fbpx
Strony WordPress

W dzisiejszych czasach możliwość tworzenia i publikowania swojej twórczości znacznie wzrosła. Internet daje szansę każdemu na ogłoszenie swojej pracy, zarówno plastycznej, muzycznej, literackiej, jak i każdej innej. Twórczość internetowa to jednak nie tylko tradycyjne dziedziny sztuki. „Dziełami” stać się mogą nawet strony internetowe, które, stworzone przy pomocy odpowiednich narzędzi będą prezentować się sprawnie i estetycznie. Przyjrzyjmy się platformie WordPress, która pozwala nie tylko dzielić się swoją twórczością, ale także edytować i kreować strony WordPress.

Czym jest WordPress?

WordPress to platforma, która pierwotnie przeznaczona była do tworzenia blogów internetowych. Obecnie zdominowała ona rynek, stając się, obok Bloggera jednym z najpopularniejszych wyborów nie tylko początkujących, ale i zaawansowanych użytkowników. Wraz z upływem czasu platforma gwałtownie się rozwijała. Obecnie umożliwia nie tylko stworzenie prostego bloga. Kolejne aktualizacje przynosiły zmiany w estetyce platformy oraz powiększały zasób jej możliwości. Dzisiaj możliwe jest tworzenie stron w WordPress w tym także bardzo zaawansowanych portali. Z tej usługi korzysta coraz większa liczba osób. Nie jest to działanie pozbawione powodów, bowiem strony na WordPress charakteryzuje estetyka i komfortowe działanie.
Jakie są zalety platformy WordPress?
Wordpress posiada wiele zalet, którym warto się przyjrzeć, decydując się na wybór platformy, na której otwarty zostanie blog lub stworzona strona.

Strony WordPressAtuty Stron na WordPress

  1. Modułowość – przy pomocy wtyczek można dodawać opcje i rozwijać możliwości, jakie daje WordPress, jeśli nie ma wtyczki można ją zaprogramować.
  2. Prostota – odpowiednio przygotowana strona na WordPressie jest tak prosta w obsłudze, że nie ma konieczności, aby zajmował się nią doświadczony programista.
  3. Dobre pozycjonowanie – dzięki odpowiednim narzędziom, dostarczanym przez platformę, strony WordPress nadają się doskonale pod SEO i pozycjonowanie w wyszukiwarkach.
  4. Bezpieczeństwo – pomimo iż WordPress jest uważany za popularną i dosyć „odkrytą” platformę, co może wpływać na słabe bezpieczeństwo to ta opinia jest błędna. Zastosowanie odpowiednich zabezpieczeń dedykowanych tej platformie daje gwarancję stabilności oraz poufności danych. Oprócz tego sprawi, że strona stanie się nietykalna dla osób z zewnątrz bez autoryzowanego dostępu.
  5. Nieustanny rozwój – wraz z upływem lat platforma prężnie się rozwija, wypuszczając kolejne aktualizacje i funkcje, co daje gwarancję, że publikowane treści będą zawsze przedstawione w najnowocześniejszy sposób.

Powyższe zalety pokazują, że korzystanie z platformy WordPress może być korzystne nie tylko dla amatorów, ale i osób, które potrzebują wysokiej jakości strony internetowej.

Dlaczego warto zainwestować w tworzenie stron na WordPress?

WordPress skupia w sobie dwie cechy – nowoczesność i estetykę. Strony, tworzone przy pomocy tej platformy są efektowne i zgodne z najnowszymi standardami, oczywiście jeśli projektuje je doświadczony wykonawca. Co więcej WordPress jest darmowy. Doskonale sprawdza się zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, które chcą rozwinąć z WordPressa zaawansowaną stronę www. To pozwala obciąć koszt realizacji dzięki gotowemu cmsowi jakiego WordPress posiada. System w dodatku prężnie się rozwija – nowe aktualizacje zarówno panelu, jak i wtyczek pojawiają się regularnie. Sprawdzi się on także jako platforma pod sklep internetowy. WordPress gwarantuje prostotę użytkowania połączoną z maksymalnymi efektami.

wycena

Czym jesteś zainteresowany? X

(możesz wybrać więcej niż jedną opcję)

Wybierz