Strony www

STRONA INTERNETOWA JAKO ZAUTOMATYZOWANY SPRZEDAWCA.

KOMPLEKSOWE PROJEKTOWANIE I TWORZENIE STRON WWW DLA FIRM.

Projektowanie stron www
Własna profesjonalna strona www to nie tylko zgrabny “zlepek” tekstów i grafik, pełniący funkcje reprezentatywne. To przede wszystkim narzędzie sprzedażowe, które powinno wspomagać procesy handlowe i marketingowe w firmie. Mając to na uwadze, tworzymy strony internetowe, które sprzedają oraz pozyskują klientów. W projektowaniu dbamy o każdy detal, wpływający na skuteczność i konwersję.

Tworzenie stron internetowych, przeznaczonych do pozyskiwania kontrahentów to podstawa naszej wieloletniej działalności. Praktykując od wielu lat marketing w Internecie, zdajemy sobie doskonale sprawę, że szanująca swój wizerunek i profesjonalizm firma nie może sobie pozwolić na brak strony internetowej. Samo tworzenie stron www jako proces traktujemy analogicznie do budowy nowoczesnego zespołu handlowego, generującego sprzedaż dla firmy. Bowiem taką rolę automatyzującą część procesów handlowych powinna pełnić dobrze wykonana strona internetowa.

STRONA INTERNETOWA = ZAUTOMATYZOWANY PRZEDSTAWICIEL FIRMY

W naszym mniemaniu strona www jest zautomatyzowanym handlowcem, który reprezentuje firmę w sieci. Profesjonalny projekt strony www, odpowiednio zoptymalizowany oraz skutecznie wypromowany, może pozyskiwać klientów każdego dnia przy minimalnym nakładzie budżetowym. Projektując stronę z naszą firmą mają Państwo gwarancję iż do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. W efekcie strony firmowe projektowane i tworzone przez naszą firmę są niepowtarzalne oraz unikalne względem konkurencyjnych projektów. Ponieważ stronę internetową traktujemy jako podstawowy kanał do komunikacji z klientem, gwarantujemy iż poziom wykonania oraz optymalizacja zrobią z niej doskonałe narzędzie komunikacyjno – sprzedażowe.

Co powinieneś wiedzieć o stronie internetowej

Etapy projektowania strony www

aktualnosci

01 | Konsultacje

Etap, w którym ustalamy z Państwem wymagania i oczekiwania co do projektu, poprzedzające tworzenie strony www. Do Państwa oczekiwań dodajemy własne pomysły, wyciągamy wspólne wnioski oraz przemyślenia. Te następnie kompilujemy w specyfikację, na podstawie której przechodzimy do procesu realizacji koncepcji graficznej i tworzymy projekt strony internetowej.

02 | Projekt graficzny strony www

To etap, w którym projektujemy układy i wygląd strony internetowej w oparciu o specyfikację. Na tym etapie zależy nam aby pokazać klientowi jak będzie wyglądała wizualne strona po zakończeniu. Projekty graficzne przedstawiamy w postaci statycznych lub dynamicznych grafik , wraz ze szczegółowym opisem działania każdego elementu. Projekt strony internetowej to kluczowy element, wyznaczający kierunek wizualny i funkcjonalny całego wdrożenia.

03 | Tworzenie strony internetowej

Na podstawie zaakceptowanego projektu strony www z poprzedniego etapu lub naniesieniu ewentualnych uwag projektowych, przystępujemy do etapu finalnego, tj. kodowania i wdrażania strony internetowej. Wdrożony serwis posiada wszystkie funkcjonalności, efekty, animacje oraz oprogramowanie webowe, stając się tym samym kompletną i w pełni funkcjonalną stroną www do publikacji w sieci.

Co wyróżnia nasze projekty stron
i dlaczego są one optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie

Oryginalny Design

Precz z gotowcami, darmowymi lub kupowanymi tanimi szablonami, które przepełnione są masą często szkodliwych i niepotrzebnych funkcjonalności, obciążających stronę internetową. U nas otrzymujesz oryginalny projekt graficzny, projektowany od podstaw, gwarancję unikalności oraz optymalnego działania.

Intuicyjna nawigacja

Przemyślana oraz dobrze rozplanowana strona www, przedstawiająca wszystkie atuty firmy w prostej, łatwo dostępnej formie to podstawa, wpływająca na zaufanie użytkownika do strony. A to już jeden krok bliżej do skorzystania z oferty firmy. Intuicyjny interfejs to priorytet w naszym projektowaniu, tak ważny a jednak wielu wykonawców o nim zapomina.

