Aplikacje Web - Software House

TWORZYMY DEDYKOWANE OPROGRAMOWANIE DO STRON WWW I PORTALI

Oprogramowanie webowe
Od początku naszej działalności zajmujemy się programowaniem oraz rozwojem aplikacji webowych. Ofertę programowania aplikacji web kierujemy do wszystkich klientów, którzy wykorzystują potrzebują dodatkowej funkcjonalności  do własnych potrzeb lub dedykowanego portalu, serwisu www „szytego na miarę” funkcjonalnie.

Nasz dział Software House specjalizuje się w programowaniu dedykowanych aplikacji webowych.
Tworzymy oprogramowanie w oparciu o takie technologie jak min: AJAX, SYMFONY, java script, php, MYSQL
Aplikacje Webowe to idealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują posiadać na swojej stronie www funkcjonalność działającą w konkretny, specyficzny sposób w sytuacji kiedy na rynku nie ma gotowych odpowiedników aplikacji, spełniających wymagania.

Oferujemy

 • tworzenie oprogramowania webowego
 • projektowanie i programowanie interfejsów
 • programowanie systemów CRM
 • programowanie dodatków, wtyczek, pluginów
 • modernizacji i aktualizacji oprogramowania www
 • migracji i aktualizacji oprogramowania
 • Integracje API z zewnętrznym oprogramowaniem

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie na podstawie sporządzonej specyfikacji i opracowanego wg. niej algorytmu działania oprogramowania. Dlatego podejmując z nami współpracę mogą być Państwo pewni, że wasze oprogramowanie będzie działało prawidłowo i wg oczekiwań.

Aplikacje Web - Warto Wiedzieć

Etapy projektowania

aktualnosci

01 | Konsultacje

Jest to etap, w którym dokładnie analizujemy sposób zachowania się oprogramowania, rezultaty jakie mają być osiągnięte dzięki oprogramowaniu jak również działanie interfejsu. Wszystko odbywa się w konsultacji z klientem. W wyniku ustaleń powstaje pisemna specyfikacja aplikacji, przekazana do działu programistycznego.

02 | Programowanie aplikacji

Etap, w którym programiście kodują zamówioną aplikację WEB na podstawie stworzonej specyfikacji. Równolegle z programowaniem aplikacji oraz algorytmu wdrażany jest jej projekt graficzny i wygląd interfejsu.

03 | Testowanie aplikacji

Finalnym etapem jest przetestowanie aplikacji pod kątem spójności działania, logiki interfejsu, eliminacji ewentualnych błędów. Zwieńczeniem testów jest publikacja finalnej aplikacji w sieci, zamknięcie realizacji i wsparcie powdrożeniowe wraz z przygotowaniem instrukcji zarządzania aplikacją.

Zalety aplikacji webowych

Wygodny dostęp

Żeby korzystać z aplikacji webowej, wystarczy mieć urządzenie z dostępem do internetu, niezależnie od rodzaju urządzenia, systemu operacyjnego czy miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz.

Wysoka wydajność

Ponieważ wszystkie obliczenia dokonywane są na serwerze, nawet bardzo zaawansowane i złożone aplikacje webowe działają sprawnie również na starszych urządzeniach.

Backend strony internetowej

Brak konieczności dokonywania aktualizacji

W przeciwieństwie do aplikacji desktopowych i mobilnych, aplikacje webowe nie wymagają od użytkowników końcowych, dokonywania aktualizacji. Dzięki temu wszyscy mają dostęp do nowych funkcji oraz poprawek, od momentu kiedy zostaną one wprowadzone przez developerów.

Bezpieczeństwo danych

W przypadku aplikacji webowych wszystkie dane są przechowywane na serwerach. Ponieważ serwerownie dbają o częste aktualizacje zabezpieczeń oraz regularnie tworzą kopie zapasowe, ryzyko utraty danych jest dużo mniejsze, niż gdyby dane przechowywane były lokalnie.

Łatwość rozbudowy

Ponieważ aplikacje webowe działają w przeglądarce, dużo łatwiej można wprowadzać w nich nowe funkcje, bez konieczności zastanawiania się, czy będą one wspierane przez starsze urządzenia.

Aplikacje webowe - kodujemy, programujemy wdrażamy i działanie potwierdzamy

 • Oferujemy:

 • Indywidualne podejście:

 • tworzenie oprogramowania webowego
 • projektowanie i programowanie interfejsów
 • programowanie dodatków, wtyczek, pluginów
 • modernizacje i aktualizacje oprogramowania www
 • migracje pomiędzy systemami
 • Integracje API zewnętrznego oprogramowania

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie na podstawie sporządzonej specyfikacji i opracowanego wg. niej algorytmu działania oprogramowania.

Dlatego podejmując z nami współpracę zyskujesz pewność, że oprogramowanie będzie spójne, działało prawidłowo i wg oczekiwań.

Realizacje stron internetowych oraz wdrożone funkcjonalności

System CMS

Newsletter zintegrowany z oprogramowaniem zewnętrznym

Oryginalny projekt graficzny

Wyszukiwarka placówek laryngologicznych

System CMS

E-commerce

System bloga, aktualności

pozycjonowanie

Optymalizacja pod wyszukiwarki

Oryginalny design

System zarządzania treścią

Autorski mechanizm galerii

pozycjonowanie

System do optymalizacji seo pod wyszukiwarki

System CMS

Oryginalny projekt graficzny

Baza lekarzy

System rezerwacji wizyty u lekarza

System CMS

pozycjonowanie

Zoptymalizowana pod wyszukiwarki

Oryginalny projekt graficzny

Słuchnaplus

Portal internetowy dla branży aparatury słuchowej. Celem portalu www było stworzenie rozwiązania, zapewniającego płynny kontakt potencjalnych pacjentów ze specjalistami z branży technologii wspomagania słuchu.

Kerg

Strona internetowa z katalogiem produktów dla firmy KERG, producenta urządzeń elektrotechnicznych w tym przedłużaczy bębnowych. Domeną strony internetowej jest sprawna prezentacja i sprzedaż produktów odbiorcom hurtowym i dystrybutorom.

Lakiernia Autovetus

Strona www typu „One Page” dla lakierni samochodowej. Celem projektu było zaprezentowanie produktów i usług lakierni dla wymagających klientów, posiadających nietypowe auta do odrestaurowania.

Bat Med

Strona internetowa dla kliniki medycznej, specjalizującej się w ginekologii. Strona jest wyposażona w system kalendarza wizyt, umożliwiający płynne zarządzanie harmonogramem dostępności specjalistów.

Secret Key

Strona Internetowa dla agencji detektywistycznej, specjalizującej się w dochodzeniach, obserwacji i wywiadzie gospodarczym. Strona została wykonana na oryginalnym designie graficznym i zoptymalizowana pod wyszukiwarki.

Vlog