Sztuczna Inteligencja – A.I. Zastosowania, Opinie

Zasubskrybuj nasz kanał
Przejdź na kanał

Czas czytania: < 1 minuta

W dzisiejszym odcinku postanowiliśmy wreszcie wziąć od lupę sztuczną inteligencję o której wszędzie jest teraz dużo, pełno i często. Przyjrzeliśmy się co oferuje A.I. przetestowaliśmy kilka rzeczy tu i ówdzie, sprawdziliśmy do czego można wykorzystać tę technologię i publikujemy nasze konkluzje. Będzie konkretnie, futurystycznie a gościnnie pojawi się także rycerz i samuraj:) Zapraszamy do oglądania.

ZAPRASZAMY NA DARMOWE SZKOLENIE Z BUDOWY I STRATEGII PROMOWANIA ZYSKOWNYCH STRON WWW

Sztuczna Inteligencja na dobre zawitała to naszego technologicznego życia.
Wiele wskazuje na to, że tam zostanie. Oprogramowanie z które korzystamy na co dzień w pracy, w domu po kolei jest wyposażane w moduły A.I, które skracają proces roboczy.

Czy jesteśmy zwolennikami takie postępu?

I tak i nie. Uważamy że w dość sporym stopniu sztuczna inteligencja zautomatyzuje prace i wiele kompetencji, zmuszając tym samym niektórych specjalistów z rozmaitych dziedzin do przebranżowienia się tudzież umiejętnej pracy z wykorzystaniem tej technologii.

Możliwości jakie mieliśmy sposobność przetestować są naprawdę spore zwłaszcza w dziedzinie:

  • copywritingu
  • animacji
  • marketingu
  • grafiki
  • programowania,

a więc obszarów z naszej branży interaktywnej. Wiele zadań można uprościć, zautomatyzować, jakkolwiek mimo wszystko zwykle rezultaty wymagają dalszej obróbki, dopracowania, weryfikacji i ekspertyzy. W przeciwnym razie pojawia się czarna strona medalu a mianowicie masa niskiej prac jak i treści, które będą zasypywać Internet bez kontroli ani weryfikacji, czego już doświadczamy.

Dlatego jeśli A. I. przesłoni oczy niektórych użytkownikom i będzie używane jako jedyne słuszne narzędzie wówczas zniknie kreatywność, kunszt, umiejętności manualne a wszystko będzie opierało się głównie o wyklikiwanie efektów.

 

Na co dzień zarządzający w agencji interaktywnej od projektów i gaszenia pożarów. W dodatku certyfikowany trener biznesu oraz coach koaktywny, któremu zdarza się "przekołczować" kogoś od czasu do czasu, tudzież przeszkolić z tego i owego:) Po godzinach głowa rodziny, pasjonat fitness, kolarstwa, mtb i aktywnych wypadów z rodziną.

Pozostałe filmy z kanały YouTube

W tym materiale porównujemy dwa typy reklamy, tj. internetowej oraz tradycyjnej. Wytkniemy wady i zalety każdej z tych form i przedstawimy nasze subiektywne spostrzeżenia. ZAPRASZAMY NA DARMOWE SZKOLENIE Z BUDOWY...
W tym video omawiamy po krótce historię powstania Ajmer oraz w którym kierunku zmierzał rozwój agencji. Istniejemy kilkanaście lat na rynku ale uznaliśmy, że warto krótko streścić całą naszą ofertę...
Jako Agencja Interaktywna poczuliśmy się wywołani do rozważania na temat agencji, świadczących usługi dla firm. Zauważając na trend jak wiele różnych rodzajów agencji i usług mnoży się na polskim rynku,...
Vlog