Sklepy Woocommerce

TWORZYMY, ADMINISTRUJEMY, PROGRAMUJEMY SKLEPY NA WOOCOMMERCE

Woocommerce  – Inteligentne i Zautomatyzowane Rozwiązania dla E-commerce
Woocommerce to praktycznie najlepszy system e-commerce dla CMS WORDPRESS i wg. oficjalnych informacji jeden z czołowych skryptów sklepowych, z którego korzysta 28% sklepów całego rynku e-commerce w skali globalnej. Biorąc to pod uwagę od kilku lat zajmujemy się profesjonalnym wdrażaniem Woocommerce’a dla klientów polskich i zagranicznych.

Co Warto Wiedzieć o Woocommerce

Od wielu lat tworzymy sklepy Woocommerce na WordPress przyjazne dla wyszukiwarek i nastawione na generowanie zysku dla klienta.
Tworząc sklep internetowy podchodzimy indywidualnie do każdego klienta mając na uwadze jak ważną rolę w obecnej sytuacji odgrywa sprzedaż internetowa.

Dlaczego wybraliśmy m.in. Woocommerce?

PROSTY W OBSŁUDZE

Dobrze skonfigurowany i zaprogramowany sklep na Woocommerce oferuje prostą oraz intuicyjną obsługę także dla początkującego administratora. Zarządzanie zarówno treściami jak i stanami magazynowymi czy opisami produktów na Woocommercie nie wymaga zaawansowanego szkolenia administracyjnego jak w przypadku innych systemów e-commerce.

seo

PRZYJAZNY DLA WYSZUKIWAREK

Optymalnie skonfigurowany sklep na wordpressie gwarantuje wysokie pozycje oraz szybką i bezproblemową indeksację produktów. Mnogość oraz intuicyjność narzędzi do zarządzania sferą SEO w sklepie, w tym metadanych produktów, gwarantuje kontrolę nad frazami kluczowymi. To umożliwia dostosowanie wyświetlania sklepu w wyszukiwarkach do własnych preferencji.

ELASTYCZNY

Sklepy na Woocommerce posiadają w standardzie niezbędne narzędzia do prowadzenia prostego i funkcjonalnego sklepu. Ale co jeśli Twój sklep się rozrasta i potrzebuje nowych funkcjonalności w związku z dynamicznie rosnącym asortymentem? Żaden problem. Woocommerce można programować, rozszerzać funkcjonalnie oprogramowaniem zewnętrznym i wtyczkami.

SKUTECZNY

Dobrze wykonany sklep na Woocommerce to idealne narzędzie sprzedażowe, które posiada wiele atutów względem konkurencji. Autorska grafika, jeśli dobrze wykonana, daje lekkość systemowi i skraca czas ładowania sklepu, łatwe zarządzanie SEO i lekki silnik sprawiają razem iż Woocommerce szybko i skutecznie trafia funkcjonalnością do potencjalnych klientów.

WYCEŃ PROJEKT I ODBIERZ PORADNIK

Co wyróżnia nasze projekty sklepów na Woocommerce i dlaczego są one optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie

ORYGINALNY DESIGN

Sklepy na Woocommerce tworzymy wyłącznie na oryginalnych, projektowanych od podstaw przez nasz zespół graficzny projektach. Nie korzystamy z gotowców, „skórek”, szablonów. Dzięki temu sklepy zachowują wysoką unikalność i wyróżniają się z konkurencji.

INTUICYJNA NAWIGACJA

Przemyślana nawigacja i struktura produktów sklepu w zakresie ustalenia drzewka kategorii, tematyki produktów, zasad wyszukiwania i filtrowania to podstawa wpływająca na intuicyjność użytkowania. Ta z kolei często decyduje o zakupie bądź jego odrzuceniu przez klienta.

RESPONSYWNOŚĆ

Każdy zaprojektowany przez nas sklep Woocommerce jest dostosowany do urządzeń mobilnych i różnych rozmiarów ekranów aby dostarczyć wygody i przejrzystości użytkowania potencjalnym klientom.

OPTYMALIZACJA

Optymalizacja sklepu na Woocommerce stanowi finalny, nieodzowny element przed opublikowaniem sklepu na żywo. Testy szybkości, semantyka budowy sklepu, opisy witryny dostosowane do wyszukiwarek to niewielka część zabiegów jakie przeprowadzamy aby sklep działał szybko i sprawie indeksował się w wyszukiwarkach internetowych.

