X

Woocommerce

Woocommerce to praktycznie najlepszy system e-commerce
dla CMS WORDPRESS i wg. oficjalnych informacji jeden z czołowych
skryptów sklepowych, z którego korzysta 28% sklepów całego
rynku e-commerce w skali globalnej.
Biorąc to pod uwagę od kilku lat zajmujemy się profesjonalnym
wdrażaniem Woocommerce’a dla klientów polskich i zagranicznych.

Woocommerce to praktycznie najlepszy system e-commerce dla CMS WORDPRESS i wg. oficjalnych informacji jeden z czołowych skryptów sklepowych, z którego korzysta 28% sklepów całego rynku e-commerce w skali globalnej.
Biorąc to pod uwagę od kilku lat zajmujemy się profesjonalnym wdrażaniem Woocommerce’a dla klientów polskich i zagranicznych.

Dlaczego wybraliśmy m.in. Woocommerce?

Ponieważ:

  • jest przyjazny dla wyszukiwarek
  • łatwy oraz intuicyjny w obsłudze
  • posiada setki rozszerzeń darmowych oraz komercyjnych
  • jest klarowny i logiczny w implementacji i programowaniu dodatkowych rozszerzeń
  • zapewnia niezbędne funkcjonalności do prowadzenia zarówno małego jak i rozbudowanego sklepu internetowego z pokaźnymi stanami magazynowymi.
  • umożliwia łatwe grupowanie i wyszukiwanie produktów
  • współpracuje z popularnymi bramkami płatności, umożliwiając automatyczne i bezproblemowe transakcje
  • projektowanie i kodowanie szablonów od strony developerskiej do sklepu przebiega bezproblemowo dzięki przejrzystemu kodowi źródłowemu.
  • sklepy Woocommmerce dobrze się pozycjonują dzięki systemowi przyjaznych urli, ustalania aliasów (unikalnych adresów www dla produktów) oraz szybkiej indeksacji nowych produktów w wyszukiwarkach.

 

Są to jedne z wielu zalet jakie zapewniają sklepy Woocommerce. Za pomocą Woocommerce’a można stworzyć sklep internetowy nie odbiegający niczym od czołowych profesjonalnych sklepów www a wszystko to w rozsądnym budżecie.

Poza tym dzięki Woocommerce tworzymy sklepy jakościowo lepsze pod względem funkcjonalnym i użytkowym aniżeli typowe rozwiązania np. sklepów abonamentowych.

Woocommerca polecamy osobom, które zarówno zaczynają swoje przygody ze sklepami internetowymi jak również aktualnym właścicielom sklepów, którzy chcą migrować na bardziej intuicyjną i przyjazną dla wyszukiwarek platformę.

Wiertpol

Projekt i wdrożenie sklepu internetowego, zajmującego się sprzedażą i wynajmem elektronarzędzi. Sklep wyposażony jest w szablon graficzny, projektowany od podstaw, intuicyjny system zarządzania produktami oraz design związany z identyfikacją wizualną firmy.

Jean Careno

Sklep internetowy stworzony dla francuskiego producenta kosmetyków. Ekskluzywny design oraz szeroki, systematycznie rozwijany asortyment sklepu to jego niewątpliwe zalety.