Strony
Wordpress


Tworzymy, administrujemy, programujemy
serwisy www na WORDPRESS

strony wordpress

Wordpress

Strony WordPress  to kolejna technologia oparta o system cms, na którym budujemy strony www oraz portale dla klientów. Przyjazny interfejs, możliwość rozbudowy jak również efekty wizualne jakie można na Wordprssie wypracować, powodują, że WordPress stał się nieodłącznym narzędziem naszej pracy.

WordPressa w naszej firmie wybraliśmy ze względu na elastyczność, skuteczność i przede wszystkim wszechstronność. Dzięki niemu możemy tworzyć projekty o rozmaitych charakterze.
Strony na WordPress stawiamy zarówno przy mniejszych i średnio zaawansowanych projektach. Głównie stronach wizytówkowych, małych portalach,  ale także  rozbudowanych systemach e-commerce, których dalszym przeznaczeniem jest reklama w wyszukiwarkach.

Pokaźny zasób rozszerzeń darmowych oraz komercyjnych jak również otwarte możliwości developerskie oraz programistyczne WordPressa, sprawiają, że tworzenie stron na WordPress to czysta przyjemność.

Dlaczego Wordpress?

Intuicyjny w obsłudze

Wordpress stosujemy do budowy stron i sklepów ze względu na intuicyjność zarządzania i możliwość dostosowania panelu administracyjnego do ścisłych preferencji użytkownika.

Elastyczny

Wordpress jest systemem, który może posłużyć jako prosty blog lub jako zaawansowany portal czy sklep internetowy. Możliwości modyfikacji, rozszerzania funkcjonalności, zapewniają doskonałą elastyczność tego systemu.

Skuteczny

Dobrze wykonana strona na Wordpressie i zoptymalizowana skutecznie pozycjonuje się w wyszukiwarkach dzięki mechanizmom przyjaznym indeksowaniu. Dlatego tak często wykorzystujemy Wordpressa do m.in. stron sprzedażowych.

Funkcjonalny

Możliwości i funkcjonalności stron na Wordpress są praktycznie nieograniczone. Integracje z mediami, społecznościowymi, systemami e-commerce czy videoblogi, umożliwiają dostosowanie charakteru strony do indywidualnych potrzeb.

Jakie rodzaje stron
robimy na Wordpressie

01

Strony wizytówkowe Wordpress

Tworzymy strony wizytówki na WordPress dla rozmaitych branż. Dobrze zaprojektowana, oryginalna i zoptymalizowana pod wyszukiwarki strona na WordPress to podstawa udanej prezentacji firmy.

02

Katalogi produktów - Strony produktowe Wordpress

Katalog produktów online, to typ stron WordPress, które integrujemy z autorskim mechanizmem prezentacji produktowej. Rozwiązanie stosujemy w głównej mierze dla producentów i dystrybutorów. Strony katalogowe to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą wyeksponować swoje produkty i zachęcić do ich zakupu.

strona ww, lakiernia samohcodowa
03

Landing Page, One Pagery Wordpress

Tworzymy strony prezentacyjne na WordPressie, których celem jest maksymalnie skuteczne i zachęcające potencjalnego klienta zaprezentowanie produktu lub usługi. Strony typu landing page tworzymy jako samodzielne witryny lub dodatek do istniejących stron aby uwydatnić konkretny produkt lub usługę firmy.

Na co zwracać uwagę przy projektowaniu stron na Wordpressie

Szybkość serwera

Szybki serwer to podstawa sprawnego działania WordPressa, szablonów i pluginów obsługiwanych przez system. Oprócz  optymalizacji ciężkości samej witryny, to tzw. “Response Time” serwera może znacząco wpłynąć na punktacje strony na WordPressie w wyszukiwarkach i tym samym jej pozycjonowanie. Żaden potencjalny klient nie będzie chciał zostać na stronie, która otwiera się dłużej niż kilka sekund.

Hosting

Kluczowym elementem jest wiedza wykonawcy jaki hosting wybrać pod WordPressa. Pomimo iż jest to system CMS, który zadziała praktycznie na większości standardowych hostingów, niektóre z nich są dedykowane pod WordPressa, co znacznie przyspiesza działanie strony internetowej. Dobór złego hostingu może utrudnić zarówno instalację zabezpieczeń jak certyfikaty SSL czy narzucać limity baz danych potrzebnych do obsługi strony na WordPressie.

Unikalny Design

Pośród wszędzie panującego trendu na gotowe templatki, szablony, które są rozwiązaniem budżetowym do robienie stron na WordPressie, nasza firma zawsze priorytetowo stawia  na autorski design od podstaw. Posiadanie oryginalnej strony, nieszablonowej nie tylko odróżnia firmę od konkurencji ale także wpływa pozytywnie na pozycjonowanie się strony, dzięki bardziej unikalnemu kodowi źródłowemu.

