UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

ZOBACZ KTO U NAS JEST KIM
TO UPRZEJMI I MERYTORYCZNI LUDZIE
PRZEKONAJ SIĘ SAM

Daniel Gębura

Założyciel i Właściciel Ajmer

Zajmuje się marketingiem internetowym oraz planowaniem i organizacją wdrożeń webowych jak również współpracą z podwykonawcami firmy. Specjalizuje się w automatyzacji marketingu oraz konwersji www. Poza tym jego rola w zespole to dostarczanie pracownikom radości swoją obecnością  w pracy ;)

 

Piotr Podgórski

Doradca ds. rozwiązań webowych i marketingowych dla kluczowych klientów.

Zajmuje się doradztwem technicznym oraz wsparciem merytorycznym dla stałych jak i potencjalnych klientów firmy. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie dedykowanych rozwiązań internetowych oraz marketingu bezpośrednim.

Mateusz S.

Webmaster, zajmujący się wdrażaniem grafiki do systemów cms oraz mechanizmami front-endowymi serwisów www jak również konfiguracją paneli administracyjnych dla naszych klientów oraz tworzeniem wersji mobilnych stron.

Jednym słowem projektuje, tnie, komponuje i gotowe strony produkuje. Posiada pogate doświadczenie w systemach Open Source, bootstrapie, JAVA Scripcie, CSS3 i php.

Michał Strzębała

Specjalista SEO - zajmuje się kluczowymi aspektani pozycjonowania organicznego serwisów www, od tworzenia i rozbudowy zaplecza pozycjonerskiego po procesy linkowania oraz współpracy z copywriterami.