Sztuczna Inteligencja – A.I. Zastosowania, Opinie

Zasubskrybuj nasz kanał
Przejdź na kanał

Czas czytania: < 1 minuta

W dzisiejszym odcinku postanowiliśmy wreszcie wziąć od lupę sztuczną inteligencję o której wszędzie jest teraz dużo, pełno i często. Przyjrzeliśmy się co oferuje A.I. przetestowaliśmy kilka rzeczy tu i ówdzie, sprawdziliśmy do czego można wykorzystać tę technologię i publikujemy nasze konkluzje. Będzie konkretnie, futurystycznie a gościnnie pojawi się także rycerz i samuraj:) Zapraszamy do oglądania.

Sztuczna Inteligencja na dobre zawitała to naszego technologicznego życia.
Wiele wskazuje na to, że tam zostanie. Oprogramowanie z które korzystamy na co dzień w pracy, w domu po kolei jest wyposażane w moduły A.I, które skracają proces roboczy.

Czy jesteśmy zwolennikami takie postępu?

I tak i nie. Uważamy że w dość sporym stopniu sztuczna inteligencja zautomatyzuje prace i wiele kompetencji, zmuszając tym samym niektórych specjalistów z rozmaitych dziedzin do przebranżowienia się tudzież umiejętnej pracy z wykorzystaniem tej technologii.

Możliwości jakie mieliśmy sposobność przetestować są naprawdę spore zwłaszcza w dziedzinie:

  • copywritingu
  • animacji
  • marketingu
  • grafiki
  • programowania,

a więc obszarów z naszej branży interaktywnej. Wiele zadań można uprościć, zautomatyzować, jakkolwiek mimo wszystko zwykle rezultaty wymagają dalszej obróbki, dopracowania, weryfikacji i ekspertyzy. W przeciwnym razie pojawia się czarna strona medalu a mianowicie masa niskiej prac jak i treści, które będą zasypywać Internet bez kontroli ani weryfikacji, czego już doświadczamy.

Dlatego jeśli A. I. przesłoni oczy niektórych użytkownikom i będzie używane jako jedyne słuszne narzędzie wówczas zniknie kreatywność, kunszt, umiejętności manualne a wszystko będzie opierało się głównie o wyklikiwanie efektów.

 

Na co dzień zarządzający w agencji interaktywnej od projektów i gaszenia pożarów. W dodatku certyfikowany trener biznesu oraz coach koaktywny, któremu zdarza się "przekołczować" kogoś od czasu do czasu, tudzież przeszkolić z tego i owego:) Po godzinach głowa rodziny, pasjonat fitness, kolarstwa, mtb i aktywnych wypadów z rodziną.

Pozostałe filmy z kanały YouTube

W niniejszej publikacji poruszymy temat współpracy przy projekcie www z wykonawcą. Co musisz wiedzieć, jakie materiały przygotować, jakie scenariusze współpracy mogą się pojawić przy współpracy. Te oraz inne informacje uzyskasz...
Poprzedni rok był dla naszej agencji interaktywnej pełen owocnych współprac, projektów, na których mogliśmy się rozwijać, a ten rok zapowiada się jeszcze owocniej. Ajmer przeszedł szereg zmian na lepsze, weszło...
W dzisiejszej publikacji poruszymy temat współpracy z agencją interaktywną, przedstawiamy plusy i minusy współpracy agencyjnej przy projektach internetowych oraz odpowiadamy na pytanie czy warto tworzyć projekt w agencji czy lepiej...
Vlog