Wtyczki

Wielu projektantów stron na WordPressie jest nałogowymi “wtyczkarzami” ze wszystkimi negatywnymi skutkami tego objawu, robiąc każdą możliwą funkcjonalność pluginem. U nas wyznajemy zasadę” “jeśli coś mogę zrobić bez wtyczki to lepiej to zakoduję na czysto”. Takie rozwiązanie powoduje, że strona jest lekka i nie trzeba jak mantry przechodzić regularnych aktualizacji wtyczek. Mało tego im mniej pluginów na stronie tym większa stabilność, prostszy panel administracyjny i szybsze działanie.

Wordpress a SEO
dlaczego wordpressa warto stosować do SEO

  • Strony na WordPressie szybko się indeksują w wyszukiwarkach.
  • WordPress posiada zestaw prostych narzędzi do zarządzania metadanymi witryny i optymalizacji pod wyszukiwarki.
  • Google bardzo lubi serwisy bogate w treść a strony WordPress można łatwo o nie rozwijać np. za pośrednictwem systemu blogowego, którego WordPress ma w standardzie.
  • Poza standardowymi mechanizmami WordPress dysponuje pokaźną biblioteką narzędzi oraz pluginów do wspomagania pozycjonowania witryny.
  • Wdrażanie zmian optymalizacyjnych na stronach WordPress jest intuicyjne pod warunkiem odpowiedniego przygotowania szablonu strony do edycji.
pozycjonowanie wordpress

Dlaczego warto z nami współpracować?

doświadczenie w budowaniu stron wordpress

Ponad 10-letnie doświadczenie we wdrażaniu Wordpressa

Wdrażamy Wordpressa praktycznie od początku naszej działalności. Zakres i rozmaitość projektów na Wordpressie jakie wykonaliśmy na przestrzeni lat sprawia, że warto postawić na doświadczonego wykonawcę.

Programowanie Wordpress

Dedykowane rozwiązania

Na Wordpress możemy zbudować zarówno prostą stronę jak i dedykowany system. Zajmujemy się programowaniem dedykowanych funkcjonalności na Wordpressa. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać zaawansowaną mechanicznie stronę, z funkcjonalnościami często problematycznymi dla konkurencyjnych wykonawców.

wsparcie powdrożeniowe dla wordpressa

Wsparcie powdrożeniowe

Jak ważnym jest wsparcie powdrożeniowe przekonało się wielu naszych klientów, którym poprzedni wykonawca nie uwzględnił tego punktu w umowie. Nie ma nic gorszego jak niedziałająca z przyczyn technicznych strona, której nie ma kto obsłużyć a jej przywrócenie do działania jest poza możliwościami technicznymi klienta. Z nami tego problemu nie ma. Każdy projekt jaki wykonujemy posiada gwarancję i wsparcie programisty w sytuacjach wymagających reakcji technicznej.

Reklama Stron Wordpress

Skuteczna reklama

Każdą stronę na Wordpress jesteśmy w stanie skutecznie pozycjonować i reklamować w sieci aby skutecznie pozyskiwała kontakty i zamówienia. W ramach usług zarządzamy i administrujemy stroną, odciążając w tym całkowicie klienta. Dodatkowo zaprojektowane strony wzbogacamy o dodatkowe mechanizmy podnoszące konkurencyjność sprzedażową.

Przykładowe realizacje

Zobacz projekt

Wolska Residence

Strona dla właściciela rezydencji i apartamentowca

Strona www sluchnaplus
Zobacz projekt

Słuch na plus

Portal internetowy o tematyce niedosłuchu

Zobacz projekt

Acar

Strona katalogowa dla producenta przedłużaczy

Zobacz projekt

Zakrem

Strona katalogowa na WordPress dla producenta wózków paletowych

Zobacz projekt

Pani od angielskiego

Strona WordPress wizytówka dla szkoły językowej

Zobacz projekt

Almas

Strona www oparta o WordPress dla firmy administrującej dokumentacją firmową

STRONY WORDPRESS - POLECANE TREŚCI

W dzisiejszych czasach możliwość tworzenia i publikowania swojej twórczości znacznie wzrosła. Internet daje szansę każdemu na ogłoszenie swojej pracy, zarówno...
Własna Strona Internetowa Własna strona www, internetowa jest często jedną z pozycji na liście rzeczy „do zrobienia” przede wszystkim u...
Czym Jest Woocommerce Woocommerce jest dodatkiem sklepowym do popularnego systemu Wordpress, używanego od lat do budowy zarówno prostych blogów jak...
wycena

Czym jesteś zainteresowany? X

(możesz wybrać więcej niż jedną opcję)

Wybierz
strony www poradnik