SKUTECZNOŚĆ

90% sklepów i projektów jakie wykonujemy na Woocommerce marketujemy, reklamujemy i przyciągamy potencjalnych klientów, zwiększając sprzedaż. Naszym klientom dostarczamy pełnych raportów i statystyk dotyczących zachowania użytkowników sklepu, odwiedzin oraz podstron, które wpływają na sprzedaż.

Rodzaje projektów na Wordpress Woocommerce jakie wykonujemy

Autorskie Projekty Woocommerce

Dokładamy wszelkich starań aby projekty stron i sklepów internetowych na Woocommerce wychodzących w Sieć z naszej firmy były oryginalne i niepowtarzalne. Stąd każdy sklep tworzymy na szablonach, projektowanych przez nasz zespół graficzny od podstaw. Nie używamy gotowych templat, szablonów ani mechanizmów do ich budowania. Każdy zaprojektowany motyw kodujemy od podstaw. Dzięki temu sklep zachowuje lekkość, jest oryginalny i nie obciążony zbędnymi wtyczkami, pluginami, które dociążają działanie sklepu i negatywnie wpływają na jego pozycjonowanie w wyszukiwarkach.

Zobacz więcej

Dla jakich branż pracowaliśmy

BRANŻA ODZIEŻOWA

Wykonaliśmy już kilkanaście sklepów na Woocommerce dla branży odzieżowej. Tworzyliśmy sklepy dla dystrybutorów odzieży, producentów ubrań dla dorosłych i dzieci.

BRANŻA PRZEMYSŁOWA

Branża przemysłowa jest jedną z tych, do których najczęściej wykorzystujemy potencjał Woocommerce, wdrażając katalogi produktów, systemy zapytań i kanały b2b z wykorzystaniem platformy.

BRANŻA GASTRONOMICZNA

W branży gastronomicznej tworzyliśmy sklep dla producentów dodatków spożywczych, lodziarni, piekarni, dystrybutorów artykułów spożywczych, dbając o przejrzystą prezentację produktów i tematyczny design.

BRANŻA USŁUGOWA

Wykonywaliśmy sklepy Woocommerce w branży usługowej w tym szkoleniowej, medycznej, fotowoltaicznej, integrując możliwości zamawiania szkoleń, porad, usług montażu i konsultacji online.

BRANŻA ELEKTRONICZNA

Posiadamy portfolio projektów na Woocommerce dla branży elektronicznej, elektrycznej, elektrotechnicznej. Tworzyliśmy projekty dla producentów przewodów, dystrybutorów oświetlenia i elektroniki.

WYCEŃ PROJEKT I ODBIERZ PORADNIK

Co oferujemy?

Projektowanie Sklepów Wordpress

Bo liczy się oryginał i unikalność na rynku.

Nasza firma zajmuje się projektowaniem sklepów na WordPress z wykorzystaniem Woocommerce. Do realizacji podchodzimy nieszablonowo, tworząc projekty graficzne sklepów od podstaw pod specyficzną branżę z jednoczesną dbałością o szczegóły. Oryginalny projekt graficzny to przede wszystkim unikalność firmy w sieci, niepowtarzalność ale także szybsze otwieranie się sklepu i lepsza efektywność w wyszukiwarkach. Projektowanie to pierwszy, najważniejszy etap tworzenia sklepu, który określa jego kierunek wizualny i funkcjonalny. Dzięki naszym projektom graficznym sklepy są lekkie, szybko się uruchamiają i są pozbawione zbędnych elementów obciążających system. Takie obciążania są bowiem charakterystyczne dla sklepów budowanych na gotowych szablonach, które mają w sobie dużą ilość często zbędnych mechanizmów.

Wdrożenie

Wizja bez technicznego wdrożenia nie sprzeda.
To kolejny etap, w którym wdrażamy sklep na Woocommerce na podstawie ustalonego projektu graficznego. To na tym etapie tworzymy „żywy mechanizm” sklepu, wyposażony w animacje, linkowanie wewnętrzne, kategorie, podstrony produktów. Finalne konfigurujemy metody płatności, wysyłki oraz wgrywamy sklep na serwer klienta potwierdzając prawidłowe działanie wszystkich mechanizmów w trakcie finalnych testów. Etap wdrożenia jest kluczowym etapem decydującym o prawidłowym działaniu sklepu. Błędy dokonane na tym etapie mogą uniemożliwić skuteczną sprzedaż.

