Strony dla branży nieruchomości

WIEMY JAK TWORZYĆ, BUDOWAĆ I PROJEKTOWAĆ STRONY INTERNETOWE DLA BRANŻY NIERUCHOMOŚCI

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w dostarczaniu zautomatyzowanych rozwiązań internetowych, które pomagają agencjom nieruchomości zautomatyzować proces pozyskiwania nowych klientów. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w tworzeniu dedykowanych stron internetowych dla branży nieruchomości jesteśmy w stanie tworzyć unikalne, funkcjonalne rozwiązania, które wyróżniają się spośród standardowych propozycji na rynku.

 

Co powinieneś wiedzieć o stronie internetowej

Od wielu lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań webowych, takich jak strony internetowe i serwisy internetowe, dedykowanych dla branży nieruchomości. Zdajemy sobie sprawę z kluczowej roli, jaką odgrywają strony internetowe jako środek komunikacji z Klientami w tej branży. Właśnie dlatego opracowaliśmy optymalne rozwiązania, które znacznie pomogą firmom z branży nieruchomości zaistnieć w Internecie. Tworzyliśmy serwisy www dla branży nieruchomości, dla firm takich jak:

 

 • agencje nieruchomości
 • firmy doradzające w sprawach inwestycji nieruchomościowych
 • firmy świadczące usługi remontowe i konserwacyjne
 • architekci
 • biura projektowe

 

Mechanizmy autorskie jakie stosujemy w trakcie realizacji stron www dla specjalizujących się w branży nieruchomości to m.in:

 • tłumaczenie na wiele języków
 • responsywność strony
 • system do zarządzania treścią
 • formularze kontaktowe
 • projekty graficzne
 • galerie zdjęć
 • optymalizacje pod wyszukiwarki
 • wielopoziomowe menu

Powyższe mechanizmy to przykładowe rozwiązania www dla branży nieruchomości. Do każdego projektu www dla branży nieruchomości podchodzimy w sposób indywidualny. W efekcie tworzymy projekty i oprogramowanie szyte na miarę potrzeb.

Co wyróżnia nasze projekty stron i dlaczego są one optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie

Intuicyjna nawigacja

Jesteśmy świadomi, że prostota nawigacji na stronach internetowych dla firm z branży nieruchomości jest kluczowym elementem. Dlatego skupiamy się na tworzeniu stron zgodnie z zasadami User Experience (UX), aby zapewnić naszym klientom intuicyjne i łatwe w obsłudze rozwiązania. Nasze strony internetowe są zoptymalizowane pod kątem przejrzystości i łatwości nawigacji, aby zapewnić użytkownikom najlepsze możliwe doświadczenie.

Oryginalny Design

Nasze strony www dla branży nieruchomości wyróżniają się niepowtarzalnym wzornictwem i wyjątkowym designem, stworzonym przez naszych doświadczonych web designerów oraz grafików. Dzięki temu nasze strony są wyjątkowe, funkcjonalne i wyróżniają się spośród konkurencji. Dbamy o to, aby projekt graficzny był doskonale dopasowany do charakterystyki działalności naszych klientów, co buduje większe zaufanie i pozytywnie wpływa na konwersje.

Responsywność

Jesteśmy świadomi, że coraz więcej użytkowników korzysta z witryn dla branży nieruchomości za pomocą urządzeń mobilnych. Dlatego niezwykle istotne jest, aby nasze strony były w pełni responsywne, czyli dostosowane do różnych rodzajów urządzeń, takich jak desktopy, laptopy, tablety, smartfony i inne. W naszej firmie stosujemy podejście „desktop first”, czyli tworzymy wersję desktopową strony jako punkt wyjścia, na podstawie której projektujemy układ mobilny. Dzięki temu zapewniamy spójny i optymalny wygląd strony na różnych urządzeniach, co pozwala naszym klientom osiągać wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

doradca finansowy

Optymalizacja SEO

Nasze rozwiązania online dla nieruchomości są przystosowane do potrzeb użytkowników, szybkie w ładowaniu i łatwe do nawigacji. Struktura stron jest zrozumiała zarówno dla użytkowników, jak i dla wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu, nasze strony są gotowe do osiągania wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania i skutecznie rywalizują na rynku online. Optymalizacja naszych stron dla firm z branży nieruchomości pozwala na efektywne pozycjonowanie i promocję, co przekłada się na większą widoczność w sieci i wzrost liczby potencjalnych klientów.

Skuteczność

Oferujemy profesjonalne wsparcie zarówno pod względem marketingowym, jak i zarządzania stronami dla branży nieruchomości, aby zapewnić maksymalne rezultaty i osiągnięcie celów biznesowych. Dostarczamy szczegółowe raporty związane z odwiedzinami strony, efektywnością sprzedażową oraz przeprowadzamy kompleksową analizę stron. Dzięki temu, nasi Klienci otrzymują klarowne informacje na temat wyników działań marketingowych oraz efektywności ich strony internetowej. Dzięki naszemu wsparciu, można podejmować informowane decyzje i dostosowywać strategię online w celu maksymalizacji efektów biznesowych.

Dla jakich firm wykonywaliśmy strony

Agencje nieruchomości

Budowaliśmy i programowaliśmy witryny internetowe dla Agencji nieruchomości

Firmy doradzające w sprawach inwestycji nieruchomościowych

Wiemy jak tworzyć strony internetowe dla Firm doradzających w sprawach inwestycji nieruchomościowych

Firmy świadczące usługi remontowe i konserwacyjne

Posiadamy w swoim portfolio projekty dla firm oferujących profesjonalne remonty i konserwacje

Architektoniczne i projektujące wnętrza

Tworzyliśmy i zarządzaliśmy stronami dla architektów i projektantów wnętrz

Przykłady wykonanych przez naszą firmę stron dla agencji nieruchomości

Oryginalny projekt graficzny

System CMS

nowoczesny slajder

seo

Pozycjonowanie

System CMS

wielo-jezykowe

Wielojęzyczność

Oryginalny projekt graficzny

Oryginalny projekt graficzny

System zarządzania treścią

Formularz kontaktowy

Tetmajera 83

Rozbudowana strona internetowa dla firmy tworzącej nowoczesne projekty wnętrz nieruchomości. Witryna posiada nowoczesny slajder, została dodana responsywność strony a także wdrożono system do zarządzania treścią.

Dobroteka

Witryna internetowa utworzona dla firmy urządzającej wnętrza nieruchomości. Na stronę dodano dostosowanie wyglądu pod różne urządzenia i wdrożono system cms. Strona prezentuje się świetnie dzięki pięknym zdjęciom wnętrz

Wolska residence

Strona internetowa dla firmy oferującej pokoje na wynajem. Na stronie użyto profesjonalnego szablonu graficznego, systemu do zarządzania treścią i modułu wpisów

Darmowa wycena i doradztwo

Wypełnij formularz a odpowiemy w ciągu 24h

 


  Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest firma AJMER Daniel Gębura z siedzibą pod adresem: ul. Polna, nr 30/32, 26-600 Radom. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celu odpowiedzi na pytanie zadane w formularzu oraz do celów wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego zgodnie z Polityką prywatności. Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO/PUODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.

  Vlog