fbpx

Strony
WWW


Kompleksowe projekty stron dla biznesu. Od projektu strony internetowej
po realizację, instalację i obsługę.

projektowanie stron www

Projektowanie stron www

Własna profesjonalna strona www to nie tylko zgrabny “zlepek” tekstów i grafik, pełniący funkcje reprezentatywne. To przede wszystkim narzędzie sprzedażowe, które powinno wspomagać procesy handlowe i marketingowe w firmie. Mając to na uwadze, tworzymy strony internetowe, które sprzedają oraz pozyskują klientów, dbając przy projektowaniu o najwyższe standardy jakości i konwersji.

Praktykując od wielu lat marketing w Internecie, zdajemy sobie doskonale sprawę, że szanująca swój wizerunek i profesjonalizm firma nie może sobie pozwolić na brak strony internetowej. W naszym mniemaniu strona www jest zautomatyzowanym handlowcem, który reprezentuje firmę w sieci. Profesjonalny projekt strony www, odpowiednio zoptymalizowany oraz skutecznie wypromowany, może pozyskiwać klientów każdego dnia przy minimalnym nakładzie budżetowym. Projektując stronę z naszą firmą mają Państwo gwarancję iż do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. W efekcie strony firmowe projektowane i tworzone przez naszą firmę są niepowtarzalne oraz unikalne względem konkurencyjnych projektów. Ponieważ stronę internetową traktujemy jako podstawowy kanał do komunikacji z klientem, gwarantujemy iż poziom wykonania oraz optymalizacja zrobią z niej doskonałe narzędzie komunikacyjno – sprzedażowe.

Etapy projektowania

Konsultacje

Etap, w którym ustalamy z Państwem wymagania i oczekiwania co do projektu. Do Państwa oczekiwań dodajemy własne pomysły, wyciągamy wspólne wnioski oraz przemyślenia. Te następnie kompilujemy w specyfikację , na podstawie której przechodzimy do procesu realizacji koncepcji graficznej i tworzymy projekt strony internetowej.

Projekt graficzny strony www

To etap, w którym projektujemy układy i wygląd strony internetowej w oparciu o specyfikację. Na tym etapie zależy nam aby pokazać klientowi jak będzie wyglądała wizualne strona po zakończeniu. Projekty graficzne przedstawiamy w postaci statycznych lub dynamicznych grafik , wraz ze szczegółowym opisem działania każdego elementu. Projekt strony internetowej to kluczowy element, wyznaczający kierunek wizualny i funkcjonalny całego wdrożenia.

Wdrożenie strony www

Na podstawie zaakceptowanego projektu strony www z poprzedniego etapu lub naniesieniu ewentualnych uwag projektowych, przystępujemy do etapu finalnego, tj. kodowania i wdrażania strony internetowej. Wdrożony serwis posiada wszystkie funkcjonalności, efekty, animacje oraz oprogramowanie webowe, stając się tym samym kompletną i w pełni funkcjonalną stroną www do publikacji w sieci.

Co wyróżnia nasze projekty stron
i dlaczego są one optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie

Oryginalny Design

Precz z gotowcami, darmowymi lub kupowanymi tanimi szablonami, które przepełnione są masą często szkodliwych i niepotrzebnych funkcjonalności, obciążających stronę internetową. U nas otrzymujesz oryginalny projekt graficzny, projektowany od podstaw, gwarancję unikalności oraz optymalnego działania.

Intuicyjna nawigacja

Przemyślana oraz dobrze rozplanowana strona www, przedstawiająca wszystkie atuty firmy w prostej, łatwo dostępnej formie to podstawa, wpływająca na zaufanie użytkownika do strony. A to już jeden krok bliżej do skorzystania z oferty firmy. Intuicyjny interfejs to priorytet w naszym projektowaniu, tak ważny a jednak wielu wykonawców o nim zapomina.

Responsywność

Każda strona, którą wykonujemy jest optymalnie dostosowana do urządzeń mobilnych dzięki czemu masz pewność, że zarówno klienci na komputerach jak i telefonach bez problemu rozczytają twoją ofertę i prezentację firmy.

strony www

Optymalizacja

Strona internetowa to nie tylko wygląd, design i działanie samo w sobie. Strona ma działać szybko i sprawnie, dlatego dokładamy wszelkich starań do lekkości, czasu ładowania i optymalizacji pod wyszukiwarki.

