X

Reklama internetowa,
Pozycjonowanie stron www

Więc posiadasz już nową stronę www? Miło ale co z tego skoro nikt poza znajomymi jej nie widzi? Tylko dobrze widoczny w sieci serwis www będzie przyciągał zainteresowanych, potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie i E-marketing są uznawane za jedne z najskuteczniejszych metod reklamy, które mogą przynieść wymierny zwrot z inwestycji w niedługim czasie.
Zakładając iż efektem każdej reklamy powinno być jak najwięcej zapytań ze strony klientów a z nich idąc dalej “za ciosem” sprzedanych im produktów i usług to na podstawie wieloletnich działań możemy uznać iż pozycjonowanie i marketing w wyszukiwarkach wiedzie prym w relacji koszt-docelowość-efekt.
Aby dobrze wypozycjonować czy zareklamować stronę w wyszukiwarkach musi być spełnione kilka czynników, które wiele firm pozycjonerskich pomija.
Przede wszystkim strona www musi być atrakcyjna, dobrze “napisana” tj zachęcać potencjalnego klienta swoją ofertą, następnie należy ją odpowiednio zoptymalizować pod odpowiednie słowa kluczowe.
Dopiero kiedy te podstawowe założenia zostaną spełnione, można przystąpić do procesu pozycjonowania.
Mówiąc w skrócie pozycjonowanie opiera się o kilka podstawowych etapów, z których każdy jest procesem, składającym się z kolejnych wielu elementów składowych.

E-marketing w 3 krokach

Optymalizacja www

Wykonamy i zoptymalizujemy Twoją stornę www tak aby zachęcała użytkownika do zapoznania się z ofertą i działała niezawodnie w wyszukiwarkach internetowych oraz urządzeniach mobilnych.

Generowanie ruchu

Przyciągniemy docelowych klientów na twoją stronę www poprzez marketing w wyszukiwarkach i kampanie sponsorowane.

Nowi kontrahenci

Zaczniesz zbierać zapytania mailowe i telefoniczne od klientów, co skutkuje wzrostem sprzedaży i pojawieniem się nowych kontrahentów

Widoczność twojej strony internetowej w sieci to kluczowy
i najbardziej efektywny kosztowo sposób na przyciągnięcie
potencjalnych klientów

Wciągniemy Cię na szczyt przez:

Pozycjonowanie stron internetowych

Nasza firma od wielu lat zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych na wyszukiwarki polskie i zagraniczne. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w kierowaniu docelowego ruchu na strony www klientów. Poza tym jako agencja zajmująca się od lat usługą pozycjonowania stron posiadamy masywne zaplecze narzędziowe, budowane od blisko 8 lat, co z pewnością przekłada się na efekty dla naszych klientów. Przy pozycjonowaniu stron internetowych wykorzystujemy tylko techniki nieinwazyjne tzw White Hat Seo co niweluje możliwość nałożenia przez Google kar na witrynę.

Zamawiając usługę pozycjonowania w naszej firmie możesz być  pewien:

 • darmowej analizy Twojego serwisu
 • darmowego badania konkurencji
 • darmowej propozycji i wyceny fraz kluczowych
 • prostej, przejrzystej i korzystnej umowy
 • darmowej optymalizacji SEO serwisu
 • darmowego wsparcia i konsultacji
 • skuteczności popartej wieloletnim doświadczeniem

Linki sponsorowane

Linki Sponsorowane są idealną reklamą, dopełniającą pozycjonowanie stron www, zwłaszcza w sytuacjach kiedy zwłoka nie wchodzi w grę i potrzebujesz wypromować swój produkt lub usługę w krótkim czasie.

Dzięki kampanii linków sponsorowanych otrzymują Państwo kilka kluczowych korzyści:

 • elastyczność prowadzenia kampanii
 • proste zarządzanie budżetem
 • dopasowanie częstotliwości reklamy do budżetu
 • uruchamianie, zamykanie budżetu reklamowego w dowolnej chwili
 • natychmiastowe wyświetlanie reklamy po konfiguracji i uruchomieniu kampanii

Zamawiając u nas kampanię linków sponsorowanych dla serwisu www, otrzymujesz od Nas kupon o wartości 250 zł na start gratis + darmowe uruchomienie oraz optymalizację kampanii.

Video marketing

Jest idealną formą działań reklamowych, którą stosujemy dla budżetowych klientów, którzy chcą w bardziej wizualny sposób budować wizerunek swojej firmy w sieci.
Robimy to w oparciu o zaprojektowanie spotu video wg ustalonego scenariusza a następnie publikacji i promowania go na najpopularniejszych serwisach video typu Yotube.
W trakcie ustawiania kampanii, dokładnie wybieramy częstotliwość reklamy oraz grupę docelową, której ma być wyświetlana, zapewniając tym samym maksymalne zainteresowanie spotem ze strony potencjalnych klientów.

Korzyści płynące z video reklamy to min:

 • intensywniej zapadający w pamięć wizerunek firmy dzięki reklamie wizualnej
 • możliwość pozyskiwana subskrybentów, stale śledzących ofertę firmy
 • zwiększona ilość przekierowań ze spotów na docelową stronę internetową.