefonów, z których często nic nie wynika.

Strony dla prawników - Dlaczego my?

Prowadzisz kancelarię prawną lub kancelarię adwokacką i potrzebujesz strony internetowej?  Posiadamy trzynastoletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych dla prawników oraz adwokatów. Wiemy z czego powinna składać się taka strona, aby Twoja kancelaria adwokacka lub prawna znajdowała się wysoko w wynikach wyszukiwania w Google.

Trzynastoletnie doświadczenie

Od ponad 13 lat tworzymy oraz pozycjonujemy strony internetowe, w tym strony dla branży prawnej.

Zgrany zespół

W procesie powstawania Twojej strony będzie brał udział zespół specjalistów, który dopilnuje aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Najwyższa jakość usług

Zawsze w pierwszej kolejności zawsze stawiamy na jakość. Otrzymasz od nas świetne narzędzie marketingowe w postaci strony do pozyskiwania Klientów dla swojej kancelarii adwokackiej, prawnej.

FAQ

Zapewne jesteś już o krok od podjęcia decyzji czy chcesz stworzyć razem z nami stronę swojej kancelarii prawnej lub adwokackiej i masz mnóstwo pytań. Możesz zadzwonić bezpośrednio do nas 501 308 974 lub sprawdzić czy odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się w poniższym FAQ.

1 Co jest potrzebne do budowy strony internetowej mojej kancelarii adwokackiej, kancelarii prawnej?

Do budowy strony dla Twojej kancelarii potrzebne będą opisy, zakres usług jakie oferujesz, dane teleadresowe firmy oraz inne informacje, które chcesz umieścić na stronie. Dla wzbudzenia większego zaufania możesz umieścić tam swoje zdjęcia, zdjęcia Twojego zespołu, biura itd.

W finalnym etapie będzie potrzebny dostęp do serwera (hostingu) i wykupiona domena.

2 Czy muszę posiadać zdjęcia i grafiki do strony?

W większości przypadków klienci mają zdjęcia realizacji tudzież siedziby kancelarii lub produktów, które z racji oferty chcieliby umieścić na stronie. Resztę dobieramy my z naszych repozytoriów. W przypadku braku jakichkolwiek zdjęć po stronie klienta, używamy wszystkich zdjęć i grafik z naszych repozytoriów.

3 Jak długo trwa realizacja strony internetowej?

Czas trwania realizacji zależy od stopnia zaawansowania strony internetowej, ilości podstron tudzież mechanizmów jakie mają się znaleźć na stronie.
• Szacunkowo dla standardowych stron do 10 podstron ten czas wynosi 4-5dni roboczych łącznie z projektem graficznym.
• Dla strono      do 10-12 dni roboczych.
Czas realizacji również zależy od płynności kontaktu z klientem i kompleksowości treści merytorycznej dostarczonej do strony przez klienta.

4 Czy będę mógł samodzielnie zarządzać stroną www mojej kancelarii?

Oczywiście. Każdą stronę tworzymy na systemie CMS (system zarządzania treścią). Wraz ze stroną wydajemy instrukcje zarządzania, oraz szkolimy z jej obsługi.

5 Czy płacę z góry za całość projektu przed jego rozpoczęciem?

Nie, Klient płaci niewielką zaliczkę w wysokości 10% na rozpoczęcie projektu, resztę dopiero po zaakceptowaniu strony. Na wszystko jest umowa zabezpieczająca interes obu stron, którą można podpisać z nami zdalnie.

 

6 Czy strona mojej kancelarii adwokackiej, kancelarii prawnej będzie od razu wysoko w wynikach wyszukiwania w Google?

Przy zakończeniu wdrożenia strona będzie zoptymalizowana pod wyszukiwarki, lecz sama optymalizacja nie gwarantuje pierwszych pozycji w Google. Jeśli chodzi o dalsze bardziej zaawansowane pozycjonowanie i optymalizacje, tworzymy je na życzenie Klienta w ramach abonamentowej oferty pozycjonowania.

Zostaw kontakt, oddzwonimy

Jeśli chcesz przedyskutować temat strony internetowej dla Twojej Kancelarii Adwokackiej lub Kancelarii Prawnej to zostaw nam swoje dane kontaktowe a szybko się z Tobą skontaktujemy:

  Vlog