Strona informacyjno-edukacyjna zajmująca się tematyką niedosłuchu

Rok: 2022
Zobacz online

Portal internetowy wykonany dla firmy z branży aparatów słuchowych. Jest to jeden z bardziej zaawansowanych projektów, którego celem jest kojarzenie osób niedosłyszących z placówkami prowadzącymi badania słuchu oraz zajmującymi się dystrybucją sprzętu słuchowego.

Portal jest wyposażony w system rejestracji pacjentów, umożliwiający skorzystanie z darmowych badań oraz ofert specjalnych na aparaty słuchowe, oraz zintegrowaną listę placówek, świadczących sprzedaż aparatów słuchowych

Dodatkowo dla specjalistów z branży słuchowej portal posiada system rejestracji pozwalający na korzystanie z wiedzy, darmowych porad i materiałów promocyjnych dotyczących słuchu.

Portal zawiera:

  • system cms
  • oryginalny projekt graficzny zgodny z identyfikacją wizualną firmy
  • system rejestracji użytkowników podzielony na grupy kompetencji oraz uprawnienia
  • wyszukiwarkę placówek laryngologicznych po kodzie pocztowym i mieście
  • repozytorium materiałów marketingowych
  • poradnik, system bloga
  • newsletter zintegrowany z oprogramowaniem zewnętrznym „MAIL CHIMP”

 

Bardzo dobrzy specjaliści zarówno w projektowaniu stron www jak i optymalizacji pod wyszukiwarki. Mieliśmy pilne zadanie, do zrobienia projekt na targi zagraniczne.

Doskonały kontakt, świetna współpraca. Profesjonalne podejście, rzetelność i terminowość a do tego kreatywne i indywidualne podejście. Nawet długo po zamknięciu tematu byli pomocni i fachowi.

Szczerze polecam usługi firmy Ajmer. Profesjonalne podejście pracowników, szybki czas realizacji. Stworzona strona internetowa pierwsza klasa, działa świetnie na komputerze jak i na telefonie.

Zostaw swój numer telefonu

Szymon

Opiekun Klienta

Dzień Dobry, jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami to zadzwoń do nas 501 308 974, lub zostaw swój adres e-mail i numer telefonu , a oddzwonię w ciągu 24 godzin aby skonsultować Twoją potrzebę.