Strony www dla Firm - Cennik Tworzenia Stron Internetowych

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

STRONA WWW JEST
JAK DOBRY HANDLOWIEC.

SPRZEDA TWOJE PRODUKTY
BEZ PILNOWANIA I PŁACENIA JEJ PENSJI.

 

strony www cennik

Od 10 lat zajmujemy się tworzeniem stron internetowych dla firm, wymagających skuteczności, konkretnych rezultatów oraz przede wszystkim profesjonalnego podejścia do współpracy. Nasze strony www wyróżnia atrakcyjny design, najnowocześniejsze rozwiązania oraz przede wszystkim wysoka skuteczność sprzedażowa. Osiągamy ją dzięki optymalizacji pod wyszukiwarki oraz efektywnej reklamie internetowej. Wypełnij krótki BRIEF poniżej a zaproponujemy ofertę na stronę lub serwis www maksymalnie dopasowaną do Twoich wymagań.

 

Wycena strony www

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez firmę AJMER Daniel Gębura w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz potwierdzam zapoznanie się z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od firmy AJMER Daniel Gębura za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres zawarty w formularzu.

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest firma AJMER Daniel Gębura z siedzibą pod adresem: ul. Polna, nr 30/32, 26-600 Radom . Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celu odpowiedzi na pytanie zadane w formularzu oraz do celów wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego zgodnie z Polityką prywatności. Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO/PUODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.

Nasze realizacje