Skuteczność sprzedażowa

Strona internetowa ma nie tylko wyglądać ale także zarabiać. To odróżnia zwykłych wykonawców stron od ekspertów, projektujących z myślą o potencjale sprzedażowym strony www. U nas każdą stronę tworzymy tak aby była zoptymalizowana do natychmiastowej sprzedaży i pozyskiwania kontaktów. Robimy to poprzez optymalizację kodu źródłowego i wyposażenie strony w mechanizmy zachęcające do kupna oraz interakcji ze stroną www. Odpowiednie wyważenie tych elementów daje znakomite rezultaty.

Rodzaje stron internetowych
czyli jak dzielimy projekty www

01

Strony wizytówkowe

Strony internetowe wizytówkowe to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą w sposób prosty, przejrzysty i klarowny przedstawić ofertę swojej firmy. Cechą charakterystyczną strony wizytówkowej jest niewielki zakres treści oraz oferta przedstawiona w kilku-kilkunastu punktach na jednej podstronie, wówczas mamy do czynienia z wizytówką prostą. W wersji rozbudowanej wizytówki stosujemy zasadę 1 punkt oferty = dedykowana podstrona z opisem. Dzięki temu rozbudowane strony wizytówkowe mają większy potencjał w pozyskaniu klienta docelowego, poprzez bardziej rozbudowany zakres treści, poświęconych wykonywanym usługom.

02

Katalogi produktów - strony produktowe

Katalog produktów to rodzaj strony internetowej, skoncentrowanej na ofercie produktowej klienta. Są to strony, które robimy głównie dla dystrybutorów i producentów, którzy chcą w sposób szczegółowy przedstawić swoją gamę produktów, zachęcając potencjalnego klienta do zakupu produktów. Mechanizmem jaki często stosujemy w katalogach produktów są rozbudowane karty i szablony stron produktowych oraz moduł składania zapytania o produkt lub grupę produktów. To ułatwia składanie zapytań hurtowych.

strona ww, lakiernia samohcodowa
03

Landing page, one pagery

Strony www typu Landing Page mają często jeden cel, tj. zaprezentować konkretny produkt, usługę lub wydarzenie, szybko sprawnie i skutecznie docelowemu klientowi. Dlatego są to strony często tzw. onepagery, które na jednej podstronie przedstawiają klientom to co najważniejsze, zachęcając ich do skorzystania z oferty. Mamy za sobą już kilkadziesiąt tego typu stron internetowych, które skutecznie pozyskują kontakty dla naszych klientów.

Dla jakich branż pracowaliśmy

Przemysłowa

Od wielu lat wspieramy branże przemysłową, tworząc strony usługowo produktowe. Stworzyliśmy kilkadziesiąt stron zoptymalizowanych pod wyszukiwarki dla producentów, podwyższając tym samym skuteczność sprzedażową.

Medyczna

Tworzymy strony www dla lekarzy, przychodni, placówek medycznych. Wykorzystujemy najskuteczniejsze narzędzia jak systemy rezerwacji wizyt, czy prezentacje profilów lekarskich i specjalizacji.

Prawna

Projektujemy strony internetowe dla prawników, kancelarii prawnych, ułatwiając tym samym potencjalnym klientom kontakt z kancelarią i załatwienie problemu prawnego także online.

Handlowa

Tworzymy strony internetowe dla firm handlowych, zajmujących się dystrybucją produktów. Wykonywaliśmy zarówno strony dla hurtowni jak również firm detalicznych.

Ubezpieczeniowa

Mamy kilkanaście projektów stron www dla ubezpieczeń za nami. Pracowaliśmy dla brokerów ubezpieczeniowych jak również dla multiagencji i agencji ubezpieczeń. Wykorzystując mechanizmy briefingowe do wyceny ubezpieczenia, znacząco podnosimy konwersje sprzedażowe stron w tej branży.

Edukacyjna

Tworzymy również projekty www dla edukacji, tj. szkół, placówek szkoleniowych, językowych, prywatnych firm edukacyjnych. Dzięki mechanizmom e-learningowym ułatwiamy firmom szkolenia podopiecznych także online.

