Strony www dla transportu

TWORZYMY, ADMINISTRUJMY, PROGRAMUJEMY STRONY INTERNETOWE DLA TRANSPORTU, SPEDYCJI

Strony www dla firm spedycyjnych, transportowych

Oferujemy zautomatyzowane rozwiązania webowe, usprawniające obsługę kontrahentów. Doświadczenie w dedykowanych stronach i aplikacjach IT dla spedycji, nabyte w trakcie realizacji już kilkunastu projektów w tej branży pozwala nam tworzyć projekty funkcjonalne nastawione na sprawną komunikację z klientami.

 

strony-dla-transportu

Co powinieneś wiedzieć o stronie internetowej

Jesteśmy doświadczoną firmą specjalizującą się w tworzeniu stron internetowych dla firm z branży spedycyjnej i transportowej. Nasze bogate doświadczenie i wiedza w tej dziedzinie pozwala nam na stworzenie funkcjonalnych i atrakcyjnych stron internetowych, które skutecznie przyciągają klientów. Ponadto, oferujemy doradztwo w zakresie strategii marketingowej i promocji w Internecie, co pozwala na zwiększenie zasięgu i atrakcyjności Państwa strony internetowej oraz na pozyskanie nowych klientów.

Nasze strony wyróżniają się poprzez:

 •  dostosowanie do wyświetlania na urządzeniach mobilnych (responsywność),
 • możliwość rozbudowy strony w przyszłości,
 • system CMS do edycji treści na stronie,
 • szatę graficzną dopasowaną do charakteru firmy,
 • implementację mapy dojazdowej do placówki firmy,
 • zaawansowanymi formularzami kontaktowymi
 • wielopoziomowym menu

Zapewniamy również:

 • instalację strony na serwerze pod wybraną domeną,
 • rejestrację domeny,
 • serwer pod stronę,
 • zamieszczenie w indeksie Google,
 • administrację www,
 • doradztwo i opiekę techniczną,
 • pozycjonowanie organiczne w wyszukiwarkach

Nasza firma stawia na indywidualne podejście do każdego klienta oraz na najwyższą jakość wykonania usług. Działamy szybko i efektywnie, dbając o pełną satysfakcję klienta na każdym etapie projektu.

Co wyróżnia nasze projekty stron i dlaczego są one optymalnym rozwiązaniem dla ciebie

Oryginalny Design

Nasze projekty stron dla branży spedycyjnej wyróżniają się oryginalnym designem oraz unikalnym układem graficznym, projektowanym przez nasz zespół graficzny. Dzięki temu strona zachowuje świeżość, unikalność i wyróżnia się na tle konkurencji. Grafika jest natomiast idealnie dopasowana do charakteru działalności co wzbudza większe zaufanie i wpływa na konwersje.

Intuicyjna nawigacja

Elementem najistotniejszym jeśli chodzi o strony dla branży transportowej i spedycyjnej jest prostota nawigacji, z którą powinni sobie poradzić także niedoświadczeni użytkownicy. Mamy to na uwadze, dlatego dbamy o to aby każda informacja na stronie internetowej była szybko dostępna, a kontakt z firmą maksymalnie ułatwiony. Jest to bardzo ważne, szczególnie w sytuacji kiedy klient potrzebuje pilnie przetransportować dany produkt i bezproblemowego kontaktu.

Responsywność

Wielu użytkowników, w tym klientów korzysta ze stron bez bieżącego dostępu do komputera. Dlatego tak ważnym jest aby pełną funkcjonalność strony przenieść na urządzenia mobilne. Dzięki temu zakupić transport towarów, czy skontaktować się można wykonać za pośrednictwem telefonu. W naszej firmie działamy na zasadzie „desktop first”, czyli przekazujemy wersję desktopową strony, z której projektujemy układ mobilny.

strona-na-tablecie-i-komputerze

Optymalizacja SEO

Strony www dla branży spedycyjnej optymalizujemy tak aby optymalnie działały pod względem użyteczności, szybkości ładowania się, łatwego dostępu do informacji oraz miały strukturalną budowę, wspieraną przez wyszukiwarki. Dzięki temu strona już po starcie może osiągać wyższe wyniki w pozycjonowaniu i reklamie.

Skuteczność

Każdą stronę spedycyjną możemy prowadzić zarówno pod względem  marketingowym jak również zarządzania tak aby przynosiła maksymalne rezultaty i realizowała cele. Jako efekt działań dostarczamy szczegółowe raporty z odwiedzin, efektywności sprzedażowej i prowadzimy kompleksową analitykę stron.

Branże spedycyjne, dla których wykonywaliśmy projekty www.

Transport lądowy

Tworzyliśmy strony dla firm spedycyjnych lądowych.

 

Transport morski

Posiadamy w portfolio strony dla firmy spedyjnej drogą morską.

 

Transport powietrzny

Wykonywaliśmy strony internetowe dla firmy zajmującej się transportem powietrznym.

 

Transport kolejowy

Wykonywaliśmy strony internetowe dla firmy spedycyjnej kolejowej.

 

Przykłady wykonanych przez naszą firmę stron dla firm z branży spedycyjnej:

Oryginalny projekt graficzny

wielo-jezykowe

Wielojęzyczność

Formularz kontaktowy

seo

Pozycjonowanie strony

Formularz kontaktowy

Galeria

System cms

responsywnosc

Responsywność

Animacje

System do zarządzania treścią

Profesjonalny design

AirSeaShipping

Strona internetowa dla firmy spedycyjnej.
Mechanizmy na stronie:

 • Możliwość zmiany języka na stronie
 • System wspomagający zarządzanie treścią i grafikami na stronie
 • Responsywność strony

NTK

Strona www dla firmy transportującej towary drogą morską oraz usługami celnymi. Na stronie został dodany formularz kontaktowy, wprowadzono system cms do zarządzania treścią na stronie, a także dodano możliwość wyboru języka.

Polmet Radom

Strona internetowa zaprojektowana dla firmy zajmującej się spedycją i transportem chłodniczym. Prosty, branżowy design strony www oraz  kolorystyka w odcieniach szaro-niebiesko-czarnym w sposób klarowny oddają charakter działalności firmy.

Funkcjonalności strony www:

 • system cms do zarządzania treścią
 • system aktualności
 • moduł zarządzania kadrą firmy
 • autorski design strony

Darmowa wycena i doradztwo

Wypełnij formularz a odpowiemy w ciągu 24h

 


  Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest firma AJMER Daniel Gębura z siedzibą pod adresem: ul. Polna, nr 30/32, 26-600 Radom. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celu odpowiedzi na pytanie zadane w formularzu oraz do celów wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego zgodnie z Polityką prywatności. Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO/PUODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.

  Vlog