Strony
Wordpress


Tworzymy, administrujemy, programujemy
serwisy www na WORDPRESS

strony wordpress

Wordpress

Strony WordPress  to kolejna technologia oparta o system cms, na którym budujemy strony www oraz portale dla klientów. Przyjazny interfejs, możliwość rozbudowy jak również efekty wizualne jakie można na Wordprssie wypracować, powodują, że WordPress stał się nieodłącznym narzędziem naszej pracy.

WordPressa w naszej firmie wybraliśmy ze względu na elastyczność, skuteczność i przede wszystkim wszechstronność. Dzięki niemu możemy tworzyć projekty o rozmaitych charakterze.
Strony na WordPress stawiamy zarówno przy mniejszych i średnio zaawansowanych projektach. Głównie stronach wizytówkowych, małych portalach,  ale także  rozbudowanych systemach e-commerce, których dalszym przeznaczeniem jest reklama w wyszukiwarkach.

Pokaźny zasób rozszerzeń darmowych oraz komercyjnych jak również otwarte możliwości developerskie oraz programistyczne WordPressa, sprawiają, że tworzenie stron na WordPress to czysta przyjemność.

Dlaczego Wordpress?

Intuicyjny w obsłudze

Wordpress stosujemy do budowy stron i sklepów ze względu na intuicyjność zarządzania i możliwość dostosowania panelu administracyjnego do ścisłych preferencji użytkownika.

Elastyczny

Wordpress jest systemem, który może posłużyć jako prosty blog lub jako zaawansowany portal czy sklep internetowy. Możliwości modyfikacji, rozszerzania funkcjonalności, zapewniają doskonałą elastyczność tego systemu.

Skuteczny

Dobrze wykonana strona na Wordpressie i zoptymalizowana skutecznie pozycjonuje się w wyszukiwarkach dzięki mechanizmom przyjaznym indeksowaniu. Dlatego tak często wykorzystujemy Wordpressa do m.in. stron sprzedażowych.

Funkcjonalny

Możliwości i funkcjonalności stron na Wordpress są praktycznie nieograniczone. Integracje z mediami, społecznościowymi, systemami e-commerce czy videoblogi, umożliwiają dostosowanie charakteru strony do indywidualnych potrzeb.

Dlaczego warto z nami współpracować?

doświadczenie w budowaniu stron wordpress

Ponad 10-letnie doświadczenie we wdrażaniu Wordpressa

Wdrażamy Wordpressa praktycznie od początku naszej działalności. Zakres i rozmaitość projektów na Wordpressie jakie wykonaliśmy na przestrzeni lat sprawia, że warto postawić na doświadczonego wykonawcę.

Programowanie Wordpress

Dedykowane rozwiązania

Na Wordpress możemy zbudować zarówno prostą stronę jak i dedykowany system. Zajmujemy się programowaniem dedykowanych funkcjonalności na Wordpressa. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać zaawansowaną mechanicznie stronę, z funkcjonalnościami często problematycznymi dla konkurencyjnych wykonawców.

wsparcie powdrożeniowe dla wordpressa

Wsparcie powdrożeniowe

Jak ważnym jest wsparcie powdrożeniowe przekonało się wielu naszych klientów, którym poprzedni wykonawca nie uwzględnił tego punktu w umowie. Nie ma nic gorszego jak niedziałająca z przyczyn technicznych strona, której nie ma kto obsłużyć a jej przywrócenie do działania jest poza możliwościami technicznymi klienta. Z nami tego problemu nie ma. Każdy projekt jaki wykonujemy posiada gwarancję i wsparcie programisty w sytuacjach wymagających reakcji technicznej.

Reklama Stron Wordpress

Skuteczna reklama

Każdą stronę na Wordpress jesteśmy w stanie skutecznie pozycjonować i reklamować w sieci aby skutecznie pozyskiwała kontakty i zamówienia. W ramach usług zarządzamy i administrujemy stroną, odciążając w tym całkowicie klienta. Dodatkowo zaprojektowane strony wzbogacamy o dodatkowe mechanizmy podnoszące konkurencyjność sprzedażową.

CI KLIENCI JUŻ SKORZYSTALI Z WDROŻEŃ WORDPRESS NASZEJ FIRMY

Wolska Residencce

Projekt Strony dla właściciela sieci hotelowej, zrealizowany na indywidualnym projekcie graficznym i wdrożony na Wordpress.

Kerg

Strona internetowa z systemem zamawiana sprzętu dla marki Kerg, zajmującej się produkcją przedłużaczy bębnowych

QM Solar

Projekt strony Wordpress dla firmy fotowoltaicznej. Projekt posiada zintegrowany sklep internetowy i kalkulator zamówień fotowoltaiki.

REALIZACJE

wycena

Czym jesteś zainteresowany? X

(możesz wybrać więcej niż jedną opcję)

Wybierz
strony www poradnik