Co Się u Nas Wyprawia

Zasubskrybuj nasz kanał
Przejdź na kanał

Czas czytania: < 1 minuta

W tym video omawiamy po krótce historię powstania Ajmer oraz w którym kierunku zmierzał rozwój agencji. Istniejemy kilkanaście lat na rynku ale uznaliśmy, że warto krótko streścić całą naszą ofertę w pigułce:)

ZAPRASZAMY NA DARMOWE SZKOLENIE Z BUDOWY I STRATEGII PROMOWANIA ZYSKOWNYCH STRON WWW

Na co dzień zarządzający w agencji interaktywnej od projektów i gaszenia pożarów. W dodatku certyfikowany trener biznesu oraz coach koaktywny, któremu zdarza się "przekołczować" kogoś od czasu do czasu, tudzież przeszkolić z tego i owego:) Po godzinach głowa rodziny, pasjonat fitness, kolarstwa, mtb i aktywnych wypadów z rodziną.

Pozostałe filmy z kanały YouTube

Jako Agencja Interaktywna poczuliśmy się wywołani do rozważania na temat agencji, świadczących usługi dla firm. Zauważając na trend jak wiele różnych rodzajów agencji i usług mnoży się na polskim rynku,...
Po kilkunastu latach działań w branży interaktywnej dochodzimy do momentu, w którym należy już wyjść zza kulis i dla dobra branży podzielić się zgromadzoną przez lata wiedzą:) Dlatego oto jest...

Zostaw swój numer telefonu

Szymon

Opiekun Klienta

Dzień Dobry, jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami to zadzwoń do nas 501 308 974, lub zostaw swój adres e-mail i numer telefonu , a oddzwonię w ciągu 24 godzin aby skonsultować Twoją potrzebę.

    Vlog