Strony dla edukacji

TWORZYMY, ADMINISTRUJEMY, PROGRAMUJEMY STRONY DLA SZKÓŁ

Strony www dla placówek edukacyjnych

Oferujemy zautomatyzowane rozwiązania webowe dla szkół. Specjalizujemy się w projektowaniu dedykowanych stron www dla szkół oraz placówek edukacyjnych. Posiadamy również doświadczenie w tworzeniu edukacyjnych aplikacji webowych.

Co powinieneś wiedzieć o stronie internetowej

Jesteśmy doświadczoną firmą w dziedzinie tworzenia stron internetowych dla placówek edukacyjnych. Nasz zespół składa się z ekspertów w dziedzinie projektowania i programowania stron internetowych oraz specjalistów od marketingu i SEO, którzy pomogą Państwu wyróżnić się w internecie i przyciągnąć nowych uczniów. Oferujemy kompleksowe usługi związane z tworzeniem stron internetowych dla szkół, uczelni i innych placówek edukacyjnych. Nasze strony wyróżniają się poprzez:

strony-edukacyjne-nauka-big-icon

 • szatę graficzną dopasowaną do charakteru szkoły
 • implementację mapy dojazdowej do placówki edukacyjnej
 • dostosowanie do wyświetlania na urządzeniach mobilnych (responsywność),
 • możliwość rozbudowy strony w przyszłości,
 • system CMS do edycji treści na stronie,

Zapewniamy również:

 • instalację strony na serwerze pod wybraną domeną,
 • rejestrację domeny,
 • serwer pod stronę,
 • zamieszczenie w indeksie Google,
 • administrację www,
 • doradztwo i opiekę techniczną,
 • pozycjonowanie organiczne w wyszukiwarkach

Co wyróżnia nasze projekty stron i dlaczego są one optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie

Oryginalny Design

Nasze projekty stron internetowych dla szkolnictwa cechuje niepowtarzalny design oraz unikalny projekt wizualny, stworzony przez naszych doświadczonych web designerów i grafików. Dzięki temu, nasze strony są niepowtarzalne, funkcjonalne i wyróżniają się spośród konkurencji. Dbamy o to, aby grafika była doskonale dopasowana do charakteru działalności szkoły, co buduje większe zaufanie i pozytywnie wpływa na konwersje.

Intuicyjna nawigacja

Zdajemy sobie sprawę, że prostota nawigacji na stronach internetowych dla szkół jest kluczowym elementem. Dlatego dbamy o to, by strony, które tworzymy posiadały szatę graficzną zaprojektowaną zgodnie z zasadami UX. Staramy się, aby nasze strony internetowe były przejrzyste, intuicyjne i zoptymalizowane pod kątem łatwej nawigacji, aby zapewnić najlepsze doświadczenie użytkownikom.

Responsywność

Wiemy, że wielu użytkowników korzysta z witryn szkolnych za pomocą urządzeń mobilnych. Dlatego niezwykle istotne jest, aby strona była w pełni responsywna. Dzięki temu, nasze strony przyciągną uwagę użytkowników desktopów, laptopów, tabletów, smartfonów oraz wszelkich innych urządzeń. W naszej firmie stosujemy podejście „desktop first”, czyli tworzymy wersję desktopową strony, na podstawie której projektujemy układ mobilny. Dzięki temu zapewniamy spójny i optymalny wygląd strony na różnych urządzeniach.

XII LO

Optymalizacja SEO

Strony dla szkół optymalizujemy tak aby optymalnie działały pod względem użyteczności, szybkości ładowania się, łatwego dostępu do informacji oraz miały strukturalną budowę, wspieraną przez wyszukiwarki.

Skuteczność

Każdą stronę szkolną lub edukacyjną platformę webową możemy prowadzić tak aby przynosiła maksymalne rezultaty i realizowała cele. Jako efekt działań dostarczamy szczegółowe raporty z odwiedzin, efektywności i prowadzimy kompleksową analitykę stron.

Rodzaje placówek, dla których wykonywaliśmy strony www

przedszkola

Przedszkola

Tworzyliśmy strony dla placówek przedszkolnych.

 

szkolu-srednie

Szkoły średnie

Posiadamy w portfolio strony dla szkół ponadpodstawowych.

 

szkola-angielskiego

Szkoły języków obcych

Wykonywaliśmy strony internetowe dla szkół językowych.

 

Przykłady wykonanych przez naszą firmę stron dla placówek szkolnych:

System CMS

Oryginalny projekt graficzny

XII-LO
pozycjonowanie

Pozycjonowanie strony

System aktualności

System CMS

Newsletter zintegrowany z oprogramowaniem zewnętrznym

przedszkole

Oryginalny projekt graficzny

aktualnosci

System aktualności

Oryginalny projekt graficzny

seo

SEO

ZSCKR

System CMS

System aktualności

Profesjonalny szablon graficzny, modularny z możliwością edycji każdego elementu na stronie

pozycjonowanie

System zarządzania treścią

pani od angielskiego

System aktualności

optymalizacja

Optymalizacja strony

XII LO w Radomiu

Zadaniem firmy było odświeżenie starej, wiekowej już strony internetowej szkoły oraz wzbogacenie jej o niezbędne mechanizmy takie jak:

 • system zarządzania treścią
 • edytowalny rotator zdjęć
 • mechanizm aktualności
 • integracja z mediami społecznościowymi
 • edytowalny szablon graficzny
 • komponent galerii

Słoneczna kraina

Prosta i oryginalna strona internetowa dla prywatnego przedszkola. Miało być wesoło, kolorowo, radośnie i dziecięco. No i jest, autorski design dostosowany do identyfikacji wizualnej placówki, do tego system galerii zdjęć i aktualności dla nauczycieli oraz rodziców.

Strona posiada:

 • system zarządzania treścią
 • autorski projekt graficzny
 • moduł galerii
 • blog
 • strefa rodzica z poradami

ZSCKR

Strona www dla zespołu szkół agrotechnicznych w Radomiu. Strona posiada dedykowany panel CMS do zarzadzania treścią, aktualnościami, galerią, układ dostosowany do urządzeń mobilnych jak również w pełni responsywny szablon graficzny, projektowany od podstaw.

Pani od Angielskiego

Strona Internetowa wizytówkowa dla przychodni lekarskiej, prezentująca usługi medyczne z podziałem na kategorie tematyczne. W ramach projektu wykonaliśmy szablon graficzny strony, sesję zdjęciową , opisy usług. Całość została zakodowana na systemie cms oraz zainstalowana na naszych firmowych serwerach z zabezpieczeniem SSL.

Darmowa wycena i doradztwo

Wypełnij formularz a odpowiemy w ciągu 24h

 


  Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest firma AJMER SP z O.O. z siedzibą pod adresem: ul. Polna, nr 30/32, 26-600 Radom. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celu odpowiedzi na pytanie zadane w formularzu oraz do celów wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego zgodnie z Polityką prywatności. Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO/PUODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.

  Vlog