Aplikacje
Web


Tworzymy dedykowane oprogramowanie
do stron www i portali

Oprogramowanie webowe

Od początku naszej działalności zajmujemy się programowaniem oraz rozwojem platformy WordPress. Ofertę programowania aplikacji na WordPressie kierujemy do wszystkich klientów, którzy wykorzystują WordPress w prowadzeniu biznesu i potrzebują dodatkowej funkcjonalności lub przeprogramowania WordPressa do własnych potrzeb.

Nasza Firma specjalizuje się w programowaniu dedykowanych aplikacji webowych.
Tworzymy oprogramowanie w oparciu o takie technologie jak min: AJAX, SYMFONY, java script, php, MYSQL
Aplikacje Webowe to idealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują posiadać na swojej stronie www funkcjonalność działającą w konkretny, specyficzny sposób w sytuacji kiedy na rynku nie ma gotowych odpowiedników aplikacji, spełniających wymagania.

Oferujemy

 • tworzenie oprogramowania webowego
 • projektowanie i programowanie interfejsów
 • programowanie systemów CRM
 • programowanie dodatków, wtyczek, pluginów
 • modernizacji i aktualizacji oprogramowania www
 • migracji i aktualizacji oprogramowania
 • Integracje API z zewnętrznym oprogramowaniem

 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie na podstawie sporządzonej specyfikacji i opracowanego wg. niej algorytmu działania oprogramowania. Dlatego podejmując z nami współpracę mogą być Państwo pewni, że wasze oprogramowanie będzie działało prawidłowo i wg oczekiwań.

 

Etapy projektowania

Konsultacje

Jest to etap, w którym dokładnie analizujemy sposób zachowania się oprogramowania, rezultaty jakie mają być osiągnięte dzięki oprogramowaniu jak również działanie interfejsu. Wszystko odbywa się w konsultacji z klientem. W wyniku ustaleń powstaje pisemna specyfikacja aplikacji, przekazana do działu programistycznego.

Programowanie aplikacji

Etap, w którym programiście kodują zamówioną aplikację WEB na podstawie stworzonej specyfikacji. Równolegle z programowaniem aplikacji oraz algorytmu wdrażany jest jej projekt graficzny i wygląd interfejsu.

Testowanie aplikacji

Finalnym etapem jest przetestowanie aplikacji pod kątem spójności działania, logiki interfejsu, eliminacji ewentualnych błędów. Zwieńczeniem testów jest publikacja finalnej aplikacji w sieci, zamknięcie realizacji i wsparcie powdrożeniowe wraz z przygotowaniem instrukcji zarządzania aplikacją.

APLIKACJE WEBOWE - KODUJEMY, PROGRAMUJEMY
WDRAŻAMY I DZIAŁANIE POTWIERDZAMY

Oferujemy:

 • tworzenie oprogramowania webowego
 • projektowanie i programowanie interfejsów
 • programowanie dodatków, wtyczek, pluginów
 • modernizacje i aktualizacje oprogramowania www
 • migracje pomiędzy systemami
 • Integracje API zewnętrznego oprogramowania

Indywidualne podejście:

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie na podstawie sporządzonej specyfikacji i opracowanego wg. niej algorytmu działania oprogramowania.

Dlatego podejmując z nami współpracę zyskujesz pewność, że oprogramowanie będzie spójne, działało prawidłowo i wg oczekiwań.

Realizacje stron internetowych

Słuchnaplus

Portal internetowy dla branży aparatury słuchowej. Celem portalu www było stworzenie rozwiązania, zapewniającego płynny kontakt potencjalnych pacjentów ze specjalistami z branży technologii wspomagania słuchu.

Kerg

Strona internetowa z katalogiem produktów dla firmy KERG, producenta urządzeń elektrotechnicznych w tym przedłużaczy bębnowych. Domeną strony internetowej jest sprawna prezentacja i sprzedaż produktów odbiorcom hurtowym i dystrybutorom.

Lakiernia Autovetus

Strona www typu „One Page” dla lakierni samochodowej. Celem projektu było zaprezentowanie produktów i usług lakierni dla wymagających klientów, posiadających nietypowe auta do odrestaurowania.

Bat Med

Strona internetowa dla kliniki medycznej, specjalizującej się w ginekologii. Strona jest wyposażona w system kalendarza wizyt, umożliwiający płynne zarządzanie harmonogramem dostępności specjalistów.

Secret Key

Strona Internetowa dla agencji detektywistycznej, specjalizującej się w dochodzeniach, obserwacji i wywiadzie gospodarczym. Strona została wykonana na oryginalnym designie graficznym i zoptymalizowana pod wyszukiwarki.

wycena

Czym jesteś zainteresowany? X

(możesz wybrać więcej niż jedną opcję)

Wybierz