Responsywność

Każda strona internetowa, którą projektujemy jest optymalnie dostosowana do urządzeń mobilnych dzięki czemu masz pewność, że zarówno klienci na komputerach jak i telefonach bez problemu rozczytają twoją ofertę i prezentację firmy.

strony internetowe

Optymalizacja SEO

Strona internetowa to nie tylko wygląd, design i działanie samo w sobie. Strona ma działać szybko i sprawnie, dlatego przy tworzeniu stron www dokładamy wszelkich starań do lekkości, czasu ładowania i optymalizacji SEO pod wyszukiwarki.

Skuteczność sprzedażowa

Tworzenie stron www to nie tylko zlepek informacji i ładny wygląd, ale także skuteczność sprzedażowa. To odróżnia zwykłych wykonawców stron od ekspertów, projektujących z myślą o potencjale sprzedażowym strony www. U nas każdą stronę tworzymy tak aby była zoptymalizowana do natychmiastowej sprzedaży i pozyskiwania kontaktów. Robimy to poprzez optymalizację kodu źródłowego i wyposażenie strony w mechanizmy zachęcające do kupna oraz interakcji ze stroną www. Odpowiednie wyważenie tych elementów daje znakomite rezultaty.

Rodzaje stron internetowych jakie wykonujemy.

Dla jakich branż pracowaliśmy

Przemysłowa

Od wielu lat wspieramy branże przemysłową, tworząc strony usługowo- produktowe. Stworzyliśmy kilkadziesiąt stron zoptymalizowanych pod wyszukiwarki dla producentów, podwyższając tym samym skuteczność sprzedażową

Medyczna

Tworzymy strony www dla lekarzy, przychodni, placówek medycznych. Wykorzystujemy najskuteczniejsze narzędzia jak systemy rezerwacji wizyt, czy prezentacje profilów lekarskich i specjalizacji.

Prawna

Projektowanie stron internetowych dla prawników, kancelarii prawnych, to kolejny element naszej działalności. Nasze projekty ułatwiają potencjalnym klientom kontakt z kancelarią i załatwienie problemu prawnego także online.

Handlowa

Tworzymy strony internetowe dla firm handlowych, zajmujących się dystrybucją produktów. Wykonywaliśmy zarówno strony dla hurtowni jak również firm detalicznych.

Ubezpieczeniowa

Mamy kilkanaście projektów stron www dla ubezpieczeń za nami. Pracowaliśmy dla brokerów ubezpieczeniowych jak również dla multiagencji i agencji ubezpieczeń. Wykorzystując mechanizmy briefingowe do wyceny ubezpieczenia, znacząco podnosimy konwersje sprzedażowe stron w tej branży.

Edukacyjna

Tworzymy również projekty www dla edukacji, tj. szkół, placówek szkoleniowych, językowych, prywatnych firm edukacyjnych. Dzięki mechanizmom e-learningowym ułatwiamy firmom szkolenia podopiecznych także online.

Informatyczna

Współpracujemy z kilkunastoma firmami z branży IT w tym bezpieczeństwa cyfrowego, zabezpieczeń informatycznych, firmami programistycznymi oraz outsourcingowymi. Za nami jest już kilkanaście udanych projektów dla branży informatycznej.

Gastronomiczna

Wspieramy małą i dużą gastronomię w zakresie działań poprzez realizacje stron internetowych wyposażonych w interaktywne menu jak również systemy zamawiania dań na wynos. Pracowaliśmy dla barów, restauracji, pizzeri, sieci fastfood.

Księgowa

Księgowość to kolejna branża w której posiadamy realizacje strony www. Strony wizytówkowe dla usług księgowych, ułatwiające kontakt potencjalnego klienta z biurem księgowym to droga do wzrostu zapytań i zainteresowania ze strony podatników, poszukujących wsparcie w rozliczeniach.

Transportowa

Pracowaliśmy dla kilkunastu firm z branży transportu lądowego jak i morskiego. Tworzyliśmy realizacje dla firm zajmujących się przeprawami śródziemnomorskimi, transportem chłodniczym, jak również producentów oprogramowania do obsługi flot.

