Otwieramy Videobloga

Zasubskrybuj nasz kanał
Przejdź na kanał

Czas czytania: < 1 minuta

Po kilkunastu latach działań w branży interaktywnej dochodzimy do momentu, w którym należy już wyjść zza kulis i dla dobra branży podzielić się zgromadzoną przez lata wiedzą:)

Dlatego oto jest nasz pierwszy, premierowy odcinek videobloga, zapowiadający serię kolejnych filmów z branży, które od tej pory będą pojawiać się tutaj systematycznie.

ZAPRASZAMY NA DARMOWE SZKOLENIE Z BUDOWY I STRATEGII PROMOWANIA ZYSKOWNYCH STRON WWW

Na co dzień zarządzający w agencji interaktywnej od projektów i gaszenia pożarów. W dodatku certyfikowany trener biznesu oraz coach koaktywny, któremu zdarza się "przekołczować" kogoś od czasu do czasu, tudzież przeszkolić z tego i owego:) Po godzinach głowa rodziny, pasjonat fitness, kolarstwa, mtb i aktywnych wypadów z rodziną.

Pozostałe filmy z kanały YouTube

W tym video omawiamy po krótce historię powstania Ajmer oraz w którym kierunku zmierzał rozwój agencji. Istniejemy kilkanaście lat na rynku ale uznaliśmy, że warto krótko streścić całą naszą ofertę...
Jako Agencja Interaktywna poczuliśmy się wywołani do rozważania na temat agencji, świadczących usługi dla firm. Zauważając na trend jak wiele różnych rodzajów agencji i usług mnoży się na polskim rynku,...

Zostaw swój numer telefonu

Szymon

Opiekun Klienta

Dzień Dobry, jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami to zadzwoń do nas 501 308 974, lub zostaw swój adres e-mail i numer telefonu , a oddzwonię w ciągu 24 godzin aby skonsultować Twoją potrzebę.

    Vlog