fbpx

Sklepy
WWW


Zapewnij wygodę zakupów swoim klientom
a sobie wzrost zysków

Projektowanie sklepów www

1. Prowadzisz firmę handlową?
2. Sprzedajesz produkty lokalnie lub ogólnopolsko?
3. Chcesz zautomatyzować sprzedaż i dotrzeć do klientów zdalnie sprzedając swoje produkty przez Internet?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z pytań brzmi “TAK” – wówczas sklep internetowy będzie idealną opcją dla Ciebie

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu sklepów internetowych opartych o autorskie rozwiązania jak również popularne systemy e-commerce jak Virtuemart, Magento, Woocommerce, PrestaShop. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i administracji projektów w branży e-commerce. Oprócz projektu i wdrożenia zapewniamy integracje z oprogramowaniem zewnętrznym jak Allegro, WF-MAG i systemami autofakturującymi. Dzięki temu otrzymujesz sklep w pełni funkcjonalny i gotowy do prowadzenia sprzedaży oraz generowania zysków niezwłocznie po uruchomieniu.

Etapy projektowania

Konsultacje

Etap, w którym ustalamy z Państwem wymagania i oczekiwania co do projektu. Do Państwa oczekiwań dodajemy własne pomsyły, wyciągamy wspólne wnioski oraz przemyślenia.Te nastąpnie kompilujemy w specyfikację, na podstawie której przechodzimy do procesu realizacji koncepcji graficznej

Projekt graficzny

To etap, w którym projektujemy układy i wygląd strony internetowej w oparciu o specfikację. Na tym etpaie zależy nam aby pokazać klientowi jak będzie wyglądała wizualne strona po zakończeniu. Projekty graficzne przedstawiamy w postaci statycznych grafik, wraz ze szczegółowym opisem działania każdego elementu.

Wdrożenie strony

Na podstawie zaakceptowanego projektu strony www z poprzedniego etapu lub naniesieniu ewentualnych uwag projektowych, przystępujemy do etapu finalnego, tj. kodowania i wdrażania strony internetowej. Wdrożony serwis posiada wszystkie funkcjonalności, efekty, animacje oraz oprogramowanie webowe, stając się tym samym kompletną i w pełni funkcjonalną stroną www do publikacji w sieci.

Nie zmuszaj potencjalnych klientów do męczącego biegania po sklepach.
Oto nasze rozwiązania e-commerce dla wygodnych zakupów online.

Tworzymy

 • sklepy internetowe oparte o rozwiązania open
  source oraz nasze autorskie oprogramowanie
  e-commerce.
 • administrujemy, zarządzamy i programujemy
  integracje sklepów z zewnętrznymi dostawcami.

Nasze sklepy wyróżnia

 • funkcjonalność, prostota nawigacji
 • atrakcyjny design
 • wyposażenie w niezbędne narzędzia marketingowe i sprzedażowe
 • optymalizacja pod wyszukiwarki
 • intuicyjne zarządzanie asortymentem sklepu
 • profesjonalna obsługa powdrożeniowa

Przykładowe funkcjonalności

 • zarządzanie asortymentem produktów
 • zarządzanie rabatami i promocjami
 • system newsletter
 • administracja użytkownikami
 • system płatności przelewem lub przez bramki
 • powiadomienia e-mail o transakcjach
 • e-faktura – możliwość wystawiania faktur automatycznie po zaksięgowaniu płatności

Słuchnaplus

Portal internetowy dla branży aparatury słuchowej. Celem portalu www było stworzenie rozwiązania, zapewniającego płynny kontakt potencjalnych pacjentów ze specjalistami z branży technologii wspomagania słuchu.

Kerg

Strona internetowa z katalogiem produktów dla firmy KERG, producenta urządzeń elektrotechnicznych w tym przedłużaczy bębnowych. Domeną strony internetowej jest sprawna prezentacja i sprzedaż produktów odbiorcom hurtowym i dystrybutorom.

Lakiernia Autovetus

Strona www typu “One Page” dla lakierni samochodowej. Celem projektu było zaprezentowanie produktów i usług lakierni dla wymagających klientów, posiadających nietypowe auta do odrestaurowania.

Bat Med

Strona internetowa dla kliniki medycznej, specjalizującej się w ginekologii. Strona jest wyposażona w system kalendarza wizyt, umożliwiający płynne zarządzanie harmonogramem dostępności specjalistów.

wycena

Czym jesteś zainteresowany? X

(możesz wybrać więcej niż jedną opcję)

Wybierz