Sklepy Wordpress - Administracja

Dobrze mieć możliwość dalszego rozwoju.
Często po ukończeniu sklepu, trudno przewidzieć w jakim kierunku jego rozwój narzuci rynek czy strategia firmy właściciela. Dlatego wdrożenie oraz instalacja sklepu definitywnie nie musi być końcowym etapem, w którym na zawsze mówimy klientowi „do widzenia”. Usługę administracji sklepu kierujemy zarówno dla klientów, którzy nie mają czasu na zarządzanie własnym sklepem, jak również do tych, którzy chcą swój sklep rozwijać o nowe funkcjonalności czy rozbudować asortyment. Usługi administracji są nieodzowne dla dynamicznie rozwijających się sklepów internetowych, które potrzebują dodatkowej pary rąk czy to od strony graficznej, technicznej czy programistycznej. We wszystkich tych sferach pomożemy.

Wsparcie Woocommerca

Bo miło mieć spokój i w tle specjalistów, którzy pomogą.
Gwarancja i wsparcie powdrożeniowe w zakresie poprawności działania sklepu to element nieodzowny umowy każdego rzetelnego wykonawcy. Rozmaite sytuacje techniczne, jakie mogą być trudne do przewidzenia w przyszłości często powodują iż trzeba podjąć pilną reakcję aby wyprowadzić „na prostą” jakąś sprawę techniczną w sklepie, która może blokować właściciela przed dalszą sprzedażą. W takiej sytuacji dobrze jest mieć firmę, która zawsze jest w tle, gotowa to pomocy. I najlepiej aby był to wykonawca, który sklep zna od podstaw. W ramach usług wsparcia oferujemy szkolenie z zarządzania sklepem w formie dokumentacji lub konsultacji zdalnych, osobistych. Dodatkowo w ramach gwarancji podejmujemy reakcje na sprawy techniczne w wyznaczonym umownie terminie. Dzięki temu klient nie zostaje sam i ma pewność sprawnie działającego sklepu oraz infrastruktury go tworzącej.

Reklama Sklepów Wordpress - Woocommerce

Ułatwimy drogę od startu do rentowności sklepu.
„Reklama dźwignią handlu” mówi stare przysłowie handlowe. Jest w tym stara prawda. Bez reklamy i pokazania sklepu szerszej publiczności nie ma mowy o skutecznej sprzedaży. Jakkolwiek należy to zrobić inteligentnie, dbając o to aby ta publiczność należała do grupy docelowej, do której produkty na sklepie internetowym są kierowane. Dlatego w ramach działań marketingowych zapewniamy kompleksowy audyt witryny, administracje pod kątem SEO i marketingu w wyszukiwarkach oraz systematyczną optymalizację sklepu. Wszystkiemu przyświeca jeden cel, zdobyć jak najwięcej wizyt docelowych na sklep i przekształcić je w zakupy i generowanie zysku. Dzięki narzędziom optymalizacyjnym, których działanie przez lata wypracowywaliśmy dla Woocommerce, gwarantujemy skuteczność w postaci systematycznie wzrastającego ruchu na sklep i rosnącego zwrot z inwestycji w postaci sprzedaży.

Przykładowe realizacje

Oryginalny projekt graficzny

E-commerce

System CMS

System CMS

Oryginalny projekt graficzny

E-commerce

pozycjonowanie

Optymalizacja pod wyszukiwarki

System CMS

E-commerce

Oryginalny projekt graficzny

Zaawansowany katalog produktów, obsługujący produkty powiązane

System zarządzania treścią i asortymentem produktów

System aktualności

Oryginalny projekt graficzny strony

System CMS

E-commerce

System bloga, aktualności

pozycjonowanie

Optymalizacja pod wyszukiwarki

Acar

Strona na WordPress z wdrożonym systemem Woocommerce do prezentacji produktów producenta przewodów elektrycznych.

E-weldplast

E-weldplast to zaawansowany projekt dla dystrybutora nagrzewnic , dmuchaw oraz sprzętu do obróbki termicznej. Strona posiada rozbudowany asortyment produktów głównych, powiązanych oraz możliwość hurtowego składania zapytań o wiele produktów jednocześnie.

Kerg

Sklep internetowy wykonany dla firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą przedłużaczy elektrycznych dla profesjonalistów.

Projekt posiada strefę b2b, umożliwiającą zakup sprzętu przez partnerów handlowych


    Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest firma AJMER SP. z O.O. z siedzibą pod adresem: ul. Polna, nr 30/32, 26-600 Radom. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celu odpowiedzi na pytanie zadane w formularzu oraz do celów wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego zgodnie z Polityką prywatności. Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO/PUODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.

    Vlog