Praca WordPress Web Developer, Radom

Zanim przejdziesz do lektury, zobacz jak działamy
Przejdź na stronę

Czas czytania: < 1 minuta

W związku z rozwojem, nasza poszukuje osoby na stanowisko Developera WordPress

Zadania:

  • kodowanie szablonów na WordPress, Wocoomerce z projektu graficznego
  • wdrożenia stron www i sklepów na WordPress, Woocommerce i naszych autorskich rozwiązaniach.
  • współpraca z grafikiem, programistą php
  • tworzenie dokumentacji z obsługi wdrożeniowej
  • optymalizacja stron pod wyszukiwarki na podstawie wytycznych

Wymagania:

  • biegła znajomość CSS, html,
  • biegła znajomość platform CMS WordPress, ACF, opcjonalnie Woocommerce
  • AJAX, JAVASCRIPT (jako dodatkowy atut)
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • staranność i dbałość o detale
  • min. rok doświadczenia w projektach komercyjnych
  • portfolio z realizacjami projektów

Oferujemy:

  • pracę w młodym, rozwijającym się zespole na ciekawych projektach polskich i zagranicznych
  • miłą atmosferę pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • szkolenia tematyczne
  • umowę o pracę, zlecenie, B2B (do wyboru)

Poszukujemy:

  • osoby samodzielnej, terminowej
  • potrafiącej myśleć analitycznie
  • dokładnej i sumiennej
  • otwartej na nowe wyzwania
  • chętnej do dalszej nauki

Prosimy o aplikowanie z dopiskiem wyrażającym zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Rozpatrywane będą aplikacje tylko z przykładowym portfolio prac.

Na co dzień zarządzający w agencji interaktywnej od projektów i gaszenia pożarów. W dodatku certyfikowany trener biznesu oraz coach koaktywny, któremu zdarza się "przekołczować" kogoś od czasu do czasu, tudzież przeszkolić z tego i owego:) Po godzinach głowa rodziny, pasjonat fitness, kolarstwa, mtb i aktywnych wypadów z rodziną.
Vlog