Turystyczna

Turystyka to rozbudowana branża, w której posiadamy bogate portfolio klientów. Tworzyliśmy strony dla hoteli, organizatorów wycieczek, baz noclegowych i turystycznych jak również pośrednictwa wizowego.

Dlaczego warto projektować strony www z nami:

 • Nasze projekty stron wyróżnia

 • Tworzymy

 • Zapewniamy

 • efektowne wykonanie
 • prostota nawigacji
 • optymalizacja pod wyszukiwarki
 • funkcjonalny system cms
 • zabezpieczenie przed włamaniami
 • bezawaryjność
 • wysoka konwersja sprzedażowa strony
 • obsługa i zarządzanie w cenie hostingu
 • strony internetowe dla firm
 • portale internetowe
 • systemy cms
 • sklepy internetowe
 • modyfikacje serwisów www
 • optymalizacje stron www pod wyszukiwarki
 • audyty użyteczności stron
 • audyt witryny
 • obsługę powdrożeniową strony www
 • funkcjonalny i niezawodny hosting
 • doradztwo techniczne, konsultacje
 • płynny kontakt i profesjonalną współpracę
 • darmowe szkolenie z obsługi strony
 • gwarancję i wsparcie
 • instalację na serwerze

Realizacje stron internetowych oraz wdrożone funkcjonalności

System CMS

pozycjonowanie

Zoptymalizowana pod wyszukiwarki

Oryginalny projekt graficzny

System CMS

pozycjonowanie

Optymalizacja pod wyszukiwarki

Oryginalny projekt graficzny

Oryginalny design

System zarządzania treścią

Autorski mechanizm galerii

pozycjonowanie

System do optymalizacji seo pod wyszukiwarki

System CMS

Oryginalny projekt graficzny

pozycjonowanie

Zoptymalizowana pod wyszukiwarki

System CMS

Oryginalny projekt graficzny

pozycjonowanie

Zoptymalizowana pod wyszukiwarki

Secret Key

Strona Internetowa dla agencji detektywistycznej, specjalizującej się w dochodzeniach, obserwacji i wywiadzie gospodarczym. Strona została wykonana na oryginalnym designie graficznym i zoptymalizowana pod wyszukiwarki.

Aster

Realizacja dla firmy, wykonującej automatykę przemysłową dla branży galwanicznej.

Strona www została zbudowana na autorskim designie oraz systemie cms do zarządzania treścią. Została również wdrożona mapa sieci partnerskiej z prostą edycją wizytówek firmowych z poziomu panelu administracyjnego.

Lakiernia Autovetus

Strona www typu „One Page” dla lakierni samochodowej. Celem projektu było zaprezentowanie produktów i usług lakierni dla wymagających klientów, posiadających nietypowe auta do odrestaurowania.

Profit Vector

Strona www dla firmy zajmującej się doradztwem finansowym

Inter Optima

Strona www dla firmy działającej w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej

Cennik stron www

Pakiet standard

od 3600 zł/netto

Dobry dla małych firm, które mają wąską ofertę usług i chcą mieć funkcjonalną stronę na nowoczesnym szablonie, którą będzie można pozycjonować lokalnie.

Pakiet zawiera:

 • wygląd oparty o jeden z naszych autorskich szablonów
 • do 8 podstron
 • do 5 grafik i 8 ikon z licencjonowanej bazy photostock
 • intuicyjny, łatwy w obsłudze system do samodzielnego zarządzania stroną (CMS)
 • formularz kontaktowy
 • mapę Google z pinezką siedziby firmy
 • slajder
 • galerię zdjęć
 • odnośniki do social mediów
 • możliwość dodania wersji językowych

Pakiet standard plus

od 6100 zł/netto

Dla firm z nieco szerszą ofertą, które chcą mieć stronę bardziej rozbudowaną stronę, z potencjałem do pozycjonowania lokalnego.

Pakiet zawiera:

 • wygląd oparty o jeden z naszych autorskich szablonów
 • możliwość edycji komponentów szablonu, – ich kolejności, ilości
 • do 12 podstron
 • do 10 grafik i 10 ikon z licencjonowanej bazy photostock
 • intuicyjny, łatwy w obsłudze system do samodzielnego zarządzania stroną (CMS)
 • formularz kontaktowy
 • mapę Google z pinezką siedziby firmy
 • slajder
 • galerię zdjęć, video
 • odnośniki do social mediów
 • możliwość dodania wersji językowych

Pakiet premium

od 8400 zł/netto

Idealna dla firm, które chcą pozyskiwać nowe kontakty oraz klientów poprzez stronę www. Ta strona pomoże Ci przebić wizerunkowo Twoją konkurencję oraz wznieść się na szczyty w wynikach wyszukiwań Google.

Pakiet zawiera:

 • indywidualny projekt graficzny strony www, tworzony od podstaw przez nasz zespół graficzny pod wymagania Klienta
 • analiza konkurencji, doradztwo na etapie projektowania
 • do 30 podstron
 • do 15 grafik i 20 ikon z licencjonowanej bazy photostock
 • formularze kontaktowe
 • mapę Google z pinezką siedziby firmy
 • galerię zdjęć, video
 • odnośniki do social mediów
 • możliwość dodania wersji językowych
 • konfiguracja skrzynek pocztowych np. biuro@domena-firmy.pl itd.
 • formularze kontaktowe
 • slajdery, karuzele
 • video
 • możliwość dodania wersji językowych

Gratis:

 • instalacja na serwerze klienta
 • gwarancja na rok
 • szkolenie z zakresu obsługi strony + materiały szkoleniowe z instrukcją do samodzielnej obsługi strony
 • wsparcie techniczne przez cały okres gwarancji

FAQ - Często zadawane pytania i odpowiedzi

1 Czy do współpracy przy budowie strony www z Państwem potrzebna jest jakaś wiedza techniczna?

Nie. Do współpracy klient nie potrzebuje posiadać żadnej wiedzy technicznej. Wystarczy wstępne określenie swoich potrzeb a nasi specjaliści prowadzą przez cały proces od projektu po instalację strony i doradztwo.

2 Ile kosztuje strona www?

Koszt strony www zależy od jej rozmiaru oraz poziomu zaawansowania. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie na podstawie specyfikacji i wymagań klientów.

Szacunkowo strony wykonujemy w dwóch pakietach:

 • standardowym – dla prostszych stron np. do 15 podstron w budżecie między 2500 – 3000zł netto.
 • premium – dla stron rozbudowanych, sklepów, portali, o wyższym stopniu zaawansowania pod względem graficznym i mechanicznym w budżetach od 4000zł netto.

Jakkolwiek zawsze staramy się tworzyć wyceny indywidualne, ponieważ każdy projekt jaki otrzymujemy do oszacowania to inna historia, wymagania oraz cele.

 

 

3 Co potrzebne jest do budowy strony internetowej?

Do budowy strony www potrzebujemy materiałów tj treści, opisów produktów, usług, danych teleadresowych firmy, generalnie wszystkich informacji jakie klient sobie życzy pokazać na stronie.

W finalnym etapie będzie potrzebny dostęp do serwera (hostingu) i wykupiona domena.

4 Kto organizuje hosting i domenę do strony www?

Zalecamy aby klient zakupił serwer i domenę do strony internetowej na własność i przekazał nam dane do panelu celem instalacji. W sprawie serwera i domeny możemy doradzić i podać konkretne wytyczne jak dokonać zakupu krok po kroku.

5 Jakie są etapy tworzenie strony www?

W zależności od wybranej oferty, proces tworzenia przebiega następująco:

 • konsultacje z naszym grafikiem
 • opracowanie koncepcji graficznej strony i przekazane do uwag
 • na podstawie zaakceptowanej koncepcji graficznej wdrażamy i programujemy finalny serwis internetowy
 • wgrywamy zakończony serwis internetowy na domenę docelową

6 Czy muszę posiadać zdjęcia i grafiki do strony?

W większości przypadków klienci mają zdjęcia realizacji tudzież siedziby firmy lub produktów, które z racji oferty chcieliby umieścić na stronie. Resztę dobieramy my z naszych repozytoriów. W przypadku braku jakichkolwiek zdjęć po stronie klienta, używamy wszystkich zdjęć i grafik z naszych repozytoriów.

7 Czy grafiki i materiały, proponowane na stronie są legalne?

Wszystkie materiały graficzne, jakich używamy do budowy strony internetowej są legalne, pobrane licencyjnie z baz photostock, z możliwością użytkowania do celów komercyjnych na potrzeby strony firmowej.

8 Co jeśli jakaś grafika lub element mi się nie spodoba?

Przed każdą realizacją proponujemy projekt graficzny, na który klient może nanieść swoje poprawki, które następnie wprowadzamy do projektu. Jeśli chodzi o zdjęcia licencjonowane i grafiki, umieszczamy je ze znakiem wodnym. Dopiero jak klient je zaakceptuje to pobieramy wersje licencjonowane bez znaków wodnych.

9 Czy muszę posiadać tekst i treści do strony www?

W tej kwestii mamy kilka modeli współpracy do ustalenia:

 • klient dostarcza nam wszystkie treści stworzone samodzielnie
 • klient nie dostarcza nam treści ale chce mieć możliwości ich samodzielnego uzupełnienia później. W tym przypadku wdrażamy predefiniowane pola tekstowe, z tekstem zaślepkowym, w którego miejsce będzie można dostawić własny tekst.
 • klient zleca nam stworzenie tekstów. Wówczas prosimy o podstawowe informacje, niezbędne informacje na temat firmy, resztę treści tworzy nasz copywriter.

10 Jak długo trwa realizacja strony internetowej?

Czas trwania realizacji zależy od stopnia zaawansowania strony internetowej, ilości podstron tudzież mechanizmów jakie mają się znaleźć na stronie.

 • Szacunkowo dla standardowych stron do 10 podstron ten czas wynosi 4-5dni roboczych łącznie z projektem graficznym.
 • Dla stron kilkudziesięciostronicowych    do 10-12 dni roboczych.

Czas realizacji również zależy od płynności kontaktu z klientem i kompleksowości treści merytorycznej dostarczonej do strony przez klienta.

11 Czy będę mógł samodzielnie zarządzać stroną www?

Tak. Każdą stronę tworzymy na systemie CMS do zarządzania treścią. Wraz ze stroną wydajemy instrukcje zarządzania, która jasno i klarownie opisuje jak edytować poszczególne treści strony.

12 Jak wygląda szkolenie z obsługi strony?

Po zakończeniu i zaakceptowaniu strony internetowej, klient otrzymuje instrukcje w formacie pdf, opisującą działanie i zarządzanie poszczególnymi elementami strony. Dokumentacja w większości przypadków wyjaśnia wszystkie niezbędne kwestie. W przypadku dalszych niejasności można umówić się na bezpłatne szkolenie online na żywo z naszym programistą lub w siedzibie naszej firmy.

13 Czy płacę z góry za całość projektu przed jego rozpoczęciem?

Nie, klient płaci niewielką zaliczkę w wysokości 10% na rozpoczęcie projektu, resztę dopiero po zaakceptowaniu strony. Na wszystko jest umowa zabezpieczająca interes obu stron, którą można podpisać z nami zdalnie.

14 Czy mam jakieś wsparcie i gwarancję na stronę?

Tak na stronę jest udzielana roczna gwarancja i wsparcie przy aktualizacji, pomoc w zagadnieniach technicznych i konsultacje na życzenie.

Po upływie roku, można dalej zlecać nam opiekę nad stroną. Wówczas pracujemy zleceniowo w zależności od zakresu prac.

15 Czy moja strona będzie dostosowana do urządzeń mobilnych?

Tak każdą stronę, którą projektujemy dostosowujemy do urządzeń mobilnych i testujemy na różnych urządzeniach od tabletów po smartfony i iphone’y.

16 Czy moja strona internetowa będzie dostosowana do wyszukiwarek?

Tak w ramach projektowania stron przeprowadzamy wstępną optymalizacje witryny na słowa kluczowe, dbamy o jej lekkość i maksymalnie dostosowanie do wymagań wyszukiwarek. Na koniec indeksujemy stronę w Google. Jeśli chodzi o dalsze bardziej zaawansowane pozycjonowanie i optymalizacje, tworzymy je na życzenie klienta w ramach abonamentowej oferty pozycjonowania.

17 Czy jesteście w stanie pozycjonować moją stronę internetową?

Tak każdą stronę internetową jesteśmy w stanie skutecznie reklamować i pozycjonować w Internecie. Dodatkowym atutem takiej współpracy jest to, że w ramach pozycjonowania dokonujemy niezbędnych dodatkowych zmian za darmo i prowadzimy stronę internetową. Dlatego warto pozycjonować w firmie, która stronę robiła. Wpływa to na bezpłatną optymalizację i płynne dokonywanie zmian.

Strony www - Polecane treści

Vlog