fbpx

Projektowanie
graficzne


Sztuka ekspresji,
od której wszystko się zaczyna

Projektowanie Grafiki

Od projektowania graficznego wszystko się u nas zaczyna. To grafika definiuje kształt każdego naszego projektu. Projekt czy to na potrzeby identyfikacji wizualnej firmy czy prezentacji w sieci bez konceptu graficznego jest jak zespół rockowy bez basisty. Niby coś gra ale brakuje instrumentalnej linii przewodniej, która nadaje kształt i tło całemu utworowi. Każdy ambitny projekt internetowy powinien zaczynać się od planowania użytkowego a następnie projektowania graficznego. Grafika daje możliwość wyrażenia własnego stylu, który w rękach doświadczonego projektanta może przyczynić się do wzrostu walorów wizualnych firmy i skuteczności sprzedażowej.

Wiele firm, tworzących projekty graficzne na potrzeby druku lub  stron www, idzie  na „chybił trafił” – co wyjdzie tak będzie.

W dobie dzisiejszych wymagań w stylu – „ma być tanio i szybko”,  wykonawcy często darują sobie etap projektowania grafiki, opierając się na gotowych wzorcach, szablonach, czy templatach. W efekcie proces prac jest skracany a co za tym idzie i koszt. Niestety w wyniku takich działań powstają projekty graficzne typowe, powtarzalne, które mogą być powielone przez kilkadziesiąt innych firm. Projekt graficzny szablonowy prędzej czy później odbije się na jakości, odbiorze i wizerunku firmy.
Dlatego w naszej firmie dokładamy szczególnej staranności do procesu projektowania graficznego, ponieważ to właśnie koncept graficzny stworzony przez profesjonalnego grafika, definiuje jakość projektu, jego odmienność, atrakcyjność wizualną jak również daje moc sprzedaży. Czy jest to projekt internetowy, czy do druku, projektowanie graficzne to element, w którym najbardziej widoczna jest różnica pomiędzy doświadczonym wykonawcą a laikiem.

W naszym zespole graficznym działamy według starej, dobrej szkoły designu, gdzie projekt powstaje w głowie i jest tworzony graficznie od podstaw z dbałością o unikalność, detale i nastawieniem rodzaj klienta docelowego, do którego ma być kierowany.

Projektowanie Grafiki - Etapy

Konsultacje

Etap, w którym ustalamy z Państwem wymagania i oczekiwania co do projektu graficznego.
Do Państwa oczekiwań dodajemy własne pomysły, wyciągamy wspólne wnioski oraz przemyślenia. Te następnie kompilujemy w specyfikację , na podstawie której przechodzimy do procesu projektowania grafiki.

Projekt graficzny

To etap, w którym projektujemy grafikę w zależności od tego czy jest to logotyp, plakat, folder lub innego rodzaju projekt.
Projektowanie grafiki na tym etapie obejmuje kilka wersji kolorystycznych i układów, po czym przekazujemy pliki poglądowe z finalnymi grafikami do oceny klientowi.

Finalizacja projektu

Po wyborze wersji graficznej, przygotowujemy projekt graficzny finalny i plik źródłowy projektu graficznego zarówno do wersji na strony www jak również plik do ewentualnego druku. Komplet plików przekazujemy klientowi wraz z prawami autorskimi.

Wymalujemy nowy lub wyremontujemy obecny Twój projekt
Wiemy jak zwizualizować Twoje oczekiwania.

Tworzymy

 • szablony graficzne stron www
 • projekty graficzne do druku
 • branding
 • logotypy
 • fotomontaże, fotoretusze
 • kompleksowe identyfikacje wizualne firm
 • projekty grafiki na potrzeby Internetu

Nasze projekty graficzne wyróżnia

 • oryginalny design
 • wysoki poziom wykonania grafiki, odpowiadający najnowszym standardom
 • zmysł graficzny
 • dbałość o detale
 • przejrzysty i wyrazisty przekaz grafiki

Wydruk i dostawa

 • dla identyfikacji wizualnej zewnętrznej oferujemy błyskawiczny wydruk oraz dostawę
 • dostarczamy projekty door to door do siedziby klienta lub do odbioru na miejscu
 • drukujemy na rozmaitych materiałach i formatach

wycena

Czym jesteś zainteresowany? X

(możesz wybrać więcej niż jedną opcję)

Wybierz