Ajmer


Jedna firma wiele kompetencji

Zarządzanie projektami
to sztuka łączenia relacji, jakości
i kompromisów, prowadzących
do satysfakcji kontrahenta.

Daniel Gębura – Ajmer Founder

O firmie

Ajmer to nowoczesna agencja interaktywna powstała w 2010 roku pierwotnie jako firma specjalizująca się w szeroko pojętym marketingu internetowym. Wiodącym aspektem działalności firmy były przede wszystkim działania marketingowe w wyszukiwarkach tzw “SEARCH ENGINE MARKETING”, których celem było zapewnienie kontrahentom ja najwyższych pozycji oraz widoczności w sieci.

Na przestrzeni lat w związku z dynamicznie zmieniającym się rynkiem w branży interaktywnej oraz przede wszystkim radykalnym zmianom jakie systematycznie zachodziły na rynku wyszukiwarek internetowych kompetencje firmy zostały w znacznym stopniu rozszerzone aby zapewnić rozwój firmy równomierny do aktualnych wymogów rynkowych oraz oczekiwań klientów.

Firma rozszerzyła swoją ofertę o kompleksowe projektowanie oraz programowanie serwisów internetowych z jednoczesną optymalizacją pod wyszukiwarki.

W efekcie działania agencji obejmują obecnie wszystkie aspekty interaktywne prowadzenia firmy począwszy od kreacji wizerunku w sieci po skuteczne kampanie reklamowe oparte o system INBOUND MARKETINGU, przynoszące kontrahentom relacje biznesowe w sposób pasywny.

Firma Ajmer funkcjonuje od samego początku w sektorze B2B, obsługując pod względem projektowym oraz marketingowym kilkaset firm polskich i zagranicznych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Od samego początku nasza firma skupia się na badaniu skuteczności, analizie oraz wdrażaniu aspektów pasywnego marketingu online, czyli nawiązywaniu relacji biznesowych poprzez zdalne pozyskiwanie kontaktów bez konieczności wstępnego uczestnictwa w często nieproduktywnych spotkaniach biznesowych czy praktykowania NETWORKINGU.

Naszą dewizą a zarazem codzienną praktyką są dynamiczne działania marketingowe, dające mierzalne rezultaty w maksymalnie krótkim czasie oraz skracające czas nawiązania relacji biznesowych w oparciu o marketing pasywny i kompetencje własne.

Zespół

AJMER to grupa kilkunastu specjalistów stacjonarnych i zdalnych, specjalizujących się w takich dziedzinach jak:

  • marketing w wyszukiwarkach (SEO)
  • aplikacje webowe
  • web development
  • projektowanie stron i serwisów www
  • social media marketing
  • aplikacje mobile
  • projektowanie graficzne
  • video marketing
  • obsługa serwerowa i administracyjna

Nasz zespół działa w systemie “direct client service” – prowadząc bieżące wdrożenia administracyjne dla klientów z całego kraju i zagranicy jak również pracując nad projektami długoterminowymi.

PASJA, ZAANGAŻOWANIE I PRZEDE WSZYSTKIM WYSOKI POZIOM TECHNICZNY
ORAZ MERYTORYCZNY NASZEGO ZESPOŁU TO NIEZMIENNY PRIORYTET OD POCZĄTKU
DZIAŁANIA FIRMY.

wycena

Czym jesteś zainteresowany? X

(możesz wybrać więcej niż jedną opcję)

Wybierz