Sklepy
Woocommerce


Tworzymy, administrujemy, programujemy
sklepy na WOOCOMMERCE

Woocommerce

Woocommerce to praktycznie najlepszy system e-commerce dla CMS WORDPRESS i wg. oficjalnych informacji jeden z czołowych skryptów sklepowych, z którego korzysta 28% sklepów całego rynku e-commerce w skali globalnej. Biorąc to pod uwagę od kilku lat zajmujemy się profesjonalnym wdrażaniem Woocommerce’a dla klientów polskich i zagranicznych.

Od kilku lat tworzymy sklepy Woocommerce na WordPress przyjazne dla wyszukiwarek i nastawione na generowanie zysku dla klienta.
Tworząc sklep internetowy podchodzimy indywidualnie do każdego klienta mając na uwadze jak ważną rolę w obecnej sytuacji odgrywa sprzedaż internetowa.

Ocena Strony

Dlaczego wybraliśmy m.in. Woocommerce?

PROSTY W OBSŁUDZE

Dobrze skonfigurowany i zaprogramowany sklep na Woocommerce oferuje prostą oraz intuicyjną obsługę także dla początkującego administratora. Zarządzanie zarówno treściami jak i stanami magazynowymi czy opisami produktów na Woocommercie nie wymaga zaawansowanego szkolenia administracyjnego jak w przypadku innych systemów e-commerce.

PRZYJAZNY DLA WYSZUKIWAREK

Optymalnie skonfigurowany sklep na wordpressie gwarantuje wysokie pozycje oraz szybką i bezproblemową indeksację produktów. Mnogość oraz intuicyjność narzędzi do zarządzania sferą SEO w sklepie, w tym metadanych produktów, gwarantuje kontrolę nad frazami kluczowymi. To umożliwia dostosowanie wyświetlania sklepu w wyszukiwarkach do własnych preferencji.

ELASTYCZNY

Sklepy na Woocommerce posiadają w standardzie niezbędne narzędzia do prowadzenia prostego i funkcjonalnego sklepu. Ale co jeśli Twój sklep się rozrasta i potrzebuje nowych funkcjonalności w związku z dynamicznie rosnącym asortymentem? Żaden problem. Woocommerce można programować, rozszerzać funkcjonalnie oprogramowaniem zewnętrznym i wtyczkami.

SKUTECZNY

Dobrze wykonany sklep na Woocommerce to idealne narzędzie sprzedażowe, które posiada wiele atutów względem konkurencji. Autorska grafika, jeśli dobrze wykonana, daje lekkość systemowi i skraca czas ładowania sklepu, łatwe zarządzanie SEO i lekki silnik sprawiają razem iż Woocommerce szybko i skutecznie trafia funkcjonalnością do potencjalnych klientów.

Co oferujemy?

projektowanie sklepu woocommerce

Projektowanie

Bo liczy się oryginał i unikalność na rynku.

Nasza firma zajmuje się projektowaniem sklepów na Woocommerce. Do realizacji podchodzimy nieszablonowo, tworząc projekty graficzne sklepów od podstaw pod specyficzną branżę z jednoczesną dbałością o szczegóły. Oryginalny projekt graficzny to przede wszystkim unikalność firmy w sieci, niepowtarzalność ale także szybsze otwieranie się sklepu i lepsza efektywność w wyszukiwarkach. Projektowanie to pierwszy, najważniejszy etap tworzenia sklepu, który określa jego kierunek wizualny i funkcjonalny. Dzięki naszym projektom graficznym sklepy są lekkie, szybko się uruchamiają i są pozbawione zbędnych elementów obciążających system. Takie obciążania są bowiem charakterystyczne dla sklepów budowanych na gotowych szablonach, które mają w sobie dużą ilość często zbędnych mechanizmów.

wdrożenie sklepów woocommerce

Wdrożenie

Wizja bez technicznego wdrożenia nie sprzeda.

To kolejny etap, w którym wdrażamy sklep na Woocommerce na podstawie ustalonego projektu graficznego. To na tym etapie tworzymy „żywy mechanizm” sklepu, wyposażony w animacje, linkowanie wewnętrzne, kategorie, podstrony produktów. Finalne konfigurujemy metody płatności, wysyłki oraz wgrywamy sklep na serwer klienta potwierdzając prawidłowe działanie wszystkich mechanizmów w trakcie finalnych testów. Etap wdrożenia jest kluczowym etapem decydującym o prawidłowym działaniu sklepu. Błędy dokonane na tym etapie mogą uniemożliwić skuteczną sprzedaż.

administracja sklepów internetowych

Administracja

Dobrze mieć możliwość dalszego rozwoju.

Często po ukończeniu sklepu, trudno przewidzieć w jakim kierunku jego rozwój narzuci rynek czy strategia firmy właściciela. Dlatego wdrożenie oraz instalacja sklepu definitywnie nie musi być końcowym etapem, w którym na zawsze mówimy klientowi „do widzenia”. Usługę administracji sklepu kierujemy zarówno dla klientów, którzy nie mają czasu na zarządzanie własnym sklepem, jak również do tych, którzy chcą swój sklep rozwijać o nowe funkcjonalności czy rozbudować asortyment. Usługi administracji są nieodzowne dla dynamicznie rozwijających się sklepów internetowych, które potrzebują dodatkowej pary rąk czy to od strony graficznej, technicznej czy programistycznej. We wszystkich tych sferach pomożemy.

wsparcie powdrożeniowe dla wordpressa

Wsparcie

Bo miło mieć spokój i w tle specjalistów, którzy pomogą.

Gwarancja i wsparcie powdrożeniowe w zakresie poprawności działania sklepu to element nieodzowny umowy każdego rzetelnego wykonawcy. Rozmaite sytuacje techniczne, jakie mogą być trudne do przewidzenia w przyszłości często powodują iż trzeba podjąć pilną reakcję aby wyprowadzić „na prostą” jakąś sprawę techniczną w sklepie, która może blokować właściciela przed dalszą sprzedażą. W takiej sytuacji dobrze jest mieć firmę, która zawsze jest w tle, gotowa to pomocy. I najlepiej aby był to wykonawca, który sklep zna od podstaw. W ramach usług wsparcia oferujemy szkolenie z zarządzania sklepem w formie dokumentacji lub konsultacji zdalnych, osobistych. Dodatkowo w ramach gwarancji podejmujemy reakcje na sprawy techniczne w wyznaczonym umownie terminie. Dzięki temu klient nie zostaje sam i ma pewność sprawnie działającego sklepu oraz infrastruktury go tworzącej.

reklama woocommerce

Reklama

Ułatwimy drogę od startu do rentowności sklepu.

„Reklama dźwignią handlu” mówi stare przysłowie handlowe. Jest w tym stara prawda. Bez reklamy i pokazania sklepu szerszej publiczności nie ma mowy o skutecznej sprzedaży. Jakkolwiek należy to zrobić inteligentnie, dbając o to aby ta publiczność należała do grupy docelowej, do której produkty na sklepie internetowym są kierowane. Dlatego w ramach działań marketingowych zapewniamy kompleksowy audyt witryny, administracje pod kątem SEO i marketingu w wyszukiwarkach oraz systematyczną optymalizację sklepu. Wszystkiemu przyświeca jeden cel, zdobyć jak najwięcej wizyt docelowych na sklep i przekształcić je w zakupy i generowanie zysku. Dzięki narzędziom optymalizacyjnym, których działanie przez lata wypracowywaliśmy dla Woocommerce, gwarantujemy skuteczność w postaci systematycznie wzrastającego ruchu na sklep i rosnącego zwrot z inwestycji w postaci sprzedaży.

CI KLIENCI JUŻ SKORZYSTALI Z WDROŻEŃ WOOCOMMERCE NASZEJ FIRMY

dystrybutor-indigo.pl

Stworzyliśmy sklep internetowy dla firmy zajmującej się dystrybucją artykułów do pielęgnacji i urody dla kobiet. Celem sklepu internetowego była prostota designu, skierowana na damski rynek akcesoriów pielęgnacyjnych.

e-weldplast.pl

E-weldplast to zaawansowany projekt dla dystrybutora nagrzewnic , dmuchaw oraz sprzętu do obróbki termicznej. Strona posiada rozbudowany asortyment produktów głównych, powiązanych oraz możliwość hurtowego składania zapytań o wiele produktów jednocześnie.

fc-com.pl

Sklep www wykonany dla Outletu z oświetleniem elektrycznym. Zamysłem sklepu jest sprzedaż wyposażenia elektrycznego i oświetlenia w atrakcyjnych cenach. Założenie projektowe musiało uwzględniać także wysoką dynamikę sklepu oraz systematycznie rosnący asortyment. Stosując autorską grafikę oraz dedykowane mechanizmy e-commerce stworzyliśmy sklep w stylu minimalistycznym, który obsługuje nawet wielotysięczne stany magazynowe.

paleciaki24.pl

Paleciaki 24 to sklep dla dystrybutora paleciaków i wózków widłowych. Sklep posiada minimalistyczny design, asortyment produktów z możliwością zarządzania stanami magazynowymi, cenami oraz szablonem opisów.

wiertpol.com

Nasza Firma miała przyjemność zaprogramować sklep internetowy dla firmy Wiertpol, zajmującej się wynajmem i sprzedażą elektronarzędzi. Podstawowym wymogiem sklepu był klasyczny wygląd bez zbędnych efektów wizualnych, nastawiony a szybką i łatwą dostępność do niezbędnych produktów.

REALIZACJE

wycena

Czym jesteś zainteresowany? X

(możesz wybrać więcej niż jedną opcję)

Wybierz
strony www poradnik