Informatyczna

Współpracujemy z kilkunastoma firmami z branży IT w tym bezpieczeństwa cyfrowego, zabezpieczeń informatycznych, firmami programistycznymi oraz outsourcingowymi. Za nami jest już kilkanaście udanych projektów dla branży informatycznej.

Gastronomiczna

Wspieramy małą i dużą gastronomię w zakresie działań poprzez realizacje stron internetowych wyposażonych w interaktywne menu jak również systemy zamawiania dań na wynos. Pracowaliśmy dla barów, restauracji, pizzeri, sieci fastfood.

Księgowa

Księgowość to kolejna branża w której posiadamy realizacje. Strony wizytówkowe dla usług księgowych, ułatwiające kontakt potencjalnego klienta z biurem księgowym to droga do wzrostu zapytań i zainteresowania ze strony podatników, poszukujących wsparcie w rozliczeniach.

Transportowa

Pracowaliśmy dla kilkunastu firm z branży transportu lądowego jak i morskiego. Tworzyliśmy realizacje dla firm zajmujących się przeprawami śródziemnomorskimi, transportem chłodniczym, jak również producentów oprogramowania do obsługi flot.

Turystyczna

Turystyka to rozbudowana branża, w której posiadamy bogate portfolio klientów. Tworzyliśmy strony dla hoteli, organizatorów wycieczek, baz noclegowych i turystycznych jak również pośrednictwa wizowego.

Dlaczego warto projektować strony www z nami:

Nasze projekty stron wyróżnia

 • efektowne wykonanie
 • prostota nawigacji
 • optymalizacja pod wyszukiwarki
 • funkcjonalny system cms
 • zabezpieczenie przed włamaniami
 • bezawaryjność
 • wysoka konwersja sprzedażowa strony
 • obsługa i zarządzanie w cenie hostingu

Tworzymy

 • strony wizytówkowe
 • portale internetowe
 • systemy cms
 • sklepy internetowe
 • modyfikacje serwisów www
 • optymalizacje stron www pod wyszukiwarki
 • audyty użyteczności stron

Zapewniamy

 • obsługę powdrożeniową strony www
 • funkcjonalny i niezawodny hosting
 • darmowe konsultacje
 • rejestrację domen w atrakcyjnych cenach
 • płynny kontakt i profesjonalną współpracę
 • darmowe szkolenie z obsługi strony

Słuchnaplus

Portal internetowy dla branży aparatury słuchowej. Celem portalu www było stworzenie rozwiązania, zapewniającego płynny kontakt potencjalnych pacjentów ze specjalistami z branży technologii wspomagania słuchu.

Kerg

Strona internetowa z katalogiem produktów dla firmy KERG, producenta urządzeń elektrotechnicznych w tym przedłużaczy bębnowych. Domeną strony internetowej jest sprawna prezentacja i sprzedaż produktów odbiorcom hurtowym i dystrybutorom.

Lakiernia Autovetus

Strona www typu “One Page” dla lakierni samochodowej. Celem projektu było zaprezentowanie produktów i usług lakierni dla wymagających klientów, posiadających nietypowe auta do odrestaurowania.

Bat Med

Strona internetowa dla kliniki medycznej, specjalizującej się w ginekologii. Strona jest wyposażona w system kalendarza wizyt, umożliwiający płynne zarządzanie harmonogramem dostępności specjalistów.

Strony Www - Polecane Treści

Wiele osób często poszukując wykonawcy serwisu internetowego myli pojęcia pomiędzy stroną www a portalem internetowym. Często do wyszukiwania usługodawcy dla...
Własna Strona Internetowa Własna strona www, internetowa jest często jedną z pozycji na liście rzeczy „do zrobienia” przede wszystkim u...
Obecnie na rynku w branży interaktywnej działa wielu wykonawców usług internetowych w tym projektantów stron www i agencji tworzących strony...
Budowa strony www jest czynnością, która może być wykonana na wiele sposobów mniej lub bardziej efektownie w zależności od technologii...
Ceny Stron Www Ile kosztuje strona internetowa - to często zadawane pytanie, na które pada odpowiednio tak dużo różnych odpowiedzi...
Firmy Projektujące Strony Www Kontekstem niniejszego artykułu jest to iż wszystkie firmy projektujące strony internetowe mają praktycznie do zaoferowania coś...
wycena

Czym jesteś zainteresowany? X

(możesz wybrać więcej niż jedną opcję)

Wybierz
strony www poradnik