Strony dla prawników

TWORZYMY STRONY DLA PRAWNIKÓW, ADWOKATÓW

Oferujemy strony internetowe dla prawników, adwokatów, radców prawnych, notariuszy, komorników. Wykorzystujemy sprawdzone technologie a tworzone przez nas strony www dla branży prawnej są optymalizowane na ruch organiczny i pozyskiwanie kontaktów bez konieczności dodatkowych działań reklamowych w kancelarii. Pracując dla branży prawnej oraz kancelarii w całym kraju oferujemy rozwiązania, usprawniające obsługę prawną interesantów. Zaprojektowane przez nas strony internetowe dla prawników, adwokatów, radców prawnych, notariuszy, komorników tworzymy z myślą o możliwości dalszego rozwoju i podnoszeniu skuteczności projektu w przyszłości.

prawnicy-waga

Dla każdej strony www dla branży prawnej możemy zapewnić:

 • szatę graficzną dopasowaną do charakteru specjalizacji kancelarii
 • zamieszczenie merytorycznych treści prawnych, opartych o konsultacje
 • implementacja mapy dojazdowej do siedziby kancelarii
 • dostosowanie do wyświetlania na urządzeniach mobilnych (responsywność),
 • możliwość rozbudowy na wiele podstron,
 • system CMS do edycji treści na stronie,
 • instalację strony na serwerze pod wybraną domeną,
 • rejestrację domeny,
 • serwer pod stronę,
 • zamieszczenie w indeksie Google,
 • administrację www,
 • doradztwo i opiekę techniczną,
 • pozycjonowanie organiczne w wyszukiwarkach

Oprócz tego stosujemy na życzenie rozwiązania podnoszące skuteczność kontaktu z interesantem i rezerwacji wizyt prawnych jak:

 • baza prawników z możliwością zarządzania wizytówkami kadr,
 • kalendarze i harmonogramy, z możliwością zapisywania na porady prawne online
 • system powiadomień SMS, mailowych dla klientów kancelarii
 • biuletyny informacyjne z branży prawnej
 • newslettery

To tylko niektóre przykładowe mechanizmy proponowane dla branży prawnej. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Tworzymy projekty i oprogramowania od podstaw, dopasowane do rodzaju prowadzonej specjalizacji i oferowanych usług.

Mając na uwadze jak istotną rolę odgrywają strony internetowe w komunikacji, wypracowaliśmy optymalne rozwiązania, które pozwolą zaistnieć online, bez konieczności uciekania się do inwazyjnej reklamy, która w branży prawnej  jest często rozpatrywana jako zło konieczne.

Profesjonalnie wykonana strona internetowa wpływa na wizerunek i promocję usług prawnych.

Co wyróżnia nasze projekty stron i dlaczego są one optymalnym rozwiązaniem dla ciebie

Oryginalny Design

Nasze projekty stron prawnych wyróżniają się oryginalnym designem oraz unikalnym układem graficznym, projektowanym przez nasz zespół graficzny. Dzięki temu strona zachowuje świeżość, unikalność i wyróżnia się na tle konkurencji. Grafika jest natomiast idealnie dopasowana do charakteru działalności  prawnej co wzbudza większe zaufanie i wpływa na konwersje.

Intuicyjna nawigacja

Elementem najistotniejszym jeśli chodzi o strony dla adwokatów i prawników jest prostota nawigacji, z którą powinni sobie poradzić także niedoświadczeni użytkownicy. Mamy to na uwadze, dlatego dbamy o to aby każda informacja na stronie internetowej była szybko dostępna, a kontakt z radcą prawnym maksymalnie ułatwiony. Jest to bardzo ważne, szczególnie w sytuacji kiedy klient potrzebuje pilnej konsultacji i bezproblemowego kontaktu.

Responsywność

Wielu użytkowników, w tym klientów korzysta ze stron prawnych bez bieżącego dostępu do komputera. Dlatego tak ważnym jest aby pełną funkcjonalność strony przenieść na urządzenia mobilne. Dzięki temu umówienie na wizytę, czy wypełnienie formularza zapisu można wykonać za pośrednictwem telefonu. W naszej firmie działamy na zasadzie „desktop first”, czyli kodujemy wersję desktopową strony, z której projektujemy układ mobilny.

strona www dla prawnika

Optymalizacja SEO

Strony dla prawników, adwokatów optymalizujemy tak aby optymalnie działały pod względem użyteczności, szybkości ładowania się, łatwego dostępu do informacji oraz miały strukturalną budowę, wspieraną przez wyszukiwarki. Dzięki temu strona już po starcie może osiągać wyższe wyniki w pozycjonowaniu i reklamie.

Skuteczność

Każdą stronę dla branży prawnej możemy prowadzić zarówno pod względem  marketingowym jak również zarządzania tak aby przynosiła maksymalne rezultaty i realizowała cele. Jako efekt działań dostarczamy szczegółowe raporty z odwiedzin, efektywności sprzedażowej i prowadzimy kompleksową analitykę stron.

Branże prawne i pokrewne, dla których wykonywaliśmy projekty www.

Prawnicy, Kancelarie Prawne

Tworzyliśmy strony dla Radców Prawnych, Prawników, Adwokatów

 

Adwokaci, Kancelarie Adwokackie

Posiadamy realizacje dla dużych kancelarii Prawnych, Adwokackich, zrzeszających grupy specjalistów w dziedzinie prawa

 

Mediatorzy

Wykonywaliśmy strony internetowe dla specjalistów w zakresie mediacji sądowych

 

Komornicy

Oferujemy także strony internetowe dla komorników, kancelarii komorniczych

Notariusze

Tworzymy strony dla notariuszy i kancelarii notarialnych.

Przykłady wykonanych przez nas stron dla firm z branży prawnej:

System CMS

Oryginalny projekt graficzny

kancelaria-adwokacka-jagoda-tendera

System Bloga

Podstrona FAQ

System CMS

adwokat-gebski-upadlosc

Oryginalny projekt graficzny

Blog

Szybki formularz kontaktowy

Indywidualny projekt graficzny

kancelaria-adwokacka-izabela-jaseiweicz

System CMS

System aktualności

Jagoda Tendera Kancelaria Adwokacka

Klasyczna strona internetowa dla Kancelarii Adwokackiej o charakterze wizytówkowym. Strona posiada lekką budowę co bardzo dobrze odbija się a jej pozycjach w wyszukiwarkach. Strona posiada intuicyjny system zarządzania treścią oraz system bloga.

Upadłość Konsumencka - Kancelaria Adwokacka Grzegorza Gębskiego

One pager dla Kancelarii Adwokackiej mający za zadanie szczegółowe zaprezentowanie usługi. Strona posiada nowoczesny szablon graficzny, oraz wyróżniający się ruchomy slajder.

 

Lex Perfecta

Strona www dla Kancelarii Adwokackiej. Strona posiada indywidualny projekt graficzny zaprojektowany przez naszego web designera zgodnie z wizją Klientki.

Darmowa wycena i doradztwo

Wypełnij formularz a odpowiemy w ciągu 24h

 


  Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest firma AJMER Daniel Gębura z siedzibą pod adresem: ul. Polna, nr 30/32, 26-600 Radom. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celu odpowiedzi na pytanie zadane w formularzu oraz do celów wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego zgodnie z Polityką prywatności. Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO/PUODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.