fbpx

Strony
WWW


Kompleksowe projektowanie i tworzenie stron www dla firm.
Projektujemy strony internetowe, które sprzedają.

projektowanie stron www

Projektowanie stron www

Własna profesjonalna strona www to nie tylko zgrabny “zlepek” tekstów i grafik, pełniący funkcje reprezentatywne. To przede wszystkim narzędzie sprzedażowe, które powinno wspomagać procesy handlowe i marketingowe w firmie. Mając to na uwadze, tworzymy strony internetowe, które sprzedają oraz pozyskują klientów. Dbamy przy projektowaniu o najwyższe standardy jakości strony i wysoki współczynnik konwersji.

Tworzenie stron internetowych, przeznaczonych do pozyskiwania kontrahentów to podstawa naszej wieloletniej działalności. Praktykując od wielu lat marketing w Internecie i projektowanie stron www, zdajemy sobie doskonale sprawę, że szanująca swój wizerunek i profesjonalizm firma nie może sobie pozwolić na brak strony internetowej. W naszym mniemaniu strona www jest zautomatyzowanym handlowcem, który reprezentuje firmę w sieci.

Profesjonalny projekt strony www, odpowiednio zoptymalizowany oraz skutecznie wypromowany, może pozyskiwać klientów każdego dnia przy minimalnym nakładzie budżetowym.

Tworzenie stron www z naszą firmą daje Państwu gwarancję iż do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. W efekcie strony firmowe projektowane i tworzone przez naszą firmę są niepowtarzalne oraz unikalne w porównaniu do konkurencyjnych projektów. Ponieważ stronę internetową traktujemy jako podstawowy kanał do komunikacji z klientem, gwarantujemy iż poziom wykonania oraz optymalizacja zrobią z niej doskonałe narzędzie komunikacyjno – sprzedażowe.

Projektowanie Strony Www - Etapy

Konsultacje

Etap, w którym ustalamy z Państwem wymagania i oczekiwania co do projektu. Do Państwa oczekiwań dodajemy własne pomysły, wyciągamy wspólne wnioski oraz przemyślenia. Te następnie kompilujemy w specyfikację , na podstawie której przechodzimy do procesu realizacji koncepcji graficznej i tworzymy projekt strony internetowej.

Projekt graficzny strony www

To etap, w którym projektujemy układy i wygląd strony internetowej w oparciu o specyfikację. Na tym etapie zależy nam aby pokazać klientowi jak będzie wyglądała wizualne strona po zakończeniu. Projekty graficzne przedstawiamy w postaci statycznych lub dynamicznych grafik , wraz ze szczegółowym opisem działania każdego elementu. Projekt strony internetowej to kluczowy element, wyznaczający kierunek wizualny i funkcjonalny całego wdrożenia.

Tworzenie strony internetowej

Na podstawie zaakceptowanego projektu strony www z poprzedniego etapu lub naniesieniu ewentualnych uwag projektowych, następuje etapu finalny, tj. kodowania i tworzenie strony internetowej. Wdrożona strona internetowa posiada wszystkie funkcjonalności, efekty, animacje oraz oprogramowanie webowe. Stając się w efekcie kompletną i w pełni funkcjonalną stroną www do publikacji w sieci.

Co wyróżnia nasze projekty stron
i dlaczego są one optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie

Oryginalny Design

Precz z gotowcami, darmowymi lub kupowanymi tanimi szablonami, które przepełnione są masą często szkodliwych i niepotrzebnych funkcjonalności, obciążających stronę internetową. U nas otrzymujesz oryginalny projekt graficzny, projektowany od podstaw, gwarancję unikalności oraz optymalnego działania.

Intuicyjna nawigacja

Przemyślana oraz dobrze rozplanowana strona www, przedstawiająca wszystkie atuty firmy w prostej, łatwo dostępnej formie to podstawa, wpływająca na zaufanie użytkownika do strony. A to już jeden krok bliżej do skorzystania z oferty firmy. Intuicyjny interfejs to priorytet w naszym projektowaniu, tak ważny a jednak wielu wykonawców o nim zapomina.

Responsywność

Każda strona internetowa, którą projektujemy jest optymalnie dostosowana do urządzeń mobilnych dzięki czemu masz pewność, że zarówno klienci na komputerach jak i telefonach bez problemu rozczytają twoją ofertę i prezentację firmy.

strony www

Optymalizacja SEO

optymalizacja stron

Strona internetowa to nie tylko wygląd, design i działanie samo w sobie. Strona ma działać szybko i sprawnie, dlatego przy tworzeniu stron www dokładamy wszelkich starań do lekkości, czasu ładowania i optymalizacji SEO pod wyszukiwarki.

Skuteczność sprzedażowa

Tworzenie stron www to nie tylko zlepek informacji i ładny wygląd, ale także skuteczność sprzedażowa. To odróżnia zwykłych wykonawców stron od ekspertów, projektujących z myślą o potencjale sprzedażowym strony www. U nas każdą stronę tworzymy tak aby była zoptymalizowana do natychmiastowej sprzedaży i pozyskiwania kontaktów. Robimy to poprzez optymalizację kodu źródłowego i wyposażenie strony w mechanizmy zachęcające do kupna oraz interakcji ze stroną www. Odpowiednie wyważenie tych elementów daje znakomite rezultaty.

Rodzaje stron internetowych
jakie wykonujemy.

Tworzenie stron www - Wolska
01

Strony internetowe wizytówkowe

Strony internetowe wizytówkowe to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą w sposób prosty, przejrzysty i klarowny przedstawić ofertę swojej firmy. Cechą charakterystyczną strony wizytówkowej jest niewielki zakres treści oraz oferta przedstawiona w kilku-kilkunastu punktach na jednej podstronie, wówczas mamy do czynienia z wizytówką prostą. W wersji rozbudowanej wizytówki stosujemy zasadę 1 punkt oferty = dedykowana podstrona z opisem. Dzięki temu rozbudowane strony wizytówkowe mają większy potencjał w pozyskaniu klienta docelowego, poprzez bardziej rozbudowany zakres treści, poświęconych wykonywanym usługom.

02

Strony www produktowe - katalogi produktów

Katalog produktów to rodzaj strony internetowej, skoncentrowanej na ofercie produktowej klienta. Są to strony, które robimy głównie dla dystrybutorów i producentów, którzy chcą w sposób szczegółowy przedstawić swoją gamę produktów, zachęcając potencjalnego klienta do zakupu produktów. Mechanizmem jaki często stosujemy w katalogach produktów są rozbudowane karty i szablony stron produktowych oraz moduł składania zapytania o produkt lub grupę produktów. To ułatwia składanie zapytań hurtowych.

strona ww, lakiernia samohcodowa
03

Strony Landing page, one pagery

Strony www typu Landing Page mają często jeden cel, tj. zaprezentować konkretny produkt, usługę lub wydarzenie, szybko sprawnie i skutecznie docelowemu klientowi. Dlatego są to strony często tzw. onepagery, które na jednej podstronie przedstawiają klientom to co najważniejsze, zachęcając ich do skorzystania z oferty. Mamy za sobą już kilkadziesiąt tego typu stron internetowych, które skutecznie pozyskują kontakty dla naszych klientów.

Dla jakich branż pracowaliśmy

Przemysłowa

Od wielu lat tworzymy strony www dla firm przemysłowych, wspieramy branże przemysłową, tworząc strony usługowo- produktowe. Stworzyliśmy kilkadziesiąt stron zoptymalizowanych pod wyszukiwarki dla producentów, podwyższając tym samym skuteczność sprzedażową.

Medyczna

Tworzymy strony www dla lekarzy, przychodni, placówek medycznych. Wykorzystujemy najskuteczniejsze narzędzia jak systemy rezerwacji wizyt, czy prezentacje profilów lekarskich i specjalizacji.

Prawna

Projektowanie stron internetowych dla prawników, kancelarii prawnych, to kolejny element naszej działalności. Nasze projekty ułatwiają  potencjalnym klientom kontakt z kancelarią i załatwienie problemu prawnego także online.

Handlowa

Tworzymy strony internetowe dla firm handlowych, zajmujących się dystrybucją produktów. Wykonywaliśmy zarówno strony dla hurtowni jak również firm detalicznych.

Ubezpieczeniowa

Mamy kilkanaście projektów stron www dla ubezpieczeń za nami. Pracowaliśmy dla brokerów ubezpieczeniowych jak również dla multiagencji i agencji ubezpieczeń. Wykorzystując mechanizmy briefingowe do wyceny ubezpieczenia, znacząco podnosimy konwersje sprzedażowe stron w tej branży.

Edukacyjna

Tworzymy również projekty www dla edukacji, tj. szkół, placówek szkoleniowych, językowych, prywatnych firm edukacyjnych. Dzięki mechanizmom e-learningowym ułatwiamy firmom szkolenia podopiecznych także online.

Informatyczna

Współpracujemy z kilkunastoma firmami z branży IT w tym bezpieczeństwa cyfrowego, zabezpieczeń informatycznych, firmami programistycznymi oraz outsourcingowymi. Za nami jest już kilkanaście udanych projektów dla branży informatycznej.

Gastronomiczna

Wspieramy małą i dużą gastronomię w zakresie działań poprzez realizacje stron internetowych wyposażonych w interaktywne menu jak również systemy zamawiania dań na wynos. Pracowaliśmy dla barów, restauracji, pizzeri, sieci fastfood.

Księgowa

Księgowość to kolejna branża w której posiadamy realizacje strony www. Strony wizytówkowe dla usług księgowych, ułatwiające kontakt potencjalnego klienta z biurem księgowym to droga do wzrostu zapytań i zainteresowania ze strony podatników, poszukujących wsparcie w rozliczeniach.

Transportowa

Pracowaliśmy dla kilkunastu firm z branży transportu lądowego jak i morskiego. Tworzyliśmy realizacje dla firm zajmujących się przeprawami śródziemnomorskimi, transportem chłodniczym, jak również producentów oprogramowania do obsługi flot.

Turystyczna

Turystyka to rozbudowana branża, w której posiadamy bogate portfolio klientów. Tworzyliśmy strony dla hoteli, organizatorów wycieczek, baz noclegowych i turystycznych jak również pośrednictwa wizowego.

Dlaczego warto projektować strony www z nami:

Nasze projekty stron wyróżnia

 • efektowne wykonanie
 • prostota nawigacji
 • indywidualne projekty graficzne
 • optymalizacja SEO pod wyszukiwarki
 • funkcjonalny system cms
 • zabezpieczenie przed włamaniami
 • bezawaryjność
 • wysoka konwersja sprzedażowa strony

Tworzymy

 • strony internetowe dla firm
 • portale internetowe
 • systemy cms
 • sklepy internetowe
 • modyfikacje serwisów www
 • optymalizacje stron www pod wyszukiwarki
 • audyty użyteczności stron

Zapewniamy

 • audyt witryny
 • obsługę powdrożeniową strony www
 • funkcjonalny i niezawodny hosting
 • doradztwo techniczne, konsultacje
 • płynny kontakt i profesjonalną współpracę
 • darmowe szkolenie z obsługi strony
 • gwarancję i wsparcie
 • instalację na serwerze

Realizacje stron internetowych

Słuchnaplus

Portal internetowy dla branży aparatury słuchowej. Celem portalu www było stworzenie rozwiązania, zapewniającego płynny kontakt potencjalnych pacjentów ze specjalistami z branży technologii wspomagania słuchu.

Kerg

Strona internetowa z katalogiem produktów dla firmy KERG, producenta urządzeń elektrotechnicznych w tym przedłużaczy bębnowych. Domeną strony internetowej jest sprawna prezentacja i sprzedaż produktów odbiorcom hurtowym i dystrybutorom.

Lakiernia Autovetus

Strona www typu „One Page” dla lakierni samochodowej. Celem projektu było zaprezentowanie produktów i usług lakierni dla wymagających klientów, posiadających nietypowe auta do odrestaurowania.

Bat Med

Strona internetowa dla kliniki medycznej, specjalizującej się w ginekologii. Strona jest wyposażona w system kalendarza wizyt, umożliwiający płynne zarządzanie harmonogramem dostępności specjalistów.

Secret Key

Strona Internetowa dla agencji detektywistycznej, specjalizującej się w dochodzeniach, obserwacji i wywiadzie gospodarczym. Strona została wykonana na oryginalnym designie graficznym i zoptymalizowana pod wyszukiwarki.

FAQ - Często zadawane pytania i odpowiedzi

1. Czy do współpracy przy budowie strony www z Państwem potrzebna jest jakaś wiedza techniczna?

Nie. Do współpracy klient nie potrzebuje posiadać żadnej wiedzy technicznej. Wystarczy wstępne określenie swoich potrzeb a nasi specjaliści prowadzą przez cały proces od projektu po instalację strony i doradztwo.

2. Co potrzebne jest do budowy strony internetowej

Do budowy strony potrzebujemy materiałów tj. treści, opisów produktów, usług, danych teleadresowych firmy, generalnie wszystkich informacji jakie klient sobie życzy pokazać na stronie.

W finalnym etapie będzie potrzebny dostęp do serwera (hostingu) i wykupiona domena.

3. Kto organizuje hosting i domenę do strony www?

Zalecamy aby klient zakupił serwer i domenę na własność i przekazał nam dane do panelu celem instalacji. W sprawie serwera i domeny możemy doradzić i podać konkretne wytyczne jak dokonać zakupu krok po kroku.

4. Tworzenie strony www - jakie są etapy?

W zależności od wybranej oferty, proces tworzenia przebiega następująco:

 • konsultacje z naszym grafikiem
 • opracowanie koncepcji graficznej strony i przekazane do uwag
 • na podstawie zaakceptowanej koncepcji graficznej wdrażamy i programujemy finalny serwis internetowy
 • wgrywamy zakończony serwis internetowy na domenę docelową

5. Czy muszę posiadać zdjęcia i grafiki do strony?

W większości przypadków klienci dostarczają nam zdjęcia realizacji tudzież siedziby firmy lub produktów, które z racji oferty chcieliby umieścić na stronie. Resztę dobieramy my z naszych repozytoriów. W przypadku braku jakichkolwiek zdjęć po stronie klienta, używamy wszystkich zdjęć i grafik z naszych repozytoriów. Zatem brak własnych grafik nie stanowi problemu w budowie strony dla firmy. Grafiki można dograć lub  edytować w późniejszym terminie.

6. Czy grafiki i materiały, proponowane na stronie są legalne?

Wszystkie materiały graficzne, jakich używamy do budowy strony internetowej są legalne, pobrane licencyjnie z baz photostock, z możliwością użytkowania do celów komercyjnych na potrzeby strony firmowej.

7. Co jeśli jakaś grafika lub element mi się nie spodoba.

Przed każdą realizacją proponujemy projekt graficzny, na który klient może nanieść swoje poprawki, które następnie wprowadzamy do projektu. Jeśli chodzi o zdjęcia licencjonowane i grafiki, umieszczamy je ze znakiem wodnym. Dopiero jak klient je zaakceptuje to pobieramy wersje licencjonowane bez znaków wodnych. Klient ma systematyczną kontrolę nad wyglądem strony, którą tworzymy do skutku aż się spodoba.

8. Czy muszę posiadać tekst i treści do strony www?

W tej kwestii mamy kilka modeli współpracy do ustalenia:

 • klient dostarcza nam wszystkie treści stworzone samodzielnie
 • klient nie dostarcza nam treści ale chce mieć możliwość ich samodzielnego uzupełnienia później. W tym przypadku wdrażamy predefiniowane pola tekstowe z tekstem zaślepkowym, w którego miejsce będzie można dostawić własny tekst w dogodnym momencie.
 • klient zleca nam stworzenie tekstów. Wówczas prosimy o podstawowe informacje na temat firmy, resztę treści tworzy nasz copywriter.

9. Jak długo trwa realizacja strony internetowej?

Czas trwania realizacji zależy od stopnia zaawansowania strony internetowej, ilości podstron tudzież mechanizmów jakie mają się znaleźć na stronie.

 • Szacunkowo dla standardowych stron do 10 podstron ten czas wynosi 4-5dni roboczych łącznie z projektem graficznym
 • Dla stron killkudziesięciostronicowych to 10-12 dni roboczych

Czas realizacji również zależy od płynności kontaktu z klientem i kompleksowości materiałów dostarczonych do strony.

10. Czy będę mógł samodzielnie zarządzać stroną www?

Tak. Każdą stronę tworzymy na systemie cms do zarządzania treścią. Wraz ze stroną wydajemy instrukcje zarządzania, która jasno i klarownie opisuje jak edytować poszczególne treści strony. Nasze strony cms tworzymy tak aby klient miał dostęp do edycji niezbędnych elementów, których faktycznie używa, bez niepotrzebnych funkcjonalności, niewpływających na treść strony.

11. Jak wygląda szkolenie z obsługi strony?

Po zakończeniu i zaakceptowaniu strony internetowej, klient otrzymuje instrukcje w formacie pdf, opisującą działanie i zarządzanie poszczególnymi elementami strony. Dokumentacja w większości przypadków wyjaśnia wszystkie niezbędne kwestie. W przypadku dalszych niejasności można umówić się na bezpłatne szkolenie online na żywo z naszym programistą lub w siedzibie naszej firmy.

12. Czy płacę z góry za całość projektu przed jego rozpoczęciem?

Nie. Klient płaci niewielką zaliczkę w wys. 10% na rozpoczęcie projektu, resztę dopiero po zaakceptowaniu strony. Na wszystko jest umowa zabezpieczająca interes obu stron, którą można podpisać z nami zdalnie.

13. Czy mam jakieś wsparcie i gwarancję na stronę?

Tak na stronę jest udzielana roczna gwarancja i wsparcie przy aktualizacji, pomoc w zagadnieniach technicznych i konsultacje na życzenie.

Po upływie roku, można dalej zlecać nam opiekę nad stroną. Wówczas pracujemy zleceniowo w zależności od zakresu prac.

14. Czy moja strona będzie dostosowana do urządzeń mobilnych?

Tak każdą stronę, którą projektujemy, dostosowujemy do urządzeń mobilnych ( RWD ) i testujemy na różnych urządzeniach od tabletów po smartfony i iphone’y. Na wersjach mobilnych wprowadzamy dodatkowo oddzielny interfejs, ułatwiający kontakt z właścicielem strony.

15. Czy moja strona internetowa będzie dostosowana do wyszukiwarek?

Tak. W ramach projektowania stron przeprowadzamy wstępną optymalizacje witryny na słowa kluczowe, dbamy o jej lekkość, szybkość i maksymalnie dostosowanie do wymagań Google. Na koniec indeksujemy stronę w wyszukiwarce aby potencjalni klienci mieli możliwość ją znaleźć. Jeśli chodzi o dalsze bardziej zaawansowane pozycjonowanie i optymalizacje, tworzymy je na życzenie klienta w ramach abonamentowej oferty reklamy internetowej.

16. Czy jesteście w stanie pozycjonować moją stronę internetową?

Tak każdą stronę internetową jesteśmy w stanie skutecznie reklamować i pozycjonować w Internecie. Dodatkowym atutem takiej współpracy jest to, że w ramach pozycjonowania dokonujemy niezbędnych dodatkowych zmian za darmo i prowadzimy stronę internetową. Dlatego warto pozycjonować w firmie, która stronę robiła. Wpływa to na bezpłatną optymalizację i płynne dokonywanie zmian w stronie www na potrzeby kampanii.

Strony Www - Polecane Treści

Wiele osób często poszukując wykonawcy serwisu internetowego myli pojęcia pomiędzy stroną www a portalem internetowym. Często do wyszukiwania usługodawcy dla...
Własna Strona Internetowa Własna strona www, internetowa jest często jedną z pozycji na liście rzeczy „do zrobienia” przede wszystkim u...
Obecnie na rynku w branży interaktywnej działa wielu wykonawców usług internetowych w tym projektantów stron www i agencji tworzących strony...
Budowa strony www jest czynnością, która może być wykonana na wiele sposobów mniej lub bardziej efektownie w zależności od technologii...
Ceny Stron Www Ile kosztuje strona internetowa - to często zadawane pytanie, na które pada odpowiednio tak dużo różnych odpowiedzi...
Firmy Projektujące Strony Www Kontekstem niniejszego artykułu jest to iż wszystkie firmy projektujące strony internetowe mają praktycznie do zaoferowania coś...
wycena

Czym jesteś zainteresowany? X

(możesz wybrać więcej niż jedną opcję)

Wybierz
